Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Tak sobie z ciekawości przejrzałem listę kierowców w grze i znalazłem polaka, Jarosława Rzepeckiego.
Mało, że jest jedynym polakiem (nielicząc gracza) to jeszcze znajduje się nie daleko końca listy.

Zauważyłem też pewną ciekawostkę w teamie Ravenwest.
Jest tam dwóch kierowców: Rick Scott (szkot) i Nathan McKane (amerykanin)
Jeżeli graliście w Toca race Driver 2 lub 3 to zapewne skojarzycie mechanika Rick''a, nie wiem jak się nazywa ale menedżerka mówiła do niego Scotty.
A jeśli graliście w pierwszą część TRD to na pewno pamiętacie postać, w którą się wcielamy: Ryan McKane.
Miał brata Donnie''ego i coś mi się wydaję, że ich ojciec, który ginie wypadku miał na imię Nathan ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa: jeśli dokładnie się przyjrzysz, znajdziesz z 3 lub 4 typków o wybitnie polsko brzmiących nazwiskach, za to jeżdżących jako np. Norweg. Czyżby twórcy gry byli tacy świadomi masowej polskiej emigracji?? ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 21:33, Shleizer napisał:

nie wiem jak się nazywa ale menedżerka mówiła do niego Scotty.

Koleś nazywał się Scott Irving, menadżerka Kat Silva:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 21:17, R3play napisał:

> nie wiem jak się nazywa ale menedżerka mówiła do niego Scotty.
Koleś nazywał się Scott Irving, menadżerka Kat Silva:)


Faktycznie, nazywa się Irving, ale co ciekawe na jednej z cut-scenek w której kłócą się między tirami, powiedzieli do niego Rick, mało tego, pierwsza cut-scenka w grze ma tytuł "Świat Rick''a" i żeby było jeszcze zabawniej w autorach nie ma postaci o imieniu Scott ale za to jest Rick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić grę ale wcześniej na szczęście pobrałem demo...
mam pytanie czy da się w to grać na klawiaturze czy tylko w demie sterowanie jest niedopracowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 11:39, BoloMaster napisał:

chciałem kupić grę ale wcześniej na szczęście pobrałem demo...
mam pytanie czy da się w to grać na klawiaturze czy tylko w demie sterowanie jest niedopracowane?


Da się grać na klawiaturze ale sterowanie jest takie samo jak w demie, więc jeśli masz jakiś problemy typu, że za gwałtownie reagują albo za późno czy też jedno i drugie, to jest wina twojego komputera.
Jeśli masz podłączoną kierownicę albo pada to je odłącz i sprawdź czy nadal jest coś nie tak.
Może też to być wina słabej karty graficznej lub czegoś jeszcze ale na bank wina tkwi w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 00:16, Shleizer napisał:

Faktycznie, nazywa się Irving, ale co ciekawe na jednej z cut-scenek w której kłócą się
między tirami, powiedzieli do niego Rick, mało tego, pierwsza cut-scenka w grze ma tytuł
"Świat Rick''a" i żeby było jeszcze zabawniej w autorach nie ma postaci o imieniu Scott
ale za to jest Rick.

Wiesz, są ksywki, pseudonimy, whatever.
Jeśli mamy już zgłębiać fabułę TRD2 to uważam, że Kat za każdym razem kiedy mówiła "Scott" lub "Scotty" stąpała mu po odciskach....
A może to ze względu na szkockie pochodzenie? Scotland=Scott?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 15:21, BoloMaster napisał:

to pewnie wina klawiatury po gra chodzi płynnie
czeka mnie zakup kierownicy bo dla tej gry warto;)


Właśnie nie. To raczej nie jest wina klawiatury.
U mojego kolegi (identyczny komputer, nawet te same klawiatury mamy, jedynie karty inne) w GRID''a nie dało się grać. On ma 7600GS, na niskich ustawieniach chodzi płynnie ale samochody bardzo gwałtownie reagują.
Ja mam 9600GT i u mnie wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 15:40, Shleizer napisał:

> to pewnie wina klawiatury po gra chodzi płynnie
> czeka mnie zakup kierownicy bo dla tej gry warto;)

Właśnie nie. To raczej nie jest wina klawiatury.
U mojego kolegi (identyczny komputer, nawet te same klawiatury mamy, jedynie karty inne)
w GRID''a nie dało się grać. On ma 7600GS, na niskich ustawieniach chodzi płynnie ale
samochody bardzo gwałtownie reagują.
Ja mam 9600GT i u mnie wszystko jest w porządku.

Gram na klawiaturze bluetoothowej. Reagują szybko i o to chodzi, tylko słabo nieco skręcają. Po starcie na najwyższym poziomie i bez ułatwień szybko włączyłem ABS, kontrolę trakcji i zszedłem z trudnością do Savage. Ale na klawiaturze z pewnością da się grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 15:55, flymar napisał:

Gram na klawiaturze bluetoothowej. Reagują szybko i o to chodzi, tylko słabo nieco skręcają.
Po starcie na najwyższym poziomie i bez ułatwień szybko włączyłem ABS, kontrolę trakcji
i zszedłem z trudnością do Savage. Ale na klawiaturze z pewnością da się grać:)


Przecież nie pisałem, że się nie da.
Sam gram na klawiaturze z wyłączonym ABS''em bo spowalnia i na poziomie Savage, choć na Extreme też da się spokojnie wygrać.
A mi chodziło o to, że wina nie leży w klawiaturze ale raczej w grafice albo w innym podzespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo napalony na GRID-a i mimo kłopotów ze sterowaniem chciałem jeszcze raz przetestować demo
lecz mam problem zainstalowałem je ponownie ale gra się nie uruchamia:(
ktoś zna rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 12:06, BoloMaster napisał:

jestem bardzo napalony na GRID-a i mimo kłopotów ze sterowaniem chciałem jeszcze raz
przetestować demo
lecz mam problem zainstalowałem je ponownie ale gra się nie uruchamia:(
ktoś zna rozwiązanie?


Skoro gra wcześniej chodziła, to może źle się zainstalowała.
Spróbuj jeszcze raz ją zainstalować np. na innej partycji.
Możesz też po odinstalowaniu skasować wszystkie pliki związane z grą, które mogły zostać i wykasować również w rejestrze ale tu radzę ostrożnie, żeby czasem sobie nie usunąć czegoś ważnego dla innego programu lub nawet systemu.
Ewentualnie może złapałeś jakiegoś wirusa lub powstał w systemie błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja grałem i w demo i w pełną. a mam Kacpra. nie pamiętam, czy pełna wersja też wymagała grzebania w ustawieniach, ale mi działa bez problemów teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować