Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 19:39, Misquamaqus napisał:

Patyk jestes...swoje wojsko mozesz sobie wsadzic w rzyc...idz do armi w komunie przy
rusach a nie ppiernicz mi o jakichs Twoich przezyciach . Jestes zwyklym erwinkiem, ktory
sie bawi ludzmi.


Weź sobie chłopie na luz wrzuć. Jakoś nie przypominam sobie bym gdziekolwiek Cię w którymkolwiek poście obraził.
A po wtóre to tu obowiązuje kultura.Więc odzywki podwórkowe zostaw dla siebie i swoich kolesi od piwka.

To jest temat o GRID-ie nie o twoich smutnych przeżyciach z wojska.

I tak ode mnie... naucz się pisać posty poprawnie. Bo oczy bolą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze Cie przeprosic bo nie wiem za bardzo co sie ze mna dzieje. Kłóce sie z wszyatkimi naokolo. Jeszcze raz sorry i mam nadieje, ze zapomnisz i urazie. W koncu jestesmy na tym samym forum :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna tylko brakuje mi dwóch rzeczy.

Po pierwsze aby w race day dało się pościgać samemu to znaczy tylko ty i tor żeby móc bić sobie czasy na torze lub go poznawać.

Po drugie mam coś z dźwiękiem w grze np. jak wjeżdzam do tunelu to fajnie słychać ryk silnika ale ogólnie jak jeżdżę to ryku silnika mojego i innych aut nie słychać. Nie słychać też podczas kariery instrukcji mojego zespołu że na przykład mój kolega z teamu jest na 5 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba gdy wybierasz opcję Viev Cars, masz tam do wyboru sell, wash car, i chyba ten trening. A potem wybierasz trasę. Jest coś takiego na pewno, ale gdzie to nie pamiętam, a sprawdzać mi się nie chce. Wybacz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kiedy ścigam się online gra ciągle cofa mnie do momentu, w którym mam rangę Rookie i 64 punkty doświadczenia. Ktoś może wie, jak temu zaradzić? Mam wersję 1.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:20, KAROLMACIEJ napisał:

Mam problem. Kiedy ścigam się online gra ciągle cofa mnie do momentu, w którym mam rangę
Rookie i 64 punkty doświadczenia. Ktoś może wie, jak temu zaradzić? Mam wersję 1.1.


Znany problem. Spróbuj wgrać patcha 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:41, RazorBMW napisał:

Znany problem. Spróbuj wgrać patcha 1.2


Tak też myślałem, że trzeba wgrać patcha. :) Ale to już po reinstalce bo muszę zrobić formata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 18:37, magnum1980 napisał:

Witam, mam problem z uruchomieniem gry GRID co próbuje ja uruchomić to zaczyna mi ją
ładować a po chwili pokazuje sie czarny ekran i nie chce się gra uruchomić.Czytając różne
fora wycztalem ze ten problem niweluje Patch1.2 wiec go sciagnalem z strony gram.pl i
do instalowalem go do gry ale dalej mam ten sam problem nic ten patch 1.2 mi nie pomogl.posiadam
taki sprzecik:procek Intel Core 2 Quad Q 6700 ;2 X 2 GB RAM Kingston ;plyta Gigabyte
EP45-DS3P;karta graficzna 2 x HD 4870 ASUS w trybie CROSSFIRE system VISTA 64bit.posciagalem
dodatkowo wszystkie najnowsze sterowniki do karty graficznej ale to tez nic nie pomoglo.Prosze
o pomoc w rozwiazaniu problemu?


problem rozwiazny gra chodzi bez problemu,nie chciala sie uruchomic tylko dlatego ze byl wlaczony program antywirusowy ale jak go wylaczylem to gra smiga na maxa no i obsluguje tryb crossfire i viste 64bit wiec jak ktos ma taki problem jak ja mialem to niech wylaczy oprogramowanie antywirusowe i powinno wam pomoc.dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał już ktoś w Race Driver: GRID w wersji na DS-a ? Całkiem niedawno miał swoją premierę i zastanawiam się czy kupić sobie ten tytuł. Czy ktoś wie , jak ta gra się prezentuje i czy warto w nią zainwestować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:11, Sebat1 napisał:

Grał już ktoś w Race Driver: GRID w wersji na DS-a ? Całkiem niedawno miał swoją premierę
i zastanawiam się czy kupić sobie ten tytuł. Czy ktoś wie , jak ta gra się prezentuje
i czy warto w nią zainwestować ?


jak sie gra prezentuje to wystarczy na youtube zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:28, Zauri napisał:

jak sie gra prezentuje to wystarczy na youtube zobaczy...


Ale to nie tylko o grafikę się rozchodzi , przecież wiadomo że nie samą grafiką gierka się prezentuje... a z filmików na YouTube , oprócz samej grafiki to w sumie nie wiele można się czegoś dowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wy też tak macie, że muzyka w grze jest tylko w menu i podczas powtórek a w samym wyścigu wcale jej nie słychać poza niewielkimi wyjątkami? Słychać ją u mnie pod koniec 24h Le Mans i podczas tych wyścigów jak się zdobędzie puchary z danego etapu. Nie jestem pewien czy to normalne czy może to jakiś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 08:31, Union Pacific napisał:

U mnie podczas wyścigów też nie słychać, to dobrze bo muzyka rozkojarza.

Wiesz ja bym jednak wolał żeby grała - jakoś przyjemniej. Da się to może jakoś włączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować