Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2009 o 14:28, Phenom napisał:

> Mam mały problem
> Nie mogę się zlogować w Gridzie wyskakuje mi komunikat "Lost Connection"
> Internet mam połączony nie wiem o co biega.

Też tak mam niestety. A tak na marginesie chyba się ścigaliśmy na necie bo poznaje nick.
:]


Mozliwe ;p
Jaki ty masz nick w Gridzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak ... grałem sobie w demko tejże gry parę razy i w sumie nawet mi się spodobało. Problem w tym, że nijak nie mogę tutaj ogarnąć tzw driftu. W innych ścigałkach jakoś dawałem sobie radę a tu mam dość duże problemy że tak powiem. No bo jak to możliwe, że ja wyciągam jakieś hm ... chyba kilkanaście tysięcy punktów a przeciwnik setki tysięcy? No ja wiem ... rozumiem, można się tego nauczyć, próbować ale pytanie - JAK? Już różnie kombinowałem ale wciąż bezskutecznie - jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drift imo jest w sumie podobny jak w ostatnich ''plastik'' NFS-ach a kilkaset tys. to jeszcze nic, można wyciągnać w karierze kilka baniek, w multi najlepsi robią i po paręnaście :-). W dokach i na torze da się względnie łatwo, gorzej w downhillu, najgorzej w drift battle, do tego ostatniego polecam Imprezę, szybka do nabicia pozycji na początku, driftuje się nią też spox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ... tyle że, wcale nie dostałem odpowiedzi na pytanie jakie zawarłem w poście. Chodziło mi o porady jak driftować, co robić bo na pojedyńczym zakręcie udaje mi się nabić od kilkuset do maks paru tysięcy punktów - a w taki sposób to ja nie wygram. Więc jak sądzę, coś robię nie tak - tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 18:26, igor8472 napisał:

Tak jak się zwykle driftuje, skręcasz i dodajesz mocniej gazu, potem tylko kontrujesz
kierownica i gazem, filozofia niewielka :P

Ech ... przecież pisałem, że w innych grach jakoś sobie dawałem radę ale tu coś najwyraźniej mi nie wychodzi. -.- Wiem co to drift, pytałem o RADY jak go wykonywać a nie o wyjaśnianie na czym to polega. Robię to co piszesz ale z marnym skutkiem, poza tym gram na klawie. Dobra ... widzę, że tu pomocy nie otrzymam. Whatever ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 18:38, Tyler_D napisał:

> Tak jak się zwykle driftuje, skręcasz i dodajesz mocniej gazu, potem tylko kontrujesz

> kierownica i gazem, filozofia niewielka :P
Ech ... przecież pisałem, że w innych grach jakoś sobie dawałem radę ale tu coś najwyraźniej
mi nie wychodzi. -.- Wiem co to drift, pytałem o RADY jak go wykonywać a nie o wyjaśnianie
na czym to polega. Robię to co piszesz ale z marnym skutkiem, poza tym gram na klawie.
Dobra ... widzę, że tu pomocy nie otrzymam. Whatever ...

lol... eee... ziomek ci podaje dokładnie co i jak i sie jeszcze prujesz... nawet w NFS''ach przy driftach musisz kontrować a Grid jest bardziej realistyczny i jeszcze musisz balansować gazem, tża wyczuć samochód a poza tym musisz próbować bo to nie NFS ze 5min i jesteś mistrzem.... ja gram na kierownicy i w driftach wyciągam kilkanaście milinów pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 19:27, Areoman54 napisał:

lol... eee... ziomek ci podaje dokładnie co i jak i sie jeszcze prujesz...

Nie pruje tylko zwracam uwagę na to, że nie dostałem odpowiedzi na pytanie jakie zadałem - to po pierwsze, a po drugie wskaż mi gdzie niby on mi napisał jakąkolwiek konkretną poradę bo słowa:

Tak jak się zwykle driftuje, skręcasz i dodajesz mocniej gazu, potem tylko kontrujesz kierownica i gazem, filozofia niewielka :P

to na dobrą sprawę nic. Tyle to i ja wiem, GRID to nie jest moja pierwsza ścigałka. Ile razy mam powtarzać, że wiem co to drift ale nie kumam gdzie robię błąd? Huh?
>nawet w NFS''ach

Dnia 01.08.2009 o 19:27, Areoman54 napisał:

przy driftach musisz kontrować a Grid jest bardziej realistyczny i jeszcze musisz balansować
gazem, tża wyczuć samochód a poza tym musisz próbować bo to nie NFS ze 5min i jesteś
mistrzem....

A ty myślisz, że ja po kilku minutach spędzonych w Gridzie przyszedłem tu z żalami? Nie ... grałem już od jakiegoś czasu ale bez efektów więc wpadłem zapytać ... -.-
>ja gram na kierownicy i w driftach wyciągam kilkanaście milinów pkt.
Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na padzie i nie wyobrażam sobie gry na klawiaturze. Podstawą do osiągnięcia dobrego wyniku w drifcie jest odpowiednia prędkość w czasie wchodzenia w zakręt. W czasie samego poślizgu należy ją również utrzymywać na stałym poziomie - każde nadmierne szarpnięcie powoduje, że samochód robi obrót wokół własnej osi. Niestety, ale na klawiaturze będzie strasznie ciężko to osiągnąć, bo działa ona w sposób zero-jedynkowy (czyt. dodajesz gaz albo nie - w analogowych padach lub kierownicach rozróżniane są stopnie nacisku). Na pocieszenie - nie ma co się zniechęcać - jeden z moich znajomych gra na klawie i radzi sobie całkiem nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 19:35, Tyler_D napisał:

> lol... eee... ziomek ci podaje dokładnie co i jak i sie jeszcze prujesz...
Nie pruje tylko zwracam uwagę...

Uwierz mi, prujesz się.

Dnia 01.08.2009 o 19:35, Tyler_D napisał:

Ile razy mam powtarzać, że wiem co to drift

raczej nie wiesz jak nie umiesz wykonać...

Dnia 01.08.2009 o 19:35, Tyler_D napisał:

A ty myślisz, że ja po kilku minutach spędzonych w Gridzie przyszedłem tu z żalami?

na to wygląda....

Dnia 01.08.2009 o 19:35, Tyler_D napisał:

... grałem już od jakiegoś czasu ale bez efektów więc wpadłem zapytać ... -.-

i nie umiesz docenić że kolega chciał ci pomóc...

Dnia 01.08.2009 o 19:35, Tyler_D napisał:

>ja gram na kierownicy i w driftach wyciągam kilkanaście milinów pkt.
Super.

wiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 20:53, Areoman54 napisał:

Uwierz mi, prujesz się.

Tja ...

Dnia 01.08.2009 o 20:53, Areoman54 napisał:

raczej nie wiesz jak nie umiesz wykonać...

Ech ... nie wiem gdzie robię błąd - ile razy mam to jeszcze powtórzyć? A od ciebie ani od igora się tego nie dowiedziałem więc daruj sobie.

Dnia 01.08.2009 o 20:53, Areoman54 napisał:

na to wygląda....

Niestety, wygląda na to że czytać nie umiesz bo już nie raz napisałem jak wygląda sytuacja więc nie chrzań głupot.

Dnia 01.08.2009 o 20:53, Areoman54 napisał:

> ... grałem już od jakiegoś czasu ale bez efektów więc wpadłem zapytać ... -.-

Nijak mi nie pomógł bo nie napisał co niby mam zrobić i w jaki sposób. Tyle. Tak więc eot, co się dowiedziałem to się dowiedziałem, czego nie to nie ... mam tylko nadzieję że więcej na ciebie i twoje pseudorady nie trafie na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na youtubie masz od groma filmików z driftem w Grid

Dnia 01.08.2009 o 21:00, Tyler_D napisał:

Nijak mi nie pomógł bo nie napisał co niby mam zrobić i w jaki sposób. Tyle. Tak więc
eot, co się dowiedziałem to się dowiedziałem, czego nie to nie ... mam tylko nadzieję
że więcej na ciebie i twoje pseudorady nie trafie na tym forum.

Ja też mam nadzieje że się nie spotkamy więcej. Powiedział bym że ci kupie słownik ortograficzny ale mi nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wal kombosy, żeby zyskać więcej punktów. Czyli zaczynaj następny drift zanim zniknie Ci to kółeczko z mnożnikiem. Kombosami nabijasz mnożnik, jeśli uzyskasz dobry drift. I staraj się jak najbliżej tych biało-czerwonych pachołków przy wierzchołku zakrętu, im bliżej, tym więcej dodatkowych punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fifomaniak już ci napisał, driftuj jak najbliżej tych czerwono białych pachołków bo za nie dostajesz dużo punktów (ok 20tys) i jak już te kółko z kombosem na górze ekranu dolatuje końca to nawet na prostej drodze zrób mały drift aby przedłużyć go, to jest moja rada. Najlepiej mi się jeździ Nissan Silvia. Powiedz jakim wozem jeździłeś bo ja na początku miałem problemy z corolla chyba. W dokach miałem największe trudności bo tam zaczynałem (ciasne zakręty), na torze jest łatwo, downhill jest moim ulubionym a dirft battle takie średnie jest.

http://www.xfire.com/video/d6832/
http://www.xfire.com/video/d47ec/
http://www.xfire.com/video/d4729/

W sumie to tylko pierwszy jest z driftu a następne filmiki to jakaś inna konkurencja ale jakoś udało mi się "zadriftować"
Gram na klawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol nie wie jak sie driftuje wciskasz gaz potem puszczasz i nieraz zkreceaj itd a moze napisac jak sie gra i to robi w normalnych wyscigach? Graj duzo to ci pomoze. ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze tego nie można opisać tylko przez trening opanować, po drugie dla mnie jako gracza raczej arcade w GRID był najtrudniejszy do opanowania system driftowania (być może przez to że w wyścigi gram tylko okazjonalnie) więc nie dziwie się że ludzie mają z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować