Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Wiem, że auto nosi na boki. Ale ja czuję, że model jazdy w TDU jest sztywny.
W NFS 4fun czasy nie mają większego znaczenia. W TDU zaś [pamiętam zawody na tdu.com.pl] czasy niekoniecznie są lepsze na kierze, ponieważ do tej gry wystarczający jest pad. Tak samo jest z gridem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:24, RazorBMW napisał:

Wiem, że auto nosi na boki. Ale ja czuję, że model jazdy w TDU jest sztywny.
W NFS 4fun czasy nie mają większego znaczenia. W TDU zaś [pamiętam zawody na tdu.com.pl]
czasy niekoniecznie są lepsze na kierze, ponieważ do tej gry wystarczający jest pad.
Tak samo jest z gridem.



to ty chyba w trybie hardcore nie grałes. Włącz i zobacz co to znaczy jazda w tej grze;)

Granie na kierownicy nie da się do niczego porównać, nic nie daje tyle radości z jazdy, klawiatura napewno.
Odkąd odkupiłem Momo od Nadola (kto siedzi w cybersporcie to wie) to nie wyobrażam sobie grania na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:20, Citkowsky napisał:

Widze, że prawa jazdy to ty chyba nei masz. Pojedź sobie jakimkolwiek autem 200km/h to
zobaczysz, że mimo jazdy po autostradzie auto nosi na boki i trzeba mocno kierownice
trzymać, dokładnie tak samo jest w TDU.

Wtrące się nieco do rozmowy.
Ja przyznam że 200km/h na godzine żadnym autem jeszcze nie jechałem, jechałem za to 150 km na godzine Fiatem Cinquecento na trasie Ostrów Wielkopolski-Poznań i trzeba przyznać, trochę się martwiłem jak wjechałem na jedną koleinę, że mnie wyniesie. Kirownicą oczywiście trzęsło. Niestety takie nasze polskie drogi a i empirycznego porównania nie ma mam co do Grida i realności, bo żadną z tych bryk które są w Gridzie nie dane było mi się karnąć.

>Odkąd odkupiłem Momo od Nadola (kto siedzi w cybersporcie to wie) to nie wyobrażam sobie grania na >klawiaturze.
Mój brat się na taką napalił jak szczerbaty na suchary ;) Ale jej głównie do Gran Turismo 4 chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:36, Wintesun napisał:

> .........



Byłem na niemieckiej autostradzie, miałem przyjemność jazdy z prędkością ponad 160km/h i kierownica trzęsie, zresztą nawet jak na codzien jezdżę autem i jade te 100km/h to tez są wibracje, rzecz normalna.

Dnia 13.08.2009 o 18:36, Wintesun napisał:

Mój brat się na taką napalił jak szczerbaty na suchary ;) Ale jej głównie do Gran Turismo
4 chce.


Wie co dobre chociaz nie najlepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Co z tą wspólną grą? 6 osób zadeklarowało chęć rywalizacji, ale tylko jedna osoba potwierdziła, że pasuje jej wstawienie się na podany termin...

Lista graczy:
1. LESZ3u
2. Phenom
3. Maramadeo
4. Paaavlo
5. Shadover
6. Carnage13

Wstępny termin: niedziela, godz. 20:00. Do zmiany - ja się mogę dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 21:11, LESZ3u napisał:

Ludzie! Co z tą wspólną grą? 6 osób zadeklarowało chęć rywalizacji, ale tylko jedna osoba
potwierdziła, że pasuje jej wstawienie się na podany termin...

Lista graczy:
1. LESZ3u
2. Phenom
3. Maramadeo
4. Paaavlo
5. Shadover
6. Carnage13

Wstępny termin: niedziela, godz. 20:00. Do zmiany - ja się mogę dostosować.



mogę się dopisać ale zmieńce godzinę na coś bardziej ludzkiego, powiedzmy o 21 bo niedziela to i na 20 można się nie wyrobić wrócić z cenrum czy coś tym bardziej, ze w sobote też święto i taki weekend się każdemu robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 21:11, LESZ3u napisał:

Ludzie! Co z tą wspólną grą? 6 osób zadeklarowało chęć rywalizacji, ale tylko jedna osoba
potwierdziła, że pasuje jej wstawienie się na podany termin...

Lista graczy:
1. LESZ3u
2. Phenom
3. Maramadeo
4. Paaavlo
5. Shadover
6. Carnage13
7. Wintesun
Wstępny termin: niedziela, godz. 20:00. Do zmiany - ja się mogę dostosować.

Mi tam termin pasuje, tylko napisz w co mam klikać na tym multiplayerze (który mecz wybierać), żebyśmy się czasem z oczekiwaniami nie rozmineli ;). Aha i jak mam potwierdzić? Na forum nie styknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. LESZ3u
2. Phenom
3. Maramadeo
4. Paaavlo
5. Shadover
6. Carnage13
7. Citkowsky
8. Wintesun

Godzina 21:00, niedziela. Teraz wszystkim pasuje?

Co do zgadania się w dzień wyścigu, są dwie możliwości - xfire lub hamachi. Zrobi się odpowiednią grupę/sieć, do której dołączą chętni. Wybór należy do Was :) No i mamy do dyspozycji oczywiście forum, ale to raczej przed samym spotkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 21:45, LESZ3u napisał:

Co do zgadania się w dzień wyścigu, są dwie możliwości - xfire lub hamachi. Zrobi się
odpowiednią grupę/sieć, do której dołączą chętni. Wybór należy do Was :)


XFire nie posiadam, chyba, że tak jak wspomniałeś przez Hamachi tylko ktoś by musiał przetestować czy to działa jak należy. Może LESZ3u zrobimy próbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. hamachi będzie nam służyło jedynie jako komunikator, choć w sumie wirtualny LAN też można utworzyć.

Nazwa sieci: GRID - grasz?
hasło: gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:05, Wintesun napisał:

Ja nie mam żadnego. Da to się jakoś pominąć?


Instalki ważą mało co:
http://www.instalki.pl/programy/download/p2p/Hamachi.php - hamachi
http://www.xfire.com/download/ - xfire

Programy są bardzo przydatne w czasie gry - można tworzyć grupy i nie mulą tak jak gg.


Citkowsky
Wyścigi dla mnie nie mają znaczenia - zobaczymy, na co będziemy mieli ochotę. Co do asyst - ja bym jednak wolał je mieć włączone z racji tego, że jestem początkujący ;)

Aha - przypominam, że do wspólnej gry potrzebna jest najnowsza aktualizacja:
http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:43, LESZ3u napisał:

Chciałeś 21, masz 21 ;P Informowałem już o tym w poprzednim poście ;P

BTW Dołączać na Hamachi!



nie używam tego badziewia. Za to wczoraj zainstalowałem xfire także dołączać na xfire! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 22:44, Citkowsky napisał:

nie używam tego badziewia. Za to wczoraj zainstalowałem xfire także dołączać na xfire!
;)


A dla mnie XFire to badziewie. Wszyscy mają się dostosowywać do Ciebie? Godzina Ci nie pasuje, Hamachi też... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować