Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie


Dnia 19.08.2009 o 17:54, Citkowsky napisał:

włącz sobie HD to będzie ładnie i będzie wszystko widać. Żaden problem.
To nie był replay tylko jazda na żywo i na kamerze z której korzystam na każdym turnieju.


Chyba chodzi ci HQ( high quality) a nie HD(high definition) Bio z tego co wiem to nie da sie poprostu włoczyć sobie HD:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 13:15, Liquiddon napisał:

Po filmikach maramadeo widać, że nie koniecznie trzeba mieć widoku jak ja to nazywam
"jazda kamerą" czyli z przodu. Wystarczy spojrzeć na jego osiągi na Nissan cup. Znam
wielu dobrych graczy i mało który używa "jazdy kamerą"


Napisałem, że każdy jeździ tak jak mu pasuje i napisałem też słowo zazwyczaj, więc wcale nie neguje jego dobrych czasów;p. On się czepił mojego ulubionego widoku, ja się czepiłem jego widoku i tyle. Tego sporu się nie da rozstrzygnąć i żeby to wiedział, to by nie zaczynał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłem trochę w multi i się rozczarowałem, pełno crasherów i noobów. Nie rozumiem dlaczego niektórzy zawodnicy co chwile zamieniają się w niematerialne auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 13:40, AdamSloma napisał:

Napisałem, że każdy jeździ tak jak mu pasuje i napisałem też słowo zazwyczaj, więc wcale
nie neguje jego dobrych czasów;p. On się czepił mojego ulubionego widoku, ja się czepiłem
jego widoku i tyle. Tego sporu się nie da rozstrzygnąć i żeby to wiedział, to by nie
zaczynał.


No to w sumie tak jak z dyskusją o wyższości first person i third person perspective. Powstawały nawet całe osobne wątki na ten temat. Nawet na Gram.pl jest taki z tego co pamiętam. Już sie nie wcinam grajcie jak wam wygodniej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 13:53, BoloMaster napisał:

pograłem trochę w multi i się rozczarowałem, pełno crasherów i noobów. Nie rozumiem
dlaczego niektórzy zawodnicy co chwile zamieniają się w niematerialne auta?


Niematerialne? Masz na myśli Ghosty "duszki" Bo jeśli o to chodzi to właśnie, żeby uniknąć noobów i crasherów:) A w tej grze uświadczysz ich naprawde sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 13:53, BoloMaster napisał:

dlaczego niektórzy zawodnicy co chwile zamieniają się w niematerialne auta?


Ponieważ mają za słabe kompy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 14:41, BoloMaster napisał:

już chyba załapałem o co chodzi:) najprzyjemniej gra się jednak ze zniszczeniami, ale
do tego potrzeba odpowiednich graczy.


Skontaktuj się z użytkownikiem maramadeo(ma posty na tej stronie) Ma porządną ekipę i dość często grają, wysoki poziom i bez crshowania. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:49, AdamSloma napisał:

> Zaj.... szybko gratulację ;)

No chciałem się powstrzymać od przypomnienia, kto ma najlepszy czas NSXem na tej trasie,
ale jakoś tak nie mogę;p
http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_39/20080923131731.jpg - 0:55.28 :D



Toć ja jeszcze lepszy 0.55.16 ale niestety nie uwieczniony na żadnych filmie czy screenie to tez o nim nie wspominam:)

Niestety już turniejów w GRIDa nie robią to i ja przestałem kręcić czasy;)

Czekam na Shifta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:30, Citkowsky napisał:

Toć ja jeszcze lepszy 0.55.16 ale niestety nie uwieczniony na żadnych filmie czy screenie
to tez o nim nie wspominam:)

Niestety już turniejów w GRIDa nie robią to i ja przestałem kręcić czasy;)

Czekam na Shifta;)


A o tych 55.16 nie wspominałeś;p to nie wiedziałem. Kurde, chyba muszę zainstalować grida i się/cię poprawić hihihihi. Neee, Fuela nie mam kiedy przejść na 100%, a co dopiero wracać do grida. Też czekam na Shifta, zwłaszcza od momentu jak ktoś z grających w wersję beta, powiedział że sterowanie jest podobne do tego z grida:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:42, AdamSloma napisał:

> Toć ja jeszcze lepszy 0.55.16 ale niestety nie uwieczniony na żadnych filmie czy
screenie
> to tez o nim nie wspominam:)
>
> Niestety już turniejów w GRIDa nie robią to i ja przestałem kręcić czasy;)
>
> Czekam na Shifta;)

A o tych 55.16 nie wspominałeś;p to nie wiedziałem. Kurde, chyba muszę zainstalować
grida i się/cię poprawić hihihihi. Neee, Fuela nie mam kiedy przejść na 100%, a co dopiero
wracać do grida. Też czekam na Shifta, zwłaszcza od momentu jak ktoś z grających w wersję
beta, powiedział że sterowanie jest podobne do tego z grida:)))



Fuelowi podziękowałem po ok 12h grania, w ogóle mnie to nie wciągnęło. Też liczę na shifta ale preordera nie zamawiam. Najpierw premiera, później trzeba obejrzeć troche gameplayów, posłuchać co gracze mówią i dopiero kupić;) A jak się okaże syfem to po 2 czy 3 miesiącach DiRT2 wyjdzie więc problemu nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:49, Citkowsky napisał:

Fuelowi podziękowałem po ok 12h grania, w ogóle mnie to nie wciągnęło. Też liczę na shifta
ale preordera nie zamawiam. Najpierw premiera, później trzeba obejrzeć troche gameplayów,
posłuchać co gracze mówią i dopiero kupić;) A jak się okaże syfem to po 2 czy 3 miesiącach
DiRT2 wyjdzie więc problemu nie ma;)


Demo Shifta ma być przed premierą, także nie ma źle. Grida w sumie zamawiałem w ciemno jak tylko pojawił się w preorderach, a demo tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, że dobrze zrobiłem:) A co do Dirta, to chyba podziękuje. Jakoś po Richard Burns Rally mam uraz do Colinów... chociaż kto wie, jak demo będzie fajne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:57, AdamSloma napisał:

>>>...............


A co ma richard burns do colinow? to calkiem rózne gry. Ja na dirta czekam nawet bardziej niz na shifta ale z racji, ze premiere przelozono to narazie koncentruje sie na shifcie.
Ja dircie też da się wygrać i zarobić:)

Ja swojego grida pozyskalem jako jedna z nagrod w turnieju tejże gry;) Wcześniej jechalem na brata egzemplarzu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 20:13, Citkowsky napisał:

A co ma richard burns do colinow? to calkiem rózne gry.


Ja wiem że porównywanie RBR co Colina to tak jakby rFactora z ProStreetem porównywać, ale o ile między rF a PS mogę śmiało przeskakiwać i dobrze się bawić, o tyle po RBR, Colin McRae wydawał mi się totalną dziecinadą... i jakoś do dziś nie mogę do niego wrócić. A żeby było ciekawiej, moja fascynacja Richard Burns Rally, którą wyraziłem na MotorSportForum, obsmarowując przy okizji CMR, nastąpiła dzień przed tragiczną śmiercią Colina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:51, AdamSloma napisał:

> A co ma richard burns do colinow? to calkiem rózne gry.

Ja wiem że porównywanie RBR co Colina to tak jakby rFactora z ProStreetem porównywać,
ale o ile między rF a PS mogę śmiało przeskakiwać i dobrze się bawić, o tyle po RBR,
Colin McRae wydawał mi się totalną dziecinadą... i jakoś do dziś nie mogę do niego wrócić.
A żeby było ciekawiej, moja fascynacja Richard Burns Rally, którą wyraziłem na MotorSportForum,
obsmarowując przy okizji CMR, nastąpiła dzień przed tragiczną śmiercią Colina...



RBR wyszedł jak mnie pamięć nie myli mniej więcej w okolicach debiutu Colina 4 a od tamtej pory wieeeele się zmieniło. DiRT jest tego najlepszym przykładem. Warto w to pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nie skończonej ilości, grasz ile chcesz a eventy możesz powtarzać do woli z tym że coraz mniej kasy dostajesz za wygraną. Warto grać w karierę dłużej bo na eBay zaczną się trafiać lepsze wozy. Te z dużą procentową ilością wygranych (najlepiej circa 50% i więcej) są szybsze od stockowych, trafiłem np na egzemplarz BMW z przyspieszeniem o jedną 'kropkę' większym od reszty tych wozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie mam nagranego filmiku ale pewnie gorzej by mi poszło bo fps-ów mniej bylo by. Pobiłem swój czas dzisiaj w nissan cup patch 1.2 colision off a wiec to 2:56:28 i w tym momencie jest to drugi czas na świecie najlepszy posiada koleszka Dario 2:56:23. Jestem ciekaw jak pogram jeszcze pare miesiecy czy uda sie komus albo mi wykrecic 2:55..Może być bardzo cieżko bo juz od paru miesiecy pamietam rekord Dario i nikt nie moze go pobic. Poprzedni mój rekord z przed dzisiejszego dnia byl 2:57:13 dzis pobijalem go kilkakrotnie jezdziłem z bardzo szybkim koleszka ktory tez pobil swoj rekord i jest na 3 miejscu 2:56:43. Tak musiałem sie pochwalic. Fajne uczucie :))) jeszcze zchodzi ze mnie adrenalina :p

Pozdro!!!

Ps. Masz racje karzdy gra jak lubi nic nie mam do twojego widoku tylko poprostu mi nie odpowiada. Rowniez jest to pewnie tez kwestja przyzwyczajenia. Tak jak ja gram klawiatura inni sie dziwia i sa w szoku ze da sie dobrze grac klawierka. Nie wyobrazam sobie abym tak dobrze gral padem chodz go mam nie uzywam juz od 20 lat gram klawiatura w wyscigi i tego nie mam zamiaru zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Otóż zacząłem grać w Race Driver: GRID i postanowiłem zmienić sobie ustawienia graficzne na najwyższe. Mój sprzęt to Intel Core 2 Duo E6750 2,6 GHz, Gainward Radeon 4870 512MB GDDR5 Golden Sample (Turbo) i 4 GB RAM. Niestety, gdy gra pyta mnie o restart gry w celu zapisania ustawień, to po tym restarcie gry GRID nie zapisuje mi tych ustawień i przestawia je z powrotem na domyślne. Ponadto chcę też powiedzieć, że problem ten wystąpił po patchu 1.2. Co zrobić, by ustawienia zapisały się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować