Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Race Driver: GRID - temat ogólny

1348 postów w tym temacie

Siemka sorki że pisze tutaj że mam problem ale to dośc stary temat a tu chyba najszybciej zauważycie. Mój kolega ma problem z gridem opużnione sterowanie naciska naprzyklad lewo a po pól sekundy samopchód reaguje. Moze ktoś wie oco chodzi. Bede bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 15:49, BoloMaster napisał:

dużo ludzi gra jeszcze w multi? nie wiem czy warto po raz kolejny instalować grę:P


Dość dużo ;) Jeśli o to chodzi, to nie ma się o co martwić, bo przeciwników do gry zawsze się znajdzie .. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemow ze znalezieniem kogos do grania w multi nie mialem o nigdy o zadnej porze (a gram czasem i o 4 nad ranem :P).
Ale faktem jest, ze serwerow jest tylko kilka-kilkanascie, a co najbardziej mnie wkurza, to to ze wiekszosc lubi ciagle trzaskac te same trasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko odnośnie Le mans. Warto w tym uczestniczyć? Do niedawna przechodziłem każdy z tych wyścigów, ale ostatnio wziąłem zlecenie na zwycięstwo w najwyższej z grup samochodów i zaczął się cyrk. Na tych dwóch długich prostych pozostałe samochody z mojej grupy spokojnie mnie wyprzedzają...... Daje w gaz, nic nie skręcam, a ci mnie sobie mijają (nie na długo, bo zaraz jest zakręt, ale jednak). Czyżbym miał gorszy wóz? A najgorsze akcje są przy pewnym zakręcie. Otóż ZA KAŻDYM razem, nawet jak jestem pierwszy, pozostałe samochody (dwa) mnie wyprzedzają. Jeśli będę jechał w miejscu, w którym mnie wyprzedzają.....to po prostu we mnie WJEŻDŻAJĄ i jest kraksa....... Powtarzałem kilka razy wyścig i za każdym razem na tym samym zakręcie ta sama akcja..... Przez to Le mans stracił urok i się zastawiam czy nie dawać skip. A może wystartować własnym teamem? Opłaca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[Ciach]

Opłaca się. Startuj trochę a potem kup Audi i z własnym teamem wystartuj, dobry teammate też mile widziany. Wtedy kasy jest na prawdę sporo za zwycięstwo i rankingi podskakują. Po prostu trzeba uważać... tak samo jak w Open Kart. Nienawidziłem tych wyścigów bo zazwyczaj wjeżdżali we mnie, ale nauczyłem się z tym radzić. Opanuj dobrze Le Mans i będzie dobrze (chociaż ja do teraz mam problemy z pierwszymi zakrętami...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... Mam problem... Ostatnio kupiłem Racing Megapak (DiRT, GRID, FUEL) no i instaluje GRIDa wszystko w porządku chcę odpalić a tu... Kaput... Wystąpił problem z aplikacją GRID.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Co mam zrobić? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki spory problem z ową grą. Odpalam grę jest ładnie, filmik cacy pokazuje 50 FPS pojawia się wczytywanie 26 FPS dalsza część czyli meny i reszta toczy się na 6 FPS w porywach do 9 FPS. Nie wiem co jest skoro ta gra chodziła u moich kumpli na słabszych pc. A i jeszcze dodam zmniejszając detale gry do minimum jest to samo. Nie wiem czy istnieje coś co może naprawić to, może jest jakiś trick, nie wiem i liczę na pomoc w tej sprawie. Bardzo mi na tym zależny. Dorzucę jeszcze mój sprzęcik: procek Celeron 3,2 GHz, 3gb ramu, grafika Radeon x1600pro 256MB 120bit.

z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi tam, spróbuję, a nuż zdarzy się cud...

Mianowicie od kilku dni szukam odpowiedzi jak do ciężkiej cholery przestawić sterowanie na kierownicę. Nigdzie nie ma takiej opcji, ręczne przypisywanie kończy się porażką (przekręcam kierownicę a gra rozpoznaje to jaki strzałka w lewo/prawo). Dwa razy udało mi się tajemniczym dla mnie sposobem ustawić aby za skręt odpowiadała oś a nie analogowe "skręć w lewo". Jednak skrętu w druga stronę ani pedałów już się nie udało. Czy ktoś zna odpowiedź na pytanie co ja do cholery robię źle bo po przewertowaniu miliona forów zaczynam dostawać białej gorączki.

Kierownica to Logitech DFGT, oczywiście stery zainstalowane, inne gry (TDU, Life for Speed, DiRT2, F1 2010) działają bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, nie mam zainstalowanego grida, i nie mogę znaleść płytki aby znów zainstalować


Czy mógłby mi ktoś podać wszystkich kierowców biorących udział w TVR Tuscan Challenge w trybie pojędyczego wyścigu, bo :D Jedno nazwisko kierowcy wyglądało mi znajome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 10:34, Pablo1989 napisał:

Mam prośbę, nie mam zainstalowanego grida, i nie mogę znaleść płytki aby znów zainstalować


Czy mógłby mi ktoś podać wszystkich kierowców biorących udział w TVR Tuscan Challenge
w trybie pojędyczego wyścigu, bo :D Jedno nazwisko kierowcy wyglądało mi znajome.


Chodzi ci o Firestone TVR Showdown?

Andy Klinsman
Gordon Bell
Mark Knight
Kris Campese
Dutch Thorguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach już chyba wiem o co ci chodzi :) To będzie tak:

Frank White
Michael Nimmo
Kevin Petterson
Andy Cook
Robin Bradley
Ben Landers
Yuichy Kashiwada
Enzo Vico
Olly West
Jim Toshio
David Wood

PS Czy istnieje do GRIDa mod działający na zasadzie realistic sun moda z F1 2010? Gra jest strasznie szaroburo-mglisto-nijaka. F1 ten mod sporo "poładnił".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie GRID co chwilę wywala do pulpitu? Zazwyczaj przy próbie odpalenia drugiego wyścigu, czasem w trakcie pierwszego. Mam zainstalowany patch 1.3, win 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 22:02, kamil_E1 napisał:

Da rade w wersji na xboxa360 grać w dwie osoby (na dwa pady z podzielonym ekranem)?


Z tego co się orientuję niestety nie ma split-screena .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 22:02, kamil_E1 napisał:

Da rade w wersji na xboxa360 grać w dwie osoby (na dwa pady z podzielonym ekranem)?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować