Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

w sumie to nie ma co siać paniki. pamiętacie jak było z ek gothica? niby na gram.pl się szybko rozeszło ale w empikach i mediamrktach jeszcze długo zalegały pułki sklepowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, raczej zamówię EK (chyba że będzie naprawdę droga) ale ja również mam zastrzeżenia do digipacka, w prawdzie nawet mi się podoba, ale zwykłe opakowanie z podstawowej edycji jest po prostu lepsze, ładniejsze i praktyczniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:09, Morpheus83 napisał:

EK - ciekawe jaki mi numerek przydziela:D



no to nie my... tylko system.... a to będzie zależało od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja na pre-ordery i na EK (swietne swoja droga) sie nie napalam. Zobacze po premierze, recenzje, czy gra fajna i wogole, i jak mi sie spodoba, spokojnie kupie "edycjie podsawowa" i tak bardzo bogata, a zreszta moze będe juz po ulepszeniu kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:03, Lord Riven napisał:

W moim przypadku musze martwić się ceną już dziś. Jeżeli jej niepoznam trudno, pozatym nieciebie
pytałem. A skoro przeszkadzają ci pytania innych to poprostu nie śledź tego tematu, co z ciebie
jakiś rzecznik gram.pl??


fajnie, obraź sięna cały świat, bo dzoś ceny nie ma. Phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 18:10, dark master napisał:

digi i tak są z plastiku, z tego co mi wiadomo ;p
Zresztą nie porównuj DVD boxa z tymi starymi plastikowymi pudełkami pamiętającymi czasy CeDeków...



są przedewszystkim z tekturkim na której często są tłoczenia. natomiast plastik jest przyklejony do tekturki - płyty chyba muszą się na czymś trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 17:50, SzaacH napisał:


Ok. O gustach sie nie dyskutuje :P tak jak pisaliśmy i ja i Mike digipack zawsze był kojarzony
z lepszą jakością od standardowego/pojedynczego pudełka.... mówiąc szczerze trochę nas zaskoczyliście.....
:)


Chyba po prostu edycja podstawowa za bardzo wam... wyszła. Po prostu ludziom bardziej do gustu przypadł zwykły banan niż Chiquita, bo był dla nich równie zółty a nawet żółciejszy ;)
Do samego digi pewnie aż tak by się wszyscy nie przyczepiali, gdyby nie to, że za bardzo spodobała się wersja podstawowa, jak mnie na przykład.
I zwracam honor, faktycznie tych za digipackiem jednak trochę jest ;p

Dnia 25.06.2007 o 17:50, SzaacH napisał:

Tak swoją drogą pokażcie mi innego niż CDP wydawce gier gdzie macie taki wpływa na kształt
i zawartość edycji ?? :P

tak tak, kochamy was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:36, SzaacH napisał:

> A nie można by tak trochę później rozpocząć sprzedaż pre-orderów. Niektórzy z nas pracują
i
> ze względu na charakter pracy mogą mieć dostęp do komputera dopiero po pracy, tak koło
16-17.

tu jest dosyć ciężka sprawa... spodziewamy sie "dużego ruchu" na serwerach wiec chcemy zacząć
trochę wcześniej ... serwery muszą być pod czujnym okiem obsługi informatycznej :) ....



No cóż!
Pozostaje mi tylko załatwić sobie jutro urlop na środę, żebym mógł zamówić sobie Edycję Kolekcjonerską :)
A może uda mi się trochę wcześniej wyjść z pracy, coś na pewno wykombinuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:50, SzaacH napisał:

Ok. O gustach sie nie dyskutuje :P tak jak pisaliśmy i ja i Mike digipack zawsze był kojarzony
z lepszą jakością od standardowego/pojedynczego pudełka.... mówiąc szczerze trochę nas zaskoczyliście.....
:)


Od kiedy problemem jest dodawanie do EK zarówno wsuwki na box, instrukcje, poradnik jak i digipacka? W Heroes V EK to przeszło. W NWN2 EK to przeszło. Nagle zmieniliście "tradycje" przy Jade Empire EK i do tej pory JE gre zamiast na półce to trzymam w pudle bo digipack sam jest niewidoczny.

Nagle jakieś problemy odkryliście, przecież zamieniając zwykły dvd box na digipack to miejsca w pudełku strasznie dużo nie ubędzie, poza tym macie zapas czasu, żeby dopasować pojemność opakowania EK na wszystkie elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę kogoś z CDP o zajęcie stanowiska odnośnie sprawdzania wieku zamawiających EK, wiem że interes to interes, ale chociaż EK powinna trafic tam gdzie powinna. Czyli do mnie w domyśle :P. Ale przynajmniej nie do małoletnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:15, SzaacH napisał:



Bende mogł zamowic na jednym koncie do 5 egzemplarzy?(dla mnie i znajomych) czy bedzie jakies ograniczenie jak w przypadku burning crusade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to digipack może może być, nie mam nic przeciwko; jednak gdyby tak można było zrobić digipacka na dwie płytki (z grą i płytą bonusową), a płytę z muzyką dać w osobnym pudełku z listą wszystkich utworów (tak jak w EK "Jade Empire"); byłoby to chyba trochę lepsze rozwiązanie, bo wtedy pudełko otwierałoby się na 3 skrzydła, a nie na 5. Tak czy siak CDP powinien jeszcze dodać pudełko "wsuwkę" do tego digipacka (tak jak w EK "NWN2").

Pytanko: czy osoby, które zamówią EK dostaną jakieś dodatkowe bonusy (ci co zamówią edycję podstawową dostaną fajne, bajeranckie pudełko)? No i co z autografem Mistrza Sapkowskiego na opowiadaniu? Dało radę załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować