Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 18:17, Der Meister napisał:

są przedewszystkim z tekturkim na której często są tłoczenia. natomiast plastik jest przyklejony
do tekturki - płyty chyba muszą się na czymś trzymać...

fakt, racja, zapomniałem, że tam karton jeszcze jest.
Co nie zmienia faktu że porównywać obecne wydania gier z muzyką jest trochę nie teges, bo gy masz w dość eleganckich DVD boxach, a muzykę dalej w przedpotopowych starych pudełkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:10, dark master napisał:

A to zabawne, słyszałem kupę głosów szczęśliwych posiadaczy Białego Kruka ŚPZ którzy klnęli
na samootwierające się pudełko i ciągłe gubienie płyt, gdy przypadkiem wyłamał się ząbek ;p


Ani razu nie miałem problemów z pudełkiem od ŚPZ, wciąż wygląda świetnie i zdrowo, jak w dniu zakupu :)
Płytki ani razu nie wypadały. Prędzej miałem ten problem przy pudełkach DVD.

Dnia 25.06.2007 o 18:10, dark master napisał:

Zresztą nie porównuj DVD boxa z tymi starymi plastikowymi pudełkami pamiętającymi czasy CeDeków...


Szczerze mówiąc były lepsze. Wielkie kartonowe pudło plus płytki w pudełku CD, które mogłem sobie na stojaku umieścić. Teraz z tymi pudełkami DVD muszę upychać po szafach. :)

Dnia 25.06.2007 o 18:10, dark master napisał:

bardzo ładnie i estetycznie samo się otwiera na pięć skrzydeł ;)


Jeśli się nie rzuca opakowaniami to się same nie otwierają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie martwcie sie tym opakowaniem! PRzeciez w EK NWN2 i Gothic 3 tez bylo to lepsze edycji kolekcjonerskiej a w srodku podstawowe, znaczy w nwn2 bylo jeszcze inne ale wlasnie w gothic 3 bylo tak samo i mysle ze wlasnie tak samo bedzie w wiedzminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno byc tak ze jedna osoba moze zamowic jeden egzemplarz. Co by bylo gdyby jakis idiota wziol sobie 100 egzemplarzy do koszyka??? Autograf by sie przydal. A co to za opowiadanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:22, Inuki napisał:

(ci co zamówią edycję
podstawową dostaną fajne, bajeranckie pudełko)?


Lol przeciez my jak mowilem bedziemy miec tez napewno podstawowoe i ponadto to lepsze z edycji kolekcjonerskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:20, Mistic napisał:

> Ok. O gustach sie nie dyskutuje :P tak jak pisaliśmy i ja i Mike digipack zawsze był kojarzony

> z lepszą jakością od standardowego/pojedynczego pudełka.... mówiąc szczerze trochę nas
zaskoczyliście.....
> :)

Od kiedy problemem jest dodawanie do EK zarówno wsuwki na box, instrukcje, poradnik jak i digipacka?
W Heroes V EK to przeszło. W NWN2 EK to przeszło. Nagle zmieniliście "tradycje" przy Jade Empire
EK i do tej pory JE gre zamiast na półce to trzymam w pudle bo digipack sam jest niewidoczny.

Nagle jakieś problemy odkryliście, przecież zamieniając zwykły dvd box na digipack to miejsca
w pudełku strasznie dużo nie ubędzie, poza tym macie zapas czasu, żeby dopasować pojemność
opakowania EK na wszystkie elementy.




Mówiąc szczerze ja nie bardzo rozumiem "ossso sie roshodzi"

1. Wersja podstawowa zawiera 3 osobne pudełka na płyty
2. Wersja EK zawiera 1 (słownie jedno) pudełko na płyty tzw digipack - to takie rozkładane na 4 cześci. Napisałem że do digipacka (na digipacka) będzie specjalne etui jeszcze... a to wszystko razem z innymi częściami pakietu EK będzie zamknięte w wielkim pudle :)

Żeby wszystko w pudle nie "latało" będzie przygotowana specjalna forma do której będziemy "wkładać" wszystkie elementy (patrz EK WoW)

czy to wyjaśnia pakowanie?:) wersji Wiedźmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:25, Szponu napisał:

Powinno byc tak ze jedna osoba moze zamowic jeden egzemplarz. Co by bylo gdyby jakis idiota
wziol sobie 100 egzemplarzy do koszyka??? Autograf by sie przydal. A co to za opowiadanie??


dokładnie..sam osobiście znam kilka osób z tego forum(oni już wiedzą o kogo chodzi -_-) co to kupują po kilkanaście egzemplarzy a potem wystawiają je na allegro po wygórowanych cenach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:25, Inuki napisał:

Jeszcze jedno: czy te pojedyncze pudełka z edycji podstawowej, to też digipack, czy może amaray?


pudełka z edycji podstawowej to amaray''e :) 3 sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:18, Sephirath napisał:

Czyli im dalej w las to mocniejszy numer? Chciałbym widzieć minę osoby, która po dostaniu paczki
się dowie, że miała grę numer 2999 :D


ale to chyba tylko w przypadku jesli po zamowieniu: a) nie przeczyta maila z numerem,
b) nie zajrzy na strone z lista c) nie zajrzy do szczegolow zamowienia i d) nie czyta dokladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:39, SzaacH napisał:

Ok. Myślimy nad tym ... sprawdzamy opcje umieszczenia w EK pojedynczych pudełek na płyty +
etui podobnie do wersji standardowej - zamiast digipacka ... jak tylko coś sie wyjaśni w tej
sprawie, umieścimy stosownego newsa :)


SzaacH, jeżeli ten digipack ma być zastąpiony pudełkiem podobnym do tego ze standardowej edycji, to proszę, żebyście nie użyli tych zwykłych boxów DVD. Wg mnie psułyby tylko wygląd EK-a. :) Kartonowa obwoluta + ta dodatkowa z zamówień przedpremierowych i 3 digipacki to moje marzenie. ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal i tak wolałbym te pudełka (ogólnie całe pudło z podstawowej edycji wlozone w to od EK) niż digipack...

PioMrex - przeciez o tej godzinie NA PEWNO nie zostanie WSZYSTKO wykupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

digipack digipack ... w tfu :P jak dla mnie to on ma same wady :P instrukcje i inne duperele wypadaja z tych ''zakladek'', rozklada sie jak jakis tasiemiec, latwo go zniszczyc, zeby pozyczyc komus gre to musze szukac jakiegos slima luzem zeby mi nie rozpieprzyli tego digipacka :P etc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:31, Tuddrussel napisał:

> Czyli im dalej w las to mocniejszy numer? Chciałbym widzieć minę osoby, która po dostaniu
paczki
> się dowie, że miała grę numer 2999 :D

ale to chyba tylko w przypadku jesli po zamowieniu: a) nie przeczyta maila z numerem,
b) nie zajrzy na strone z lista c) nie zajrzy do szczegolow zamowienia i d) nie czyta dokladnie
:P

... Wie o co mi chodzi, ale nie, skomentować musi, musi tego swojego prztyczka szefowego uruchomić... Ot, mentalność :p

Nie no, rozumiem ;-) Aczkolwiek to byłoby fartem mieć albo EK z pierwszej piątki albo - OSTATNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:32, Audaś napisał:

nie zazdroszczę SzaacH'' owi, który cały czas musi stawiać opór dziesiątkom pytań


nie jest aż tak źle :) sam jestem fanem Wiedźmina i Sapkowskiego, dla mnie jest to praca + przyjemność ...

moim zdaniem dobre połączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować