Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 18:30, PioMrex napisał:

Proszę, aby zamówienia uruchomiono po godzinie 17.00, nie wszyscy mogą w pracy z netu korzystać
do swoich celów...


start pre-ordera wymuszony jest przede wszystkim wzgledami technicznymi, zeby wszystko bylo w miare
sprawnie i bezawaryjnie musi nad tym czuwac kilka osob, a nie wszyscy pracuja na 3 zmiany :P

dzieki za wyrozumialosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł niech standardowym pudełkiem będzie ten digipack a dodatkowo wydruki okładek dla DVDboxa i do zwykłych standardowych pudełek plastikowych. Mnie w mojej EK NWN2 denerwuje że wszystkie kompakty muszę trzyma razem bo nie ma jak przełożyc do jakiegoś innego opakowania bo wygląda jak ozdobnik trawników i chodników miejskich, a takie razwiązanie pozwoliłoby podzieli kompakty dowolnie. Jak nie można by tak to digipack jest moim faworytem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:34, Morfieusz napisał:

digipack digipack ... w tfu :P jak dla mnie to on ma same wady :P instrukcje i inne duperele
wypadaja z tych ''zakladek'', rozklada sie jak jakis tasiemiec, latwo go zniszczyc, zeby pozyczyc
komus gre to musze szukac jakiegos slima luzem zeby mi nie rozpieprzyli tego digipacka :P etc
etc


HEHEHE
1. Nie pożyczaj
2. Szanuj
3. nie wkładaj niczego do zakładek (to tylko na płyty jest)

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:22, gVrV napisał:

>

Bende mogł zamowic na jednym koncie do 5 egzemplarzy?(dla mnie i znajomych) czy bedzie jakies
ograniczenie jak w przypadku burning crusade?


nie zebym narzekal ale chyba moj post zgubil sie w tych paru setkach powstalych w 5 minut to jakby mozna bylo uzyskac odp na to dosc wazne pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to szczęście że pracę kończę o 14, i mam góra dwie minuty drogi z pracy do domu.Pozostaje tylko czekac do środy na zamówienie i w piątek jak dostanę wypłatę odłożyc trochę na zakup EK,a numer EK to już nie jest taki ważny liczy się żeby wogóle zdążyc z zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:50, SzaacH napisał:

Ok. O gustach sie nie dyskutuje :P tak jak pisaliśmy i ja i Mike digipack zawsze był kojarzony
z lepszą jakością od standardowego/pojedynczego pudełka.... mówiąc szczerze trochę nas zaskoczyliście.....
:)


zawsze cos bardziej "wymyslnego" mozna stworzyc ;] np.
cos w podobie do komody z trzema szufladkami ;] trzy pary szyn (plastikowych) przyklejone do papierowej wsuwki, na szynach 3 szufladki (plastikowe , taka jak ta w digipaku z Neverwintera 2 tylko ze na jeden DVD) na grzbiecie (szufladek) oczywiscie tekturki z nazwami "making of.." , "soundtrack" i "gra komputerowa"
Jak wyciagac szufladki ? hmmm np. doklejajac kawalek materialu do kazdej by mozna bylo za nie ciagnac szufladke.

Calosc mozna wrzucic do wsuwki z poradnikiem opowiadaniem i instrukcja gdzie grzbiety tworza glowe wilka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę napisać, super :D Nie spodziewałem się że tak szybko ruszy sprzedaż przedpremierowa... Mam juz motywacje zeby pracować :) Pieniążki sie przydadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szponu - przecież potwierdzenie zamowienia będzie dopiero parę dni (tydzień?) przed premierą (przynajmniej tak było w przypadku innych pre-orderów). Możesz zamowic teraz, a później jedynie zostawic albo zrezygnowac, nie potwierdzajac zamowienia.

To samo tyczy sie EK - przynajmniej tak mi sie zdaje - nie wszystko stracone dla tych, co sie nie załapli, bo we wrześniu moze okazac sie, ze ktos zrezygnowal i jeszcze troche pozostanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:20, Mistic napisał:

Od kiedy problemem jest dodawanie do EK zarówno wsuwki na box, instrukcje, poradnik jak i digipacka?
W Heroes V EK to przeszło. W NWN2 EK to przeszło. Nagle zmieniliście "tradycje" przy Jade Empire
EK i do tej pory JE gre zamiast na półce to trzymam w pudle bo digipack sam jest niewidoczny.

Nagle jakieś problemy odkryliście, przecież zamieniając zwykły dvd box na digipack to miejsca
w pudełku strasznie dużo nie ubędzie, poza tym macie zapas czasu, żeby dopasować pojemność
opakowania EK na wszystkie elementy.



Wydaje mi się, że chodzi o to, że wszystkim po prostu bardzo spodobało się to pudełko z edycji standardowej, wolą je od digipacka. Wcześniej na niego nie narzekano, bo nie było takiej fajnego pudełka co jest teraz w edycji standardowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:37, gVrV napisał:

> >
>
> Bende mogł zamowic na jednym koncie do 5 egzemplarzy?(dla mnie i znajomych) czy bedzie
jakies
> ograniczenie jak w przypadku burning crusade?

nie zebym narzekal ale chyba moj post zgubil sie w tych paru setkach powstalych w 5 minut to
jakby mozna bylo uzyskac odp na to dosc wazne pytanie?


nie zebym przeoczyl, wiec - tak bedzie ograniczenie ilosciowe przy zamowieniu EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:38, Ali G napisał:

> Ok. O gustach sie nie dyskutuje :P tak jak pisaliśmy i ja i Mike digipack zawsze był kojarzony

> z lepszą jakością od standardowego/pojedynczego pudełka.... mówiąc szczerze trochę nas
zaskoczyliście.....
> :)

zawsze cos bardziej "wymyslnego" mozna stworzyc ;] np.
cos w podobie do komody z trzema szufladkami ;] trzy pary szyn (plastikowych) przyklejone do
papierowej wsuwki, na szynach 3 szufladki (plastikowe , taka jak ta w digipaku z Neverwintera
2 tylko ze na jeden DVD) na grzbiecie (szufladek) oczywiscie tekturki z nazwami "making of.."
, "soundtrack" i "gra komputerowa"
Jak wyciagac szufladki ? hmmm np. doklejajac kawalek materialu do kazdej by mozna bylo za nie
ciagnac szufladke.

Calosc mozna wrzucic do wsuwki z poradnikiem opowiadaniem i instrukcja gdzie grzbiety tworza
glowe wilka ;]



he dobre dobre - może wykorzystamy przy innym wydaniu ... :)
Teraz aż tak drastyczna zmiana nie jest możliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:37, SzaacH napisał:

3. nie wkładaj niczego do zakładek (to tylko na płyty jest)


hehehe ;-) akurat Oblivion mial takie zakladki na mape, instrukcje, booka etc ;-) i all wypadalo :P i ogolnie przeklinam te pudelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już czuje te emocje, jak wszyscy będą siedzieć na gram.pl i oczekiwać na możliwość zamówienia :P to będzie dopiero zaszczyt mieć numer "1" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:40, Tuddrussel napisał:

> > >
> >
> > Bende mogł zamowic na jednym koncie do 5 egzemplarzy?(dla mnie i znajomych) czy bedzie

> jakies
> > ograniczenie jak w przypadku burning crusade?
>
> nie zebym narzekal ale chyba moj post zgubil sie w tych paru setkach powstalych w 5 minut
to
> jakby mozna bylo uzyskac odp na to dosc wazne pytanie?

nie zebym przeoczyl, wiec - tak bedzie ograniczenie ilosciowe przy zamowieniu EK



Wlasnie chodzi mi o to: jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować