Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Tak jak koszulki dajcie możliwość wyboru, kto chce digipack niech ma, kto woli te ze standardowego też niech ma ze standardowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko zauważ jakie cienkie są kanty!!!!
Bo dawaliście takie bycze pudełka w EKX i innych, że mi miejsca zaczęło brakować!!!! :P

Precz z DIGIPACKami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:45, PioMrex napisał:

Tak tylko zauważ jakie cienkie są kanty!!!!
Bo dawaliście takie bycze pudełka w EKX i innych, że mi miejsca zaczęło brakować!!!! :P

Precz z DIGIPACKami!!!!


uspokoj sie! to nie przedszkole zaowaz, ps. nie chcesz nie kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem przeciw digipackom (a mogą nawet być, jeśli umieścicie w wydaniu kolekcjonerskim również te pudełka DVD, takie jak w podstawowej). Mam kilka takich i jestem niezadowolony (w jednym mi się podarł kawałek pochewki i już płytki nie mogłem włożyć ;/). Zdecydowanie wolę opakowanie z edycji podstawowej, tylko ten problem, że w EK, która zamierzam kupic, tego nie ma. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna mam nadzieje ze Ek Wiedzmina nie bedzie kosztowalo wiecej niz 160 zł z wykorzystaniem juz wPLN.Moze mi ktos powiedziec ile kosztuja ogolnie EK innych gier srednio i czy nalezy sie spodsziewacx ze bedzie EK wiedzmina kozstowac wiecej niz 160 ( z wykorzystaniem oczywiscie wPLN).Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:46, gVrV napisał:

uspokoj sie! to nie przedszkole zaowaz, ps. nie chcesz nie kupuj

Chcę, ale nie chcę digipacka, jak spora część osób na tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:48, PioMrex napisał:

> uspokoj sie! to nie przedszkole zaowaz, ps. nie chcesz nie kupuj
Chcę, ale nie chcę digipacka, jak spora część osób na tym wątku.


mowiac prosto i doslownie: masz wała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Moze mi ktos powiedziec ile kosztuja ogolnie EK innych gier srednio i czy nalezy sie

Dnia 25.06.2007 o 18:47, Tieru napisał:

spodsziewacx ze bedzie EK wiedzmina kozstowac wiecej niz 160 ( z wykorzystaniem oczywiscie
wPLN).Z gory dzieki.


Zazwyczaj 159 (z wykorzystaniem 20 wPLN, normalnie kosztują 179) przesyłka często darmowa(preorder)
Był wyjątek... EK Company of Heroes kosztowało 99 po obniżce(!) Ale nie była tak wypasiona, a poza tym było jej tylko 500 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:48, PioMrex napisał:

> uspokoj sie! to nie przedszkole zaowaz, ps. nie chcesz nie kupuj
Chcę, ale nie chcę digipacka, jak spora część osób na tym wątku.

więc kup wersje kolekcjonerską i podstawową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... niezły ruch w związku z Pre-Orderem ;) Ciekaw jestem ile tego realnie będzie i ile osób naprawdę się na to rzuci - IMO tak szybko to nie zniknie ;) Raz że nikt do końca nie powiedział ile dokładnie tych kolekcjonerek będzie, dwa - nikt nie podał ceny, więc może być zabójcza - stąd i cisza ;) Odpalasz WWW, widzisz zabójczo drogą gierkę... i wiesz że liczba egzemplarzy się stale zmniejsza ;-) Dział marketingu CDP spisał się na 5 ;-))
Do premiery 2 miesiące, a ludzie już się ustawiają na forum w kolejki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watpie czy ktos z nas dostanie nr 0001. Przeciez pierwszy numer zawsze zostaje w siedzibie cd projekt. Nie dziwi was to dla czego 2999 a nie 3000??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:53, Szponu napisał:

Watpie czy ktos z nas dostanie nr 0001. Przeciez pierwszy numer zawsze zostaje w siedzibie
cd projekt. Nie dziwi was to dla czego 2999 a nie 3000??

A ja bardzo wątpię, w to co Ty napisałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:54, Meketh napisał:

>ciach<


O to przyznaje przeoczyłem tą informację. 2999? Nie tak mało :) Przecież tu na forum gorączkuje się co najwyżej setka użytkowników ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie głupi pomysł! Wtedy będzie "wilk syty i owca cała". Co szanowne CDP na to? Da radę? Jeżeli tak, to może pokazalibyście też dokładniej wszystkie pudełka (te z EK i podstawowej wersji)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować