Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

a ja mam inne pytanie, czy edycja zwykla bedzie jakos "wsadzona" do edycji kolekcjonerskiej czy bedzie jakies inne opakowanie calkiem ?
czy w edycji kolekcjonerskiej znajdzie sie opowiadanie AS-a z podstawowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorę na 100%, chociaż nie jestem zachwycony faktem umieszczenia płyt w kartonowych okładkach - zdecydowanie bardziej wolałbym pudełko DVD.
PS: Ciekawe jaki numer będzie miał mój egzemplarz Wiedźmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:13, lygy napisał:

nie lubię Was! teraz mam przez Was dylemat..
czy zostawiać sobie pieniądze na opłacenie mieszkania, czy kupić EK Wiedźmina ;)
skłaniam się ku drugiej opcji, ale.. no zobaczę :>


Kurcze jeśli aż takie macie dylematy to powinni zakazać sprzedaży wiedźmina. Skoro sprowadzi on eksmisje, uzależnienie, zapchany serwer w środe o 15, wszelkie bluzgi i wiązanki na tenże serwer o tejże godzinie. (to jest joke nie zabijajcie mnie za to bluźnierstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą od 27 Czerwca do premiery jest dwa miesiące z jakimś tam +/- bonusem. Całkiem sporo czasu na dodatkowe ''manewry'' ;) Nie zdziwiłbym się, gdyby np. po dobrej sprzedaży tych 2999 egzemplarzy nagle się okazało że w magazynie pana Czesia znalazło się jeszcze 1000 sztuk które będą dostępne już za 14 dni! :P Itp. itd. ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:24, Krondar napisał:

Swoją drogą od 27 Czerwca do premiery jest dwa miesiące z jakimś tam +/- bonusem. Całkiem sporo
czasu na dodatkowe ''manewry'' ;) Nie zdziwiłbym się, gdyby np. po dobrej sprzedaży tych 2999
egzemplarzy nagle się okazało że w magazynie pana Czesia znalazło się jeszcze 1000 sztuk które
będą dostępne już za 14 dni! :P Itp. itd. ;-)))


Jak by tak zrobili to by było nieładnie z ich strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:21, feniksipopiół napisał:

> nie lubię Was! teraz mam przez Was dylemat..
> czy zostawiać sobie pieniądze na opłacenie mieszkania, czy kupić EK Wiedźmina ;)
> skłaniam się ku drugiej opcji, ale.. no zobaczę :>

Kurcze jeśli aż takie macie dylematy to powinni zakazać sprzedaży wiedźmina. Skoro sprowadzi
on eksmisje, uzależnienie, zapchany serwer w środe o 15, wszelkie bluzgi i wiązanki na tenże
serwer o tejże godzinie. (to jest joke nie zabijajcie mnie za to bluźnierstwo:)


Może powinno się dodać na opakowaniu: "Przed użyciem przeczytaj ulotkę, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większości i w tym newsie i w poprzednich digipack sie nie podoba! Ktorys ze Smefoow mowil ze jest inaczej (klamal?)...
Najpierw mowiono, ze zastanowia sie nad zmiana pudelka... a nastepnie w odpowiedzi na czyjes pytanie opisuja pudelko takie jakie postanowili w pierwotnej wersji...
Niewiem jak reszta... Ale ja panicznie chce DOKLADNIE tak pudelko i etui na plyty w wersji podstawowej rowniez i w EK!!!! Nie mozna go zamknac wraz z innymi dodatkami wewnatrz dodatkowego pudelka EK? Przeciez to najbardziej kompromisowe rozwiazanie...
A ja mam wrazenie, ze CDP niechce zmieniac wizji opakowań EK mimo naszych glosow :/

P.S. Serwis IGN podal ciekawe informacje na temat Witcher''a:
Published by: CDProjekt
Developed by: CDProjekt
Genre: RPG
Number of Players: 1
Release Date:
US: September 25, 2007
Europe: September 14, 2007
MSRP: $49.99
Also Available On: Wireless

50 dolcow dla amerykancow? Co tak malo dla jankesow? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:24, Krondar napisał:

Swoją drogą od 27 Czerwca do premiery jest dwa miesiące z jakimś tam +/- bonusem. Całkiem sporo
czasu na dodatkowe ''manewry'' ;) Nie zdziwiłbym się, gdyby np. po dobrej sprzedaży tych 2999
egzemplarzy nagle się okazało że w magazynie pana Czesia znalazło się jeszcze 1000 sztuk które
będą dostępne już za 14 dni! :P Itp. itd. ;-)))


To niemożliwe, ponieważ na forum ktoś z CDP (SzaacH lub Jay Z, już nie pamiętam :)) pisał o tym, że nie będzie żadnych dodatkowych egzemplarzy EK. Chyba, że będą pochodziły z odwołanych i niepotwierdzonych zamówień, lecz wtedy ich liczba nie przekroczy kilkunastu kolekcjonerek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kroplówka nad PC i EK jest moja! ;)
Szkoda, że cena i wymagania podane zostaną dopiero w środę, ale niezależnie od wymagań grę zakupię tak cena... no nic, w każdym razie odliczanie rozpoczęte. Zsynchronizować zegarki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:25, skowronus napisał:

Może powinno się dodać na opakowaniu: "Przed użyciem przeczytaj ulotkę, bądź skonsultuj się
z lekarzem lub farmaceutą"...


ewentualnie CDP może dodawać opakowanie leków uspokajających do każdego zamówionego egzemplarza gry ;)

--
a z opłatami jakoś sobie poradzę, aczkolwiek schudnę najwyżej nieco ;P
teraz pozastanawiam się jeszcze, którą wersję sobie zamówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:31, Lex napisał:

ciach
To niemożliwe, ponieważ na forum ktoś z CDP (SzaacH lub Jay Z, już nie pamiętam :)) pisał o
tym, że nie będzie żadnych dodatkowych egzemplarzy EK. Chyba, że będą pochodziły z odwołanych
i niepotwierdzonych zamówień, lecz wtedy ich liczba nie przekroczy kilkunastu kolekcjonerek.
:)


To tylko dobrze. Mam nadzieje, że będzie ograniczenie zakupu do iluś tam egzemplarzy, bo bardziej od napalonych wiedźmako-fanów obawiałbym się biznesmenów od siedmiu boleści którzy kupią po parenascie lub więcej sztuk i będą nabijać kabzę na Allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:31, Lex napisał:

ciach
To niemożliwe, ponieważ na forum ktoś z CDP (SzaacH lub Jay Z, już nie pamiętam :)) pisał o
tym, że nie będzie żadnych dodatkowych egzemplarzy EK. Chyba, że będą pochodziły z odwołanych
i niepotwierdzonych zamówień, lecz wtedy ich liczba nie przekroczy kilkunastu kolekcjonerek.
:)


To tylko dobrze. Mam nadzieje, że będzie ograniczenie zakupu do iluś tam egzemplarzy, bo bardziej od napalonych wiedźmako-fanów obawiałbym się biznesmenów od siedmiu boleści którzy kupią po parenascie lub więcej sztuk i będą nabijać kabzę na Allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym info o wymaganiach i cenie ma sie pojawic W DNIU ruszenia pre-orderow... wiec moze tak pare godzin wczesniej? Wtedy przynajmniej czesc z gramowiczow mialaby okazje sie zastanowic (wreszcie - po tylu dniach emocji moga wziac i pomyslec :P) nad kupnem... ja wiem... moze tak kolo 12tej?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze cena będzie kusząca ale jak tylko 2999szt egz to pewnie tanio nie będzie.
Jak cena będzie powyżej 200zł to na pewno nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować