Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 19:24, Krondar napisał:

Swoją drogą od 27 Czerwca do premiery jest dwa miesiące z jakimś tam +/- bonusem. Całkiem sporo
czasu na dodatkowe ''manewry'' ;) Nie zdziwiłbym się, gdyby np. po dobrej sprzedaży tych 2999
egzemplarzy nagle się okazało że w magazynie pana Czesia znalazło się jeszcze 1000 sztuk które
będą dostępne już za 14 dni! :P Itp. itd. ;-)))


:)

Nie ma dodatkowego tysiączka w podręcznym magazynku... nie liczcie na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę wymagania są za późno podane.. takie rzeczy podaje się wcześniej. Chociaż przybliżone informacje a nie gdybanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracę kończę o 15:30.. W domku przed 16:00.. Powinno się udać jeszcze zamówić! Słyszycie sępy?! Wara od jednego EK na kilometr! Jedno pudełko należy do mnie!:) Buhahahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:21, SzaacH napisał:

ciach
:)

Nie ma dodatkowego tysiączka w podręcznym magazynku... nie liczcie na to :)


Tak na 100%? ;] Swoją drogą 5 punktów za dobrze przemyślany marketing :) Jeszcze do końca nie wiadomo, co i jak a ludzie już w kolejkach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:21, SzaacH napisał:

Nie ma dodatkowego tysiączka w podręcznym magazynku... nie liczcie na to :)


o, SzaacH dotarł do domu. pewnie się nawet za kolację nie zdążyłeś zabrać i od razu na forum ;)
a co to tego dodatkowego tysiączka to mam nadzieję, że nie będzie takiego "asa z rękawa" jak to było w przypadku OIDP G3 ;) wbrew zapowiedziom Mike''a widzę, że będą koszulki XXL, co mnie bardzo cieszy. nieśmiało liczę też na egzemplarz 666 (ale na 100% takiego nie dostanę, a znając moje szczęście <a właściwie jego brak> to dostanie mi się pewnie jakiś badziewny numer bez ładu i składu)
no i mam nadzieję, że cena nie zabije mnie (więcej niż 159 po odliczeniu wirtuali nie dam)
i jeszcze jedno z pytań: do ilu egzemplarzy EK bedzie ograniczenie? bo jak będzie można zamówić kilka sztuk to wziąłbym np.dla brata i wybrał sobie "lepszy" numerek ;)

i jeszcze do nieumiejących czytać: PREMIERA PLANOWANA JEST NA WRZESIEŃ, CENA I WYMAGANIA ZOSTANA PODANE W MOMENCIE URUCHOMIENIA PRE-ORDERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Wreszcie dotarłem do domu, a tu taka miła niespodzianka. Nie spodziewałem się, że pre-order ruszy tak szybko. Jeszcze ten wybór rozmiaru koszulki... Miodnie. Wielkie brawa dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam liczę się z tym, że cena za kolekcjonerkę będzie 179zł i 159zł z wykorzystaniem wirtualnych pieniędzy. Zobaczycie, że będzie tyle kosztować :)
Wydaję mi się, że to była by najrozsądniejsza kwota i na tyle się nastawiam. Przecież nie może być aż tak wielkkiego rozrzutu cenowego pomiędzy zwykłą wersją gry (99zł w WPLN pewnie 79zł), a kolekcjonerską edycją (zakładając, że miało by to być kosmiczne 200zł - jak na grę na pieca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie możliwa jeszcze przesyłka za wirtualną walutę, to się zgadzam. ;) Aha, jeszcze jedno: nie ma egzemplarza z numerem 666, tylko z 0666. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo pytanie, co quazzy. Do ilu egzemplarzy EK będzie EK? Stalker miał chyba do 1. Ale też chciałbym zamówić dla kuzyna i 2 kolegów, co są fanami Wiedźmina, a nie mają konta na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:33, sekundo napisał:

właśnie wara od naszych EK:)... a co do numerka to poluję na 0001 i na 666:D...hmmm ciekawe
co wolicie??:)

Ja bym wolał 1337 :p Ale i tak numerek ma małe dla mnie znaczenie i pewnie będzie gdzieś ukryty w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:39, Taschon napisał:

Mam to samo pytanie, co quazzy. Do ilu egzemplarzy EK będzie EK? Stalker miał chyba
do 1. Ale też chciałbym zamówić dla kuzyna i 2 kolegów, co są fanami Wiedźmina, a nie mają
konta na gram.pl


To niech założą konta. To nie problem, prawda? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:38, Kris_bla napisał:

Chyba jednak kupie ta wersje PL... najwyzej w UK kubie sobie tez wersje angielska, bo tu zarabista
koszulinka jest ;-)



A widzisz Kris_bla :) a tak narzekałeś koszulki nie będzie :P

BTW nie wiem czy wydanie w innym kraju będzie równie bogate jak w Polsce... ale poczekajmy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:40, Ranveld napisał:

> właśnie wara od naszych EK:)... a co do numerka to poluję na 0001 i na 666:D...hmmm ciekawe

> co wolicie??:)
Ja bym wolał 1337 :p Ale i tak numerek ma małe dla mnie znaczenie i pewnie będzie gdzieś ukryty
w pudełku.


To ja już bym bardziej wolał numer 1234. ;) Ale ogólnie masz rację - numer nie ma żadnego znaczenia. Powiem więcej: w moim osobistym przekonaniu raczej psuje okładkę pudełka gry. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:42, Klimos napisał:

A ceny jak nie było tak nie ma :/

Będzie w środę ;)

Dnia 25.06.2007 o 20:42, Klimos napisał:

Oczywiście czas na środę godz. 15.00 już zarezerwowany :)

Ludzie, nie siedźcie w środę o 15 na gramie! Szkoda życia i zdrowia, lepiej sobie gdzieś nad jeziorko iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować