Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Zamówiłem EK koło 17, ale problamy to gram.pl ma nie małe. Przez 20 min. próbowałem na grama wejść, a prze kolejne 10 zamawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie na AMD Sempron 2500+ (1.75GHz) + 1,5 GB ram + karta grafiki 6800 GS/XT firmy XFX 256 MB DDR3 256 bit pod AGP8 ???

bo przez to sie zastanawiam powaznie nad kupnem a kupil bym z wielka checia :D :D:D bo na pewno warto.
pozniej sie bedzie rozchodzic jedynie czy zmieniac kompa czy nie ;) hehehe

szkoda ze nie ma demka jakiegos to bym sie przekonal do produktu w 100%

bo teraz juz robia takie gry ze nawet demo Colina nie chcialo pojsc na tym co mam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam Athlona 2800+ (2,1 GHz), 1 GB ram, grafika to Radeon X1600 pro z 512 MB pod AGP 8. Mam nadzieję, że na średnich ustawieniach (może troszkę mniejszych) będę mógł pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 11:56, Sand Wraith napisał:

>cut
Wątpię żeby jakiekolwiek pismo (nawet CDA) miało recke wiedźmina ;]


Chodziło mi o zapowiedź :) Na szczęście jest na stronie Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku tylko IE zdołał (profesjonalizm wybiórczy), FF koszyk sie zawieszał i zapełniał kolejnymi egzemplarzami, trzeba było wykasować plik cookie z koszykiem, aby się zaczęło funkcjonować.

Zresztą dodając post do którego chce sie dołączyć obrazek nie można tego uczynić, bo przycisk "DODAJ POST" "zapada" się poniżej ramki okna, a nie można przewinąć zawartości (bo zablokowano) ani okienka przeskalować.
W IE nie ma problemu!!! (mówię o wersji FF 2.0.0.4). TABem też nie idzie, bo "DODAJ POST" to nie guzik tylko obszar aktywny i nie da sieę w taki sposób na niego trafić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 13:19, Zalingrad napisał:

ja mam Athlona 2800+ (2,1 GHz), 1 GB ram, grafika to Radeon X1600 pro z 512 MB pod AGP 8.
Mam nadzieję, że na średnich ustawieniach (może troszkę mniejszych) będę mógł pograć.


Na największych Ci pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem iż za ten post mogą na mnie paść pioruny z jasnego nieba, lecz dla mnie sytuacja ogólna jest lekko mówiąc śmieszna, wszystkim tym którzy zamówili grę gratuluję, jesteście wielkimi szczęściarzami, co zaś się tyczy reszty cóż, zapewne na otarcie łez pozostanie wersja goła, lub też EK na allegro o jakieś 100 złotych minimalnie droższa.

Wracając jednak do tematu, jestem osobą bardzo zapracowaną a co za tym idzie nie mam zbyt dużo czasu na to by wpatrywać się w monitor i zastanawiać się nad tym kiedy ta żółta karteczka zniknie i kiedy będę wreszcie mógł zamówić sobie swoją wersję, niemniej jednak mimo usilnych prób i starań nie dane mi było być tym jednym ze szczęśliwych, teraz wracam do domu i widzę iż nawet kwestia zapisania się na listę rezerwową nie było mi dane, cóż, za takowe działanie, CD PROJEKT ma ode mnie niezłe cięgi, niezłe bowiem dało plamę i to dość wielką, plamę na tyle wielką, że nawet słowa samego "BIG BOSA" nie są w stanie zmienić mojej decyzji.

Szanowny CD PROJEKCIE, wiadomym jest iż łatwiej osądzać gdy ktoś się pośliźnie, błotem wtedy łatwiej się rzuca, nie będę tutaj przydługich wywodów pisał, nie widzę w tym większego sensu, niemniej jednak jak dla mnie cały wasz profesjonalizm na tym jednym tytule poszedł jak para w gwizdek, bowiem zapewne większość tych co mogą zwać się szczęśliwymi "przyszłymi posiadaczami" to tacy ludzie co mają teraz wakacje i mogli po prostu na bieżąco śledzić wydarzenia na waszych stronach.

Ja wam za to wszystko daję wielkiego minusa, zawiodłem się i to straszliwie, lecz cóż takowe jest życie, zastanawiającym jest także, i to, co zrobi CD-PROJEKT z tymi osobami zamawiajacymi grę które są poniżej 18 r. życia, w sytuacji w której PEGI będzie 18+.....

Osobiście jak dla mnie zwykłe przepraszam od szanownego pana nie wystarczy.....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koles przestan to pisac we wszystkich tematch trzeba bylo czatowac...niestety kazdy mial te porblemy z serwerem gram.pl.

A pozatym zamiast sie uzalac nad soba pomysl jak jeszcze zdobyc EK (lista rezerowa - pewnie Cie ominela jak plakales, ze nie zamowiles; allegro; EMPiK...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 00:36, marselus napisał:

jest życie, zastanawiającym jest także, i to, co zrobi CD-PROJEKT z tymi osobami zamawiajacymi
grę które są poniżej 18 r. życia, w sytuacji w której PEGI będzie 18+.....


nic, cóż mają zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:40, Oloninho napisał:

> Cena ed. kolekcjonerskiej kłuje.

Dlaczego? Wg. mnie jest rozsądna, nawet spodziewałem sie większej.

Ja jestem fanem ed. kolekcjonerskich ,ale ta jest po prostu za droga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować