Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 22:42, brantej napisał:

Ojj... właśnie zobaczyłem, ze Wiedźmin 18+ :/ No to lipa, rodziców nie namówię :(

Teraz tylko trza czekać na konkurs :) Mam wielką chrapkę na brelok!

Jak to powiedział Mike: "gra oficjalnie NIE MA JESZCZE PRZYZNANEGO RATINGU WIEKOWEGO" (por. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24662&pid=316).

Więc nie wszystko dla Ciebie jeszcze stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że cena Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina nie będzie wysoka. :) Właśnie te wydanie bardzo chciałbym kupić. Jeżeli będzie za duża, to zamówię wydanie podstawowe.

Do środy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:58, mefiperes napisał:

Mam nadzieję, że cena Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina nie będzie wysoka. :)


Taniej niż 150zł dla mnie to będzie zaskoczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie do ekipy gram.pl Mianowicie czy jest jakaś szansa, że gra będzie działała na komputerze :
Intel Celeron 1.7Ghz
Ati Radeon 9600pro 256MB
256MB RAM
Z góry dziękuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:42, brantej napisał:

Ojj... właśnie zobaczyłem, ze Wiedźmin 18+ :/ No to lipa, rodziców nie namówię :(


Eee. To zależy ile masz lat ;) Swoją drogą Mike pisał, że to zależy od oleju w głowie. Mnie rodziciele nie będą robić problemów nawet jak bedzie od +18. Chociaż podejrzewam, że Wiedźmin będzie od +16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:08, maciek999 napisał:

Mam małe pytanie do ekipy gram.pl Mianowicie czy jest jakaś szansa, że gra będzie działała
na komputerze :

A skąd my mamy to wiedzieć? Przecież nie zostały jeszcze podane ŻADNE(!) wymagania, nawet nieoficjalne!
Nawet nie było żadnego dema (a powinno, przecież do premiery zostało niecałe 3 miesiące), który w minimalnym stopniu mogło by odzwierciedlać wymagania sprzętowe pełnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:49, Mike napisał:


dzieś tam w poziomach cedeprojektowych, jednak

Dnia 25.06.2007 o 20:49, Mike napisał:

ze względu na mega wypasiony skład, raczej nie należy się tu spodziewać dolnych pułapów. Powiedziałbym
wręcz GÓRNYCH.



eee o co ci chodzi przeciez EK wcale nie jest tak super extra bardziej wypasiona od podstawowej nie posiada wcale wiecej niz standardowe sklady ek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maciek999--> prawdopodobnie bedziesz potrzebowal conajmniej 512 mb ram i proc chyba lepszy (choc jak bedzie dobrze zoptymalizowany kod to i na tym powinno posc)
balduran2--> a ty sie tak nie wyzywaj... on sie tylko spytal... i mysle ze piszac "ekipa gram.pl" mial na mysli CDProjekt a nie ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:19, gVrV napisał:

eee o co ci chodzi przeciez EK wcale nie jest tak super extra bardziej wypasiona od podstawowej
nie posiada wcale wiecej niz standardowe sklady ek!


Czy w standardowym składzie EK masz specjalną grę karcianą, albo brelok ze stopu cyny i ołowiu, albo gruby artbook i bestiariusz w twardej oprawie i na kredowym papierze? Wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:19, gVrV napisał:

eee o co ci chodzi przeciez EK wcale nie jest tak super extra bardziej wypasiona od podstawowej
nie posiada wcale wiecej niz standardowe sklady ek!


"Ponadto, wyłącznie w limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej, znajdą się:

1. Artbook - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, powyżej 150 stron
2. Bestiariusz - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, ok. 120 stron
3. Unikalny medalion wiedźmiński
4. Koszulka z logo gry Wiedźmin
5. Bitewna gra karciana Wiedźmin
6. Mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze "

O faktycznie pokaż mi EK które jest bardziej wypchane na polskim rynku lub było? Hmm? Podaj jakieś przykłady bo moje mogę zaraz przytoczyć i porównać różne EK rożnych gier! Np. Gothica 3 który jest z tej klasy gier:)
Ba podstawowa edycja jest już bardzo bogata w porównaniu do tego co oferują inni wydawcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, kto mi pożyczy 150zł? ;) Ja o wymagania się nie martwię. Z tego co wiem, to teraz właśnie CDP optymalizuje kod, dzięki czemu stawiam na to, że wymagania będą standardowe. Napewno nie takie jak G3, co niektórzy tutaj głosili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja za ewiedzminem bede czatował od 14.30(potworny śmiech) aby być na liście jak najwyżej.Ale na poważnie liczę na to że CD PROJECT da EK za 160 zł i nie wiecej(z wykorzystaniem wPLN oczywiscie).Ale niech ktoś napisze za ile sadzi że bedzie EK i nie żartujcie bo to sprawa życia i śmierci:).Trzeba odkładać pieniążki
na nia bo to bedzie moje pierwsze EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się żę będę w mniejszości ale ja osobiście jestem zdecydowanie za Digipackiem... po co mi kolejne normalne pudełko? jak narazie były one i w NWN2 i HOMMV i jakoś ani jedno ani drugie się nie połamało a wygląda o wiele lepiej niż zwykły box -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do tych co chcą Digipacka;) Marudzicie a pudełko jest fajniejsze, nie ma luzu więc nic się nie popsuje i zdecydowanie lepiej wygląda;) Zdania podzielone, a wszystkich zadowolić się nie da!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować