Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 01:56, Silquar napisał:

mógłby mi ktoś wyjaśnić "zbieranie pre-ordera"?


Proste "zbieranie pre-ordera" = "zbieranie zamówień na pre-order", na ogół nie
trwa to do samej premiery, tylko zbieranie zamówień zamykane jest na 3-4 tyg przed
premierą.

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie czego się obawiam?
tego że wydam te 130-170 zł na EK, a wiedzieć że taka kwota nie jest mała dla przeciętnego człeka w moim wieku a później się okaże że Wiedzmiń będzie grą conajmniej średnią i że wydałem pieniadze w bloto {modlę się by tak nie było, bo w innym wypadku pofatyguję się osobiście do siedziby CDP i wybije wszystkich co do jednego ^^}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Only" 2999 sztuk EK Wiedzmina ? Pamiętam, że nawet przy edycjach jakiś super gier jak GTA:SA czy coś było takich exclusive egzemplarzy może kilkaset na całą Polskę...Ale pewnie i tak Wam zejdzie i jeszcze potem na Allegro niejeden sprzeda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 02:30, GanD napisał:

Coś Ci kiepsko idzie to dedukowanie...
Skoro możemy się spodziewać ceny wersji standard raczej "nie w górnych granicach" to zapewne
99zł (ponieważ cen w stylu 109zł albo 119zł od dawna już CDP nie daje), do tego dodaj prawdopodobnie
możliwość obniżenia tej ceny dodatkowo wPLN i może się okazać, że gra będzie kosztowała 79zł
lub w najgorszym wypadku 99zł (jeśli Mike miał na myśli dolną granicę po skorzystaniu z wPLN),
co też nie jest ceną złą, jak za grę nową (i jest też duża szansa, że w preorderze będzie można
skorzystać z wPLN by mieć darmową przesyłkę, na ogół tak bywa z lepszymi nowościami).
Natomiast gdy Mike pisał o wersji EK miał na myśli ceny z przedziału cenowego CDP, a nie Blizzarda,
więc nie będzie to żadne 300zł. Nie wiem jaka była najdroższa wersja EK od CDP, ale skoro możemy
spodziewać się raczej górnego pułapu cenowego, to stawiałbym na 199zł normalnie a 179zł po
obniżeniu dzięki wPLN i darmowa przesyłka. Wciąż nie byłaby to cena tak straszna, ale też raczej
w górnych granicach cen EK.
Czytaj wszystkie wypowiedzi smerfów, bo chyba sporo Ci umknęło ;)


Brawo, brawo,

A raczej ciepło, ciepło;)
(specjalnie nie przyciąłem posta, aby reszta mogła sobie też poczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łamię się między edycją EK i Zwykłą. Na mur ta druga nie będzie kosztować więcej niż 129,90 zł :)
Ale jeśli ta pierwsza ma kosztować 179 zł - czemu bym się nie dziwił ze względu na zawartość to raczej zrezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 08:44, GeoT napisał:

Łamię się między edycją EK i Zwykłą. Na mur ta druga nie będzie kosztować więcej niż 129,90 zł :)
Ale jeśli ta pierwsza ma kosztować 179 zł - czemu bym się nie dziwił ze względu na zawartość to raczej zrezygnuję.


Też mam podobny dylemat. Początkowo chciałem kupić zwykłą edycję. Teraz z czasem jakoś zaczynam się przekonywać do Kolekcjonerskiej i chyba na niej się skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIebiescy, co z demem ?? Macie jakies info na ten temat, bo co innego znac wymagania sprzętowe a co innego samemu wyprobowac na co jeszcze stac swoją maszynkę. Coś na pewno wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje ze cena EK wyniesie 159,90 PLN, a z Wirtualnymi Pieniądzmi bedzie można ja nabyć za 139,90 PLN, tak jak to miało miejsce z EK Medievala II. Pamietajmy że zyjemy w polsce {czyt. rodzimym kraju twórców gry} a chyba z rodaków nie będą pieniędzy zdzierać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problem z tymi numerkami. Ja tam mam gdzies jaki numerek bede mial. Wazne zeby gra byla nie za droga, dotarla do mnie i mi dzialala. Bylem jednym z pierwszych ktorzy zamawiali G3 EK a mam numerek 875 i jakos nie placze bo i tak z 1 nr nic bym nie dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...mój komputerek tego nie pociągnie, a i pieniążków na takie luksusy jak EK nie mam ;(
Trzeba poczekać i potem kupić zwykłe wydanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyl bym raczej na takie ceny:
standard- 129,90
EK- 179,90

I mam nadzieje ze nasze Smerfy nie okaza sie zyjatkami z przerostem ambicji jak np Blizzard. 300 zl to chyba przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:41, SadraX napisał:

> digipack (blee ;p)
Potwierdzam ;)... Wolałbym takie cuś jak w standardowym wydaniu... No i to opakowanie na wszystkie
elementy zestawu jakieś... hym... bardziejsze ;>



POPIERAM !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 09:01, Oloninho napisał:

Kurdę, już nie mogę się doczekać jutra 15:00 :P Zamawiam od razu. A cena będzie podana też
jutro, czy jak??


Jezeli chodzi o cene to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze wszystkie 2999 egzemplarzy nie zejda jutro. Takich zapalowcow jak my jest z 300- gora 500. Reszta zejdzie w kolejne dni. Wiec niema co sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować