Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 09:18, YarpenZirgin napisał:

mam taką nadzieję, jutro jadę na operację:)


To sie pomodle za ciebie :)
Ja to mam problem z kasa, i to spory problem. Nigdy takiego nie mialem. Moglem siorce nei pozyczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YarpenZirgin trzymam za Ciebie kciuki:) a co do EK to moi starsie powiedzieli:"... NIE!!!!" a ja itak kupię:D.... tylko ciekawe ską kasę wezmę?!?... już wiem bo grę przyślą po wakacjach?? jeśli tak to mam imieniny w sierpniu (28 sierpnia):D i kasę zdobędę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 09:26, sekundo napisał:

YarpenZirgin trzymam za Ciebie kciuki:) a co do EK to moi starsie powiedzieli:"... NIE!!!!"
a ja itak kupię:D.... tylko ciekawe ską kasę wezmę?!?... już wiem bo grę przyślą po wakacjach??
jeśli tak to mam imieniny w sierpniu (28 sierpnia):D i kasę zdobędę:)


Mam podobna sytuacje. Moja mam zawsze trzyma moja sztame i bym mial luzik. Ale ze zlamala noge to za bardzo z domu sie nei rusza wiec ojciec kasa rzadzi a on zwykle ze mna sie nei dogaduje:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 09:36, Sienolek napisał:

Szponu z ta cena co do wersji standard chyba troche przesadziles- cena nie bedzie wieksza niz
100 zł


Ojjj nawet nie wiesz jak bym chcial zeby byla taka jak mowisz. Czyli EK moze bedzie tansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAXYMALNIE będzie 100 za podstawkę. Ale ja obstawiam coś w deseń 89.99... W końcu wPLNy są ;-)
Się boję tylko, że za EK sobie coś koło 160 policzą, jak to było ze STALKERem. No, ale raz w życiu można takie coś nabyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 09:53, Sephirath napisał:

Się boję tylko, że za EK sobie coś koło 160 policzą, jak to było ze STALKERem. No, ale raz
w życiu można takie coś nabyć :)


Czy ja wiem 160 to nawet znośna cena nawet po odliczeniu pln. Tyle to mama już uskrobane, bo od dawna planowałam zakup EK Wiedźmina ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 10:01, Elanor111 napisał:


Czy ja wiem 160 to nawet znośna cena nawet po odliczeniu pln. Tyle to mama już uskrobane, bo
od dawna planowałam zakup EK Wiedźmina ;P.


Ja mam niby 200zł odłożone przezornie (jak starczy to może plakat dokupię, ten ze strzygą symetryczny). Ale to i tak jest zbójecko drogo, moja poprzednia EK - Company of Heroes - za 100zł została kupiona, a miała i skrzynkę i mapy i karty :)

Swoją drogą, witaj na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać pre-orderów... będę czatował od 14:30 :] Chyba nie wytrzymam :P

PS Miałem wrócić z wyjazdu dopiero jutro, ale jednak jestem teraz, bo pogoda sie zepsuła... z jednej strony głupio, ale z drugiej strony patrząc zamówię sobie EK :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 10:06, Sephirath napisał:

Ja mam niby 200zł odłożone przezornie (jak starczy to może plakat dokupię, ten ze strzygą symetryczny).
Ale to i tak jest zbójecko drogo, moja poprzednia EK - Company of Heroes - za 100zł została
kupiona, a miała i skrzynkę i mapy i karty :)

Swoją drogą, witaj na forum :-)



Ja kupiłam jeszcze EK Gothica 3, za też około 160 zł kosztowało, więc jestem przygotowana na taki wydatek. A i mama się nie będzie bardzo czepiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 08:34, Mike napisał:

A raczej ciepło, ciepło;)


Cieszy mnie to niezmiernie, oczywiście mam nadzieję, że myliłem się przez zawyżenie ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może mnie coś omineło ale ja bym chętnie zapoznał się z wymaganiami sprzętowymi jakie będą musiały być spełnione by Wiedźmin wogule się uruchomił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:06, Tuddrussel napisał:

> SzaacH mam pytanko! Czy nadal jest dostępny ten bonus ze znizka na gry od Heyah???

nie, nie jest dostepny. poza tym zasady dzialania promocji klubowych zostana... poprawione
:)


A niby to dlaczego zniżka Heyah nie będzie dostępna? Na http://www.gram.pl/!promo_heyah_main.asp nie ma żadnego regulaminu promocji, pisze tylko, że nie można łączyć promocji z innymi, poza tym jest wielki napis "Zgarnij 25% zniżki na WSZYSTKIE gry z oferty CD Projekt". Hmmm no nie wiem jak wy rozumiecie pojęcie WSZYSTKIE, ale jak dla mnie to Wiedźmin też się to wlicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 10:32, Bigjack7 napisał:

Nie wiem, może mnie coś omineło ale ja bym chętnie zapoznał się z wymaganiami sprzętowymi jakie
będą musiały być spełnione by Wiedźmin wogule się uruchomił.


Wymagania zostaną podane w środę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 10:41, Elanor111 napisał:

> Nie wiem, może mnie coś omineło ale ja bym chętnie zapoznał się z wymaganiami sprzętowymi
jakie
> będą musiały być spełnione by Wiedźmin wogule się uruchomił.

Wymagania zostaną podane w środę ;)


A mnie nie interesuje "w środę" bo lecę do Paryża. Mnie interesuje dzisiaj. W środę zamówi ktoś ew. grę za mnie. Wiedźmin jest zapowiadany od kilku lat więc co najmniej od pół roku powinny być ujawnione jego min. wymagania IMHO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować