Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Jezu! Toż to ja od północy będę ślęczeć przed kompem... Jak tu wytrzymać do środy? Możemy zorganizować coś w rodzaju wspólnego czuwania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wiadomo kiedy pre-order :) Ale co to ma być, panowie z CDP weźcie się postarajcie o to żeby w EK było to samo opakowanie z tym dodatkowym etui co w podstawowej wersji. Błagam was przemyślcie to przecież ten digipack nie wnosi nic ekskluzywnego do EK a ona przecież powinna być NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNA. A ten digipack jest poprostu brzydki, nieporęczny i że się tak wyrażę, biedny ! Popsujecie tym całą EK już się zastanawiam czy nielepiej kupić edycje podstawową i mieć owiele lepsze opakowanie niż ten digipack. Albo najlapiej dajcie w zwykłym boxie od podstawki a digipack dodajcie i ten kto będzie wolał mieć w boxie będzie miał w boxie a drugi w digipacku. PROSZĘ PRZEMYŚLCIE TO !! Mam nadzieję że rozważycie moją propozycję bo z pewnością wiele osób wolałoby tak jak ja mówie. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że do edycji kolekcjonerskiej również powinno być dołączone to etui i pudełko żeby było można w nie wszystko ładnie zapakować. Nie oszukujmy się... pod względem estetyki edycja podstawowa bije tą kolekcjonerską na głowę. Wszystko w tym pudle będzie porozrzucane, a edycja podstawowa wygląda wyśmienicie, w sam raz do wsadzenia na półkę. W EK będą wszystkie płytki wsadzone w jedno pudło i jakoś nie będzie to wyglądać moim zdaniem zachęcająco... Pozostaje poczekać na ceny. Jeśli EK będzie zbyt drogie to nie będę przepłacał i zadowolę się wydaniem podstawowym. Artbook i Bestionariusz i tak zapewne będzie można za jakiś czas za wPLN kupić. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:15, inuUzi napisał:

a tak może cenę by ktoś podał i najlepiej wymagania, bo nie chcę zamawiać w ciemno :|


Pewnie pojawią się przy starcie pre-ordera. Nikt jeszcze nie każe nikomu zamawiać w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, bałem się, że pre-order ruszy w piątek, akurat na uczelni będę. Mogłoby dla mnie zabraknąć. Na szczęście w środę w domu jestem cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym... Mam kilka zastrzeżeń do EK, ale i tak zamówię... W końcu to Wiedźmin, liczę na ogromny sukces tej gry :). Będę polował na numer 1, albo przynajmniej jeden z pierwszych dziesięciu. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:29, Mikel1988 napisał:

Wyobrażam sobie minę gościa, który dostanie EK z numerem 2999 - bezcenne :D

Wyobraź sobie, że ktoś będzie miał numer 1 :D
Grr, to chcę być ja :D
Ciekawe, ile CDP każe sobie zapłacić za to cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:29, Mikel1988 napisał:

Wyobrażam sobie minę gościa, który dostanie EK z numerem 2999 - bezcenne :D

Nie warto ryzykować i zwlekać, by mieć ten numer.
Ja bym wolał jakiś fajniejszy numer, np. 69, 666, albo cokolwiek z pierwszej dziesiątki. Numer 0001 nie byłby od rzeczy ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom jestem ciekaw czy zamówienia wystartują juz o północy :] , oby nie bo niewiem czy będę , najlepiej jakby można było zamawiać gre od południa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:21, bezimienny15 napisał:

pytanie do CD Projekt - to etui będzie dostępne równiez po premierze gry?? tzn, w sklepie gram.pl
pojawieniu sie na sklepowych półkach??
Musze skombinowac kase do środy, kiepsko to widze :(


To specjalne etui na edycję standardowa będzie dostępne tylko dla zamówień przedpremierowych w sklepie Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:33, Phelela napisał:

Nom jestem ciekaw czy zamówienia wystartują juz o północy :] , oby nie bo niewiem czy będę
, najlepiej jakby można było zamawiać gre od południa :)



Naucz sie czytac..... OD SRODY OD GODZINY 15. Pisze jak BYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować