Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Ja nawet zdołałem - nie wiem jakim cudem - dodać trzy (! - nie wiem po co mi tyle, kliknąłem raz ::P) egzemplarze EK. Po czym: ZARAZ WRACAMY!!!!

CDP NIENAWIDZĘ CIĘ PRZEZ TO!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde... czekam już od 14:45 i nawet nie mogę sobie zamówić swojego egzemplarza EK :/
CDP zróbcie coś z tymi serwerami...
jestem poddenerwowany, ale cóż, tego musieliśmy sie spodziewać, bo tyle osób chce mieć Wiedźmina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale numer. Po dodaniu Wiedźmina, wskoczyło mi do koszyka 5 pięknych sztuk, a ja głupi zamiast brać co dają, zacząłem usuwać zbędne egzemplarze... I do tej pory nie mogę wskoczyć na koszyk :( A byłem tak blisko! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jeden komentarz: Jaka piękna katastrofa.

Jesli serwery nie były gotowe na taki natłok wejsc, to chyba lepiej by było jakby nie ogłoszono daty rozpoczecia pre-orderów, bądź ogłoszenie, ze numerki EK będą losowe. Ja się spóźniłem i jak 0 15.30 zobaczyłem "zaraz wracamy" to tylko mnie smiech ogarnał xD Aha gry nadal zamówić nie mogę. Prosze panstwa brawa za organizację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu przy okazji tego, żę CDP chciał zrobić coś więcej niż jakąś tam reedycje, jesteśmy swiadkami bardzo odmienego traktowania przymieotnika "profesjonalny".
Czy doczekamy się wreszcie na cokolwiek zrobione przez CDP o czasie i dobrze ?
Jak widać ciężko z tym będzie, bo CDP który tak pokochał wraz z "gram.pl" PRL-owski klimat, zaczął stosować również znane z tego okresu powiedzenie: "i co by tu jeszcze spieprzyć panowie ?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu przy okazji tego, żę CDP chciał zrobić coś więcej niż jakąś tam reedycje, jesteśmy swiadkami bardzo odmienego traktowania przymieotnika "profesjonalny".
Czy doczekamy się wreszcie na cokolwiek zrobione przez CDP o czasie i dobrze ?
Jak widać ciężko z tym będzie, bo CDP który tak pokochał wraz z "gram.pl" PRL-owski klimat, zaczął stosować również znane z tego okresu powiedzenie: "i co by tu jeszcze spieprzyć panowie ?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu przy okazji tego, żę CDP chciał zrobić coś więcej niż jakąś tam reedycje, jesteśmy swiadkami bardzo odmienego traktowania przymieotnika "profesjonalny".
Czy doczekamy się wreszcie na cokolwiek zrobione przez CDP o czasie i dobrze ?
Jak widać ciężko z tym będzie, bo CDP który tak pokochał wraz z "gram.pl" PRL-owski klimat, zaczął stosować również znane z tego okresu powiedzenie: "i co by tu jeszcze spieprzyć panowie ?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naaareszcie zamówiłem swój egzemplarz EK, po ponad dwóch godzinach użerania się z przeglądarką! :/ Tylko niech nikt z CDP nie pisze, że nie byli przygotowani na taki natłok chętnych, bo ich śmiechem zabiję.
BTW: wypróbowałem 3 przeglądarki i odziwo gram.pl weszło dopiero na Operze. Nie wiem czy to przypadek, ale radzę sprawdzić wszystkim, którzy jeszcze się nie poddali przy próbie złożenia zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować