Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 17:31, Magwisienka napisał:

Wyobraź sobie, że ktoś będzie miał numer 1 :D
Grr, to chcę być ja :D

To masz już konkurencję ^^.
Będę tu czatował od rana chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:23, mooman napisał:

A nie można by tak trochę później rozpocząć sprzedaż pre-orderów. Niektórzy z nas pracują i
ze względu na charakter pracy mogą mieć dostęp do komputera dopiero po pracy, tak koło 16-17.


tu jest dosyć ciężka sprawa... spodziewamy sie "dużego ruchu" na serwerach wiec chcemy zacząć trochę wcześniej ... serwery muszą być pod czujnym okiem obsługi informatycznej :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:36, Sephirath napisał:

Czy w środę będą zamówienia od 00:01 czy od jakiejś godziny w ciągu dnia?


"Na oba wydania już od najbliższej środy, około godziny 15, będzie można składać zamówienia, zapewniając sobie otrzymanie jednego z dostępnych egzemplarzy."

Problemy z oczami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:36, Sephirath napisał:

Czy w środę będą zamówienia od 00:01 czy od jakiejś godziny w ciągu dnia?



Prosze naucz sie czytac. Od godziny 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jak w końcu z tym EK? Wygląda jak podstawowa plus dodatki (koszulka, bestariusz, artbook, brelok, karcianka, inna lepsza mapa) czy jednak jak na wizualizacji, digipack (blee ;p), duży karton, dodatki (no i instrukcja i opowiadanie i poradnik i soundtrack i making of)?
Bo już się pogubiłem w tym opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:27, Mariax napisał:

Wreszcie wiadomo kiedy pre-order :) Ale co to ma być, panowie z CDP weźcie się postarajcie
o to żeby w EK było to samo opakowanie z tym dodatkowym etui co w podstawowej wersji. Błagam
was przemyślcie to przecież ten digipack nie wnosi nic ekskluzywnego do EK a ona przecież powinna
być NAJBARDZIEJ EKSKLUZYWNA. A ten digipack jest poprostu brzydki, nieporęczny i że się tak
wyrażę, biedny ! Popsujecie tym całą EK już się zastanawiam czy nielepiej kupić edycje podstawową
i mieć owiele lepsze opakowanie niż ten digipack. Albo najlapiej dajcie w zwykłym boxie od
podstawki a digipack dodajcie i ten kto będzie wolał mieć w boxie będzie miał w boxie a drugi
w digipacku. PROSZĘ PRZEMYŚLCIE TO !! Mam nadzieję że rozważycie moją propozycję bo z pewnością
wiele osób wolałoby tak jak ja mówie. Pzdr


Ok. Myślimy nad tym ... sprawdzamy opcje umieszczenia w EK pojedynczych pudełek na płyty + etui podobnie do wersji standardowej - zamiast digipacka ... jak tylko coś sie wyjaśni w tej sprawie, umieścimy stosownego newsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:36, SzaacH napisał:

tu jest dosyć ciężka sprawa... spodziewamy sie "dużego ruchu" na serwerach

Ja bym się spodziewała ogromnego, potężnego ruchu na serwerach :D
>wiec chcemy zacząć

Dnia 25.06.2007 o 17:36, SzaacH napisał:

trochę wcześniej ... serwery muszą być pod czujnym okiem obsługi informatycznej :) ....

I prawidłowo :)
Sephi---> Od 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:37, dark master napisał:

digipack (blee ;p)

Potwierdzam ;)... Wolałbym takie cuś jak w standardowym wydaniu... No i to opakowanie na wszystkie elementy zestawu jakieś... hym... bardziejsze ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... już za dwa dni zamawianie a tu nie ma nawet ceny. Skąd mam wiedzieć czy starczy mi kasy na EK czy będę musiał zadowolić się zwykłą. A gdzie wymagania ? Mnóstwo osób będzie zamawiało w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unikatowa Edycja Kolekcjonerska, wzbogacona o wyjątkowe dodatki, będzie sprzedawana wyłącznie w ograniczonej, limitowanej ilości 2999 sztuk.
Heh...A ciekawe dlaczego nie 3000 sztuk xD
Dostępne egzemplarze będą numerowane, a o przydziale numeru decydował będzie czas pojawienia się zamówienia w bazie gram.pl.
Ooo...Będzie się działo, oj bedzie ;) Chyba każdy kto ma edzie EK zamawiał będzie chciał mieć pierwszy numerek...Alo ostatni, ale z tym za duże ryzyko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować