Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 17:35, Kubak10 napisał:

ja tam poczekam az wiedzmin bedzie w extra klasyce :P


no to trochę zaczekasz.... przecena na Wiedźmina będzie baaaardzo oddalona w czasie.... nawet nikt o tym teraz nie myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena eK''A pewnie powyzej 200zl ;-p a classic to z 129zl (cfana cena) ;-) ale chyba warto zaplacic tyle kasy ;-) a sie wk.. zdenerwuje jak mi na kompie nie pojdzie >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:42, Kolumb22 napisał:

Brakuje jednej rzeczy wymagań sprzętowych where?


Było mówione - cena i wymagania zostaną podane jak ruszy pre-order(czyli w środę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:43, Bartek 93 napisał:

A ja mam pytanie do Panów Mądrych: Czy przy pre--orderach będzie darmowa wysyłka, czy chodziarz
żetonki??


ta informację uszczegółowimy w dniu preordera.

W dniu preordera poznacie cenę oraz dostaniecie info o wymaganiach sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 17:39, SzaacH napisał:

Ok. Myślimy nad tym ... sprawdzamy opcje umieszczenia w EK pojedynczych pudełek na płyty +
etui podobnie do wersji standardowej - zamiast digipacka ... jak tylko coś sie wyjaśni w tej
sprawie, umieścimy stosownego newsa :)


SzaacH jak miało być ekskluzywnie, super i w ogóle"łał" to starczyło np. zrobić to etui co jest w preorderach z krwistoczerwonym wilkiem (jak na plakatach daaawno temu był przedstawiany) zamiast srebrnym a nie narażać zdecydowaną większość na wstrząs i apopleksję jaką wywołuje digipack ;)

jak dotąd chyba spotkałem tylko jedną osobę która uważała że digi jest bardziej ekskluzywny niż standardowa wersja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie pre-ordery na Wiedźmina. Wybiorę raczej wersję classic, bo po co mi tyle gadżetów skoro i tak chcę wyłącznie pograć w to polskie cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:36, SzaacH napisał:

tu jest dosyć ciężka sprawa... spodziewamy sie "dużego ruchu" na serwerach wiec chcemy zacząć
trochę wcześniej ... serwery muszą być pod czujnym okiem obsługi informatycznej :) ....

"Dużego ruchu"? Warszawskie Centrum w piątek ok. godz. 17 jest niczym w porównaniu z tym, co się będzie działo na gram.pl
Czujne oko nie wystarczy, będzie potrzebny chyba jakiś dodatkowy sprzęt, by utrzymać przepływ informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią kupiłbym EK Wiedźmina ale jak do tej pory nie ma żadnych informacji o wymaganiach systemowych a kupno gry która nie będzie mi działać lub działać tak jakby chciała a nie mogła mija się dla mnie z celem.

Może w końcu ktoś podałby oficjalne wymagania gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:45, dark master napisał:


> Ok. Myślimy nad tym ... sprawdzamy opcje umieszczenia w EK pojedynczych pudełek na płyty
+
> etui podobnie do wersji standardowej - zamiast digipacka ... jak tylko coś sie wyjaśni
w tej
> sprawie, umieścimy stosownego newsa :)

SzaacH jak miało być ekskluzywnie, super i w ogóle"łał" to starczyło np. zrobić to etui co
jest w preorderach z krwistoczerwonym wilkiem (jak na plakatach daaawno temu był przedstawiany)
zamiast srebrnym a nie narażać zdecydowaną większość na wstrząs i apopleksję jaką wywołuje
digipack ;)

jak dotąd chyba spotkałem tylko jedną osobę która uważała że digi jest bardziej ekskluzywny
niż standardowa wersja ;)


Ok. O gustach sie nie dyskutuje :P tak jak pisaliśmy i ja i Mike digipack zawsze był kojarzony z lepszą jakością od standardowego/pojedynczego pudełka.... mówiąc szczerze trochę nas zaskoczyliście..... :)

Tak jak pisałem rozważamy też Wasze propozycje jeśli będzie ich wystarczająco dużo... w wątku o edycji EK sporo osób powiedziało że digipack jest fajniejszy :P

tak czy inaczej pomyślimy, pomyślimy :P

Tak swoją drogą pokażcie mi innego niż CDP wydawce gier gdzie macie taki wpływa na kształt i zawartość edycji ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, już widzę tą sensację na serwisach interentowych, poświęconych grom. Wymagania Wiedźmina itp ! Już w środę ! Hehe

@Frible

NAucz sięczytać: wałkowane jest to od dawna WYMAGANIA W ŚRODĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:51, Lord Riven napisał:

SzaacH, a czy wiadomo coś na temat ceny EK?? Bardzo by mi zależało abym znał ją jeszcze dziś,
jeśli wogóle można się dowiedzieć.


Człowieku, masz czas do września, gdy gra się ukaże. A ty teraz sięprzejmujesz ceną. Poza tym jak powiedział Shaach, cena będzie w środę. Ile razy można powtarzać ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować