Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 17:50, SzaacH napisał:

Tak jak pisałem rozważamy też Wasze propozycje jeśli będzie ich wystarczająco dużo...


Więc ja się dołączam. Lepsze jest to etui z edycji standardowej, ale w EK można dać na nim inną grafikę ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 17:50, SzaacH napisał:

Tak swoją drogą pokażcie mi innego niż CDP wydawce gier gdzie macie taki wpływa na kształt
i zawartość edycji ?? :P


yyyyyy nooooo mmmmm tzn. kurcze... no nie ma takiego :) CDP ThE BeSt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:36, SzaacH napisał:

tu jest dosyć ciężka sprawa... spodziewamy sie "dużego ruchu" na serwerach wiec chcemy zacząć
trochę wcześniej ... serwery muszą być pod czujnym okiem obsługi informatycznej :) ....


A nie uważacie, że to troszkę nie sprawiedliwe w stosunku do osób które o tej porze nie mają dostępu do internetu bo albo są w pracy albo maja inną ważną sprawę?
Czy nie można zwiększyć ilości egzemplarzy EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 15, to zdąże bez problemu, nie ma szans żeby 2999 sztuk rożeszło się 20 minut :D Moglibyście jeszcze cene podać żebym wiedział ile z wypłaty pójdzie na zabawke dla dużego chłopca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:50, SzaacH napisał:

Ok. O gustach sie nie dyskutuje :P tak jak pisaliśmy i ja i Mike digipack zawsze był kojarzony
z lepszą jakością od standardowego/pojedynczego pudełka.... mówiąc szczerze trochę nas zaskoczyliście.....
:)

Jeśli naprawdę chcecie, aby EK Witchera było naprawdę ekskluzywne, to wiecie, co powinniście zrobić? Do tego wielkiego pudła od EK wrzucić całą edycję standardową wraz z tym dodatkowym opakowaniem, które dziś zaprezentowaliście, dorzucić digipack, aby niektórzy mogli sobie płytki przepakować, no i te wszystkie dodatki. No i wszystko powinno mieć swoje własne specjalnie tłoczone miejsca w podle, ale o tym Mike chyba już pisał, że to będzie.

Dnia 25.06.2007 o 17:50, SzaacH napisał:

Tak jak pisałem rozważamy też Wasze propozycje jeśli będzie ich wystarczająco dużo... w wątku
o edycji EK sporo osób powiedziało że digipack jest fajniejszy :P

To dokładam swoją cegiełkę.

Dnia 25.06.2007 o 17:50, SzaacH napisał:

Tak swoją drogą pokażcie mi innego niż CDP wydawce gier gdzie macie taki wpływa na kształt
i zawartość edycji ?? :P

Z polskich, to już nie ma. Ale skoro mamy ten wpływ, to staramy się to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:53, wdowiakm napisał:

> tu jest dosyć ciężka sprawa... spodziewamy sie "dużego ruchu" na serwerach wiec chcemy
zacząć
> trochę wcześniej ... serwery muszą być pod czujnym okiem obsługi informatycznej :) ....


A nie uważacie, że to troszkę nie sprawiedliwe w stosunku do osób które o tej porze nie mają
dostępu do internetu bo albo są w pracy albo maja inną ważną sprawę?
Czy nie można zwiększyć ilości egzemplarzy EK?


Jak już wiele razy mówiono: nie, nie zwiększą ilości egzemplarzy EK.

SzaaCH: zamiast pisać 20 razy o tym samym, napisz jeden post i przypnij go, tak wszyscy będąwidzieć.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko nie digipack, proszę! To etui z wersji standardowej jest o wiele, wiele fajniejsze a ten digipack to kiszka.
Proszę, dajcie w EK to etui z edycji standardowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:56, Be-Yacz napisał:

EJ! Miały być ceny obu pakietów i wymagania sprzętowe !!! :/

Tak, ale w dniu pre-ordera. Czyli we środę!

Ile razy trzeba to powtarzać? Czytać nie umiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:45, dark master napisał:

jak dotąd chyba spotkałem tylko jedną osobę która uważała że digi jest bardziej ekskluzywny
niż standardowa wersja ;)


No to ja będę kolejną :)
Mam takie coś z EK H5 i w mniejszych rozmiarach od BK Świątyni Pierwotnego Zła. Płytki wygodnie sobie w tym siedzą, a ja nie musze się martwić, ze kiedyś przypadkiem pudełko się połamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:53, Konrades napisał:

Cena dopiero w środe :| hmmm.... jest to tak zwany "chłyt malketingowy" (jak to Ani mru mru
mówiło). Ale niech i tak będzie czekamy :P


ciągle tylko "chłyt, i chłyt" :P

A spodziewaliście sie tak szybko preordera ? Wszyscy obstawiali koniec wakacji albo i wrzesień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełen ooooooooooooooooodjazd !!! Fajniej by bylo gdyby chociaz zblizona cene podali. Nie wiem ile jeszcze kasy od starszych kolowac :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:57, Taschon napisał:

Czytać nie umiecie?

Miały być dzisiaj. Ja mam dobrą pamięć co do poprzednich newsów. To że dzisiaj podali znowu inną datę niczego nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:56, Be-Yacz napisał:

EJ! Miały być ceny obu pakietów i wymagania sprzętowe !!! :/


Boże, Boże ludzie ! Nie możecie śledzić tematu, lub wysilić się troszkę i poczytać ze zrozumieniem ?
SZaaCH przypnij post, bo takie wypowiedzi mnie dobijają (nie mnie jednego).

Cena + wymagania będą w dniu pre ordera, czyli w środę ! Nic tego nie przyspieszy, musisz poczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja "zgłaszam sprzeciw" - dla mnie digipacki są obowiązkowym elementem edycji kolekcjonerskich :].
Do tego brak żadnych zapięć i możliwość zapełnienia ich grafikami sprawia, że są znacznie praktyczniejsze i bardziej estetyczne.

Jeśli faktycznie zostanie on wycofany to już znacznie bardziej wolałbym zwykły cd-box (w sumie teraz też ekskluzywny, jeśli chori o rynek gier :]).
Zwykłe DVD są zwyczajnie brzydkie, zbyt duże i niepraktyczne - część gier poprzekładałem do slim-cd, żeby za każdym razem nie było potrzeby wyjmowania i otwierania pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też będę już około godzine przed 15.00 czekał ;) Jeszcze niecałe dwa dni...
Ciekawe też ile będzie kosztować EK Wiedźmina, jak około 200 zł - zadowolę się podstawką - i tak jest super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować