Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

776 postów w tym temacie

A czy ten preorder będzie taki jak poprzednie, czyli na dwa tygodnie przed premierą? Pliiiiis :p

A, właśnie - dlaczego na EK nie ma autografów ASa? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:59, Yabol_MODED napisał:

tylko ciekawe jak CDP bedzie przestrzegało tego 18+ :P

Chyba Mike to pisał, że umieszczą, ze gra zawiera treści nieodpowiednie dla młodego gracza. Nie zamierzają weryfikować wieku użytkownika, bo to by było bez sensu. Przecież syn dla ojca może zamawiać, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 25.06.2007 o 17:50, SzaacH napisał:

Tak swoją drogą pokażcie mi innego niż CDP wydawce gier gdzie macie taki wpływa na kształt
i zawartość edycji ?? :P


Eee... to będzie ten... no... o wiem ;) Ostatnio twórcy Bioshocka się pytali jaką figurkę dać w EK ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo fajnie. Na pewno kolekcjonerki w jeden dzien sie nie rozejda tak wiec nie ma co panikowac :). Ciekawe tylko jaka cena (mysle ze max 179zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku musze martwić się ceną już dziś. Jeżeli jej niepoznam trudno, pozatym nieciebie pytałem. A skoro przeszkadzają ci pytania innych to poprostu nie śledź tego tematu, co z ciebie jakiś rzecznik gram.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ten digipack :( Dlaczego do Ek nie jest dawane to opakowanie z edycji standardowej, jest o wiele ciekawsze, a to logo wiedźmina układające się na boku opakowania, jest super! To pierwszy element króty mi się spodobał i miałam nadzieję,że będzie w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:58, Darkstar181 napisał:

> Czytać nie umiecie?
Miały być dzisiaj. Ja mam dobrą pamięć co do poprzednich newsów. To że dzisiaj podali znowu
inną datę niczego nie zmienia.

Wielokrotnie było podawane, że cena oraz wymagania sprzętowe zostaną podane w dniu wystartowania pre-ordera, a nie w dniu podania daty pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:00, Szponu napisał:

SzaacH mam pytanko! Czy nadal jest dostępny ten bonus ze znizka na gry od Heyah???


nie, nie jest dostepny. poza tym zasady dzialania promocji klubowych zostana... poprawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:58, SzaacH napisał:

A spodziewaliście sie tak szybko preordera ?

Nie. Ale nadzieja była.

Dnia 25.06.2007 o 17:58, SzaacH napisał:

Wszyscy obstawiali koniec wakacji albo i wrzesień :P

I dobrze, że się myliliśmy.

I podtrzymuję swoje zdanie, że powinniście dać edycję podstawową z etui + digipack, a,le jeśli to niemożliwe, to już wolę ten digipack, bo jednak ma w sobie coś unikatowego i ekskluzywnego. Fakt, może bardziej się niszczy, ale z drugiej strony, nikt nie będzie nim rzucał po pokoju czy nawet trzymał na biurku. Każdy kolekcjoner odłoży go bezpiecznie na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PanieWiedzminie ja czytałem "Ostatnie Życzenie", "Miecz Przeznaczenia" i "Krew Elfów" teraz czytam "Czas pogardy" więc raczej nie gram bez żadnej wiedzy. Jak by się dało to od razu zacząłbym masakrować Nilfgaard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:06, Tuddrussel napisał:

nie, nie jest dostepny. poza tym zasady dzialania promocji klubowych zostana... poprawione
:)


Poprawione?? To znaczy ze będą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, chyba to wszystko zacytuje mi jak od jednej osoby ale cóż, 3 cytaty i trzy różne osoby to są, jak co ;p

Dnia 25.06.2007 o 17:58, Daimon_Frey napisał:

No to ja będę kolejną :)
Mam takie coś z EK H5 i w mniejszych rozmiarach od BK Świątyni Pierwotnego Zła. Płytki wygodnie
sobie w tym siedzą, a ja nie musze się martwić, ze kiedyś przypadkiem pudełko się połamie :)

A to zabawne, słyszałem kupę głosów szczęśliwych posiadaczy Białego Kruka ŚPZ którzy klnęli na samootwierające się pudełko i ciągłe gubienie płyt, gdy przypadkiem wyłamał się ząbek ;p

Dnia 25.06.2007 o 17:58, Daimon_Frey napisał:

sprzeciw! nic nie jest lepsze od digipacku! zawsze jak kupuję płyty z muyką wolę troche dopłacić
i mieć w kulturalnym digipacku niż w jakims tandetnym platiku.


digi i tak są z plastiku, z tego co mi wiadomo ;p
Zresztą nie porównuj DVD boxa z tymi starymi plastikowymi pudełkami pamiętającymi czasy CeDeków...

>Do tego brak żadnych zapięć i możliwość zapełnienia ich grafikami sprawia, że są znacznie praktyczniejsze i >bardziej estetyczne.
bardzo ładnie i estetycznie samo się otwiera na pięć skrzydeł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować