Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

Flash Mob

22 postów w tym temacie

Może pamiętacie, jak w wieku dziecięcym złączaliście ręce na kształt pistoletu i bawiliście się z kolegami? A gdyby zrobić taką zabawę z setkami osób? I to jeszcze w stylu Matrixa?! Zapraszam na stronę http://www.flashwawa.yoyo.pl/ !!! Szczegóły właśnie na niej ;) (to nie moja stronka, dostałem pocztą pantoflową) Jeśli mieszkacie koło Wawy to serdecznie zapraszam :D Może być fajnie. Jeśli jesteście zaciekawieni to dajcie to info swoim znajomym, musi być nas jak najwięcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh pamiętam Flash Moba w Zielonej Górze kilka tygodni temu. Mogło wyjść git, ale kilka dni wcześniej policja i szefostwo Carrefoura zmieniło troszkę zasady. Zamiast super strzelaniny miało być... domino. Po prostu chała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:32, Earthshaker napisał:

Heh pamiętam Flash Moba w Zielonej Górze kilka tygodni temu. Mogło wyjść git, ale kilka dni
wcześniej policja i szefostwo Carrefoura zmieniło troszkę zasady. Zamiast super strzelaniny
miało być... domino. Po prostu chała :(


Domino? To do kitu :/ Jeszcze się tylko poobijali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:16, Full Wypas napisał:

Może pamiętacie, jak w wieku dziecięcym złączaliście ręce na kształt pistoletu i bawiliście
się z kolegami? A gdyby zrobić taką zabawę z setkami osób? I to jeszcze w stylu Matrixa?! Zapraszam
na stronę http://www.flashwawa.yoyo.pl/ !!! Szczegóły właśnie na niej ;) (to nie moja stronka,
dostałem pocztą pantoflową) Jeśli mieszkacie koło Wawy to serdecznie zapraszam :D Może być
fajnie. Jeśli jesteście zaciekawieni to dajcie to info swoim znajomym, musi być nas jak najwięcej
:D


A właściwie kto jedzie na tego flash moba w blue city (do którego Full Wypas podał link) z forum ?

PS Ja raczej jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety za daleko a na wakacje się jeszcze nie wybieram... Ale gdyby zrobili to np. w Opolu na pewno bym pojechał - musi być niezła jazda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, było spoko :D Z 50 ludzi na pewno, niektórzy wyżej roblili filmy i zdjęcia. A na koniec oklaski ;) Jeden koleś wpadł do fontanny :D Więcej takich akcji!! Jak znajdę film na You Tube to zapodam link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 19:42, Full Wypas napisał:

Hahahaha, było spoko :D Z 50 ludzi na pewno, niektórzy wyżej roblili filmy i zdjęcia. A na
koniec oklaski ;) Jeden koleś wpadł do fontanny :D Więcej takich akcji!! Jak znajdę film na
You Tube to zapodam link ;)

Zgadzam się z tobą w 100%. Z tego co zapowiadali akcja miała trwac ok 3 minuty wyszło z 30 sek :) Ale i tak wporzo. A już niedługo tylko u mnie unikalne zdjęcia z flash moba :) Powtarzam więcej takich akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto obiecane zdjęcia. Uważni mogą poszukać mnie ( ubrany w brązową bluzę z kapturem ) i Full Wypasa ( Nie powiem w co ubrany :P ) widać też gościa który wpadł do fontanny
Podziękowania dla fotografa (dzięki Tato)

20070630210238

20070630210252

20070630210306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 21:03, Ubq napisał:

A oto obiecane zdjęcia. Uważni mogą poszukać mnie ( ubrany w brązową bluzę z kapturem ) i Full
Wypasa ( Nie powiem w co ubrany :P ) widać też gościa który wpadł do fontanny
Podziękowania dla fotografa (dzięki Tato)


Hahaha, spoko fotki ;) Ja to ten gość obok Qbq. Czyli mniej więcej na środku zdjęcia, trochę w dół. Czarne włosy, jeeansy i szara bluzka :P Ale mieli miny ci co o tym nie wiedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mnie nie było. Przyznam, nie wiedziałem o tym, a do Blue mam dosłownie 5 minut drogi autobusem linii 512, ehhh, fajna zabawa mnie ominęła. Kiedy następny Flash Mob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mówcie mi ze chodzi o to ze gromada ludzi biega z rekami zlozonymi na kształt pistoletu i strzelaja do siebie wyimaginowanymi kulami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem, to jeszcze skaczą i robią przewroty/uniki. Ciekawe co myślą np. starsze panie widząc taką imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest G E N I A L N Y !!!!!!!!!! Jest po prostu super!!! tylko fajnie by było zrobić takie coś we Wrocławiu bo to najbliższe większe miasto w moim regionie... Nie no SUPER SUPER!!! Jak byście coś takiego robili we wrocku to na bank bym przyszedł... Ja piernicze nie moge sie uspokoić tak mi sie to spodobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ci ludzie na zdjęciach to już pełny skład flash moba z Blue City? Jeśli tak, to:
a) mało tego było :)
b) strasznie się skumulowaliście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 18:09, Napek napisał:

Czy ci ludzie na zdjęciach to już pełny skład flash moba z Blue City? Jeśli tak, to:
a) mało tego było :)

Jakby było tego więcej to by się nie zmieściło xD

Dnia 01.07.2007 o 18:09, Napek napisał:

b) strasznie się skumulowaliście ;]

Najpierw byliśmy skumulowani, ale gdy wyciągnęliśmy ręce "poszerzyliśmy" teren ;)
>nie mówcie mi ze chodzi o to ze gromada ludzi biega z rekami zlozonymi na kształt pistoletu i strzelaja do siebie >wyimaginowanymi kulami?????

Eee, nie do końca. Tylko stoimy z wyciągniętymi palcami, powietrze robi się coraz cięższe, aż w końcu strzelamy, przez co wszyscy padają trupem. U nas został jeden gość żywy, to popełnił samobójstwo xD

ppajak27
Żałuj, że Cię nie było ;) Temat zrobiłem jakiś tydzie temu, ale zainteresowanie było żadne. Zresztą miałem opis na gg ze stronką w opisie ;) Jak usłyszę jeszcze o takich akcjach to dam znać ;) Ostatnio np. odbyło się w Wawie Zombie Walk. O ile się nie mylę na You Tube jest film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:40, Qbli napisał:

Z tego co rozumiem, to jeszcze skaczą i robią przewroty/uniki. Ciekawe co myślą np. starsze
panie widząc taką imprezę :)

Z tego co mówił mój tata ( ja jak strzelałem nic nie widziałem ) ludzie dzielili się na dwa obozy: stary i now... a nie
to nie to, ludzie dzielili się na dwie grupy jedni wiedzieli i przyszli żeby pooglądać inni totalny zaskok opdanięta szczęka itp.

Full Wypas ---> nie Qbq tylko Ubq czytamy upkiu a nie ubek czy ubk, to tak jakbym ja nazwal Cię Full Zwisas :P
(to przękręcenie ksywki nie ma na celu urażenia Full Wypasa, jeżeli czuje się on poszkodowany z góry przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:40, Qbli napisał:

Z tego co rozumiem, to jeszcze skaczą i robią przewroty/uniki. Ciekawe co myślą np. starsze
panie widząc taką imprezę :)

Z tego co mówił mój tata ( ja jak strzelałem nic nie widziałem ) ludzie dzielili się na dwa obozy: stary i now... a nie
to nie to, ludzie dzielili się na dwie grupy jedni wiedzieli i przyszli żeby pooglądać inni totalny zaskok opdanięta szczęka itp.

Full Wypas ---> nie Qbq tylko Ubq czytamy upkiu a nie ubek czy ubk, to tak jakbym ja nazwal Cię Full Zwisas :P
(to przękręcenie ksywki nie ma na celu urażenia Full Wypasa, jeżeli czuje się on poszkodowany z góry przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować