Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Avatar machine

59 postów w tym temacie

Zaitsev

Inżynierowie nigdy nie przestaną zaskakiwać. Specjalne fotele, kaski, sterowanie myślą, piloty, tylko jakimś trafem zaledwie część z tych sprzętów przyjmuje się na rynku rozrywki elektronicznej. Kolejnym wynalazkiem, który ma zrewolucjonizować sposób postrzegania świata jest Avatar machine.

Przeczytaj cały tekst "Avatar machine " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem maniakiem komputerowym czuję się z tym dość dobrze, ale ten strój to wypas marzyłem o czymś takim ale trochę to dziwnie wygląda ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh xD

Co to ludzie dla pieniędzy nie wymyślą....Swoją drogą tak jak wspomniał autor tekstu kto bedzie w tym po parku biegał?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się pomysł podoba, heh "grać" sobą w TTP xD

Największky problem to wygląd, gdyby to poprawiono, było by naprawdę ciekawie.
Ale póki co, w czymś takim na ulicę nie wyjdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli lubi się grać w NFS albo Forzę przyczepić coś takiego do samochoduto dopiero było by coś, ale granie sobą hmmmm jak dla mnie to totalna głupota już nie mówiąc o pokazaniu się w tym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl. Moim zdaniem to najgłupszy pomysł na jaki można było wpaść. Ale przy okazji najśmieszniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buehehe najlepsze, że kiedyś zastanawiałem się czy ktoś coś takiego wymyśli. Ale jak mogłem wątpić, niektórzy ludzie są naprawdę chorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie... Ciekawi mnie, jak by to wyglądało.
Nie mniej, łażenie w czymś takim po ulicy... No trzeba mieć nieźle pokręcone w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A coś dla maniaków RPGów?
Kamera kilkanaście metrów nad ziemią? Czemu nie? :D Tylko sobie załatwić pare stworków do expienia i robimy NWN w parku :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i jest to gadzet pozbawiony jakiegos wiekszego sensu, lecz zastanawiajacym jest jak sie czuje ktos kto w tym biega. Chcialbym tego sprobowac, musi byc to calkiem ciekawe doswiadczenie by "grac soba" w realnym swiecie. Problemem sporym moze byc manipulowanie prz czymkolwiek rekami, bo nie mam mocnych by to zobaczyc.
Sama idea o tyle ciekawa o ile absurdalna. Fajowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol mi sie podoba xD pewnie nie jeden powie ze to dla idiotow xD mam nadzieje ze jest lekkie ;p a no i zamknietych pomieszczeniach by przeszkadzalo pewnie... a i przydalo by sie zeby byl jakis filtr narzucony xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować