Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Avatar machine

59 postów w tym temacie

Niby to głupie, ale trochę mi to przypomina paintball''a.
No bo jakby tak kilku gości pobiegło z takim czymś do lasu, to mieliby taką niby grę komputerową, ale w realu.
Prawie jak gra sieciowa a i poruszać się można :-)
Tylko jeszcze jakieś bronie muszą do tego wymyślić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUPUJĘ TO!!! xD

Naprawdę, nie widzę problemu :) Skoro ASGowcy (oczywiście nie mam nic przeciwko nim) przebierają się za komandosów i biegają po lesie, nie widzę problemu, żeby gracze nie organizowali podobnych "szaleństw" w tychże kombinezonach xD.

Powinni zrobić edycję o layoucie zbroi z GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobić edycję o layoucie zbroi z GW :)


mnie sie zdaje ze na upartego kazdy zrobi sobie swoj własny kombinezon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł. Wreszcie fani gier TPP dostaną grę zwaną życiem w ich ulubionej perspektywie, nie będą już katowani jakimś FPP. Ale grunt to nie zapomnieć, że tu nie ma opcji save/load game ;), choć to większości rozsądnych graczy nie grozi (ale czy ktoś kupujący takie coś jest jeszcze rozsądnym graczem ;)). Ważniejsze to nie zapomnieć, że ma się jakieś ustrojstwo przyczepione do pleców i nie biegać pod nisko zawieszonymi liniami wysokiego napięcia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha ... nie wiem, jak jeszcze to skomentować, sorry :-D. Ale głupota ... jeszcze można by wziąść do ręki miecz albo jakąś giwerę i kosić ludzi w parku, a po każdym trafieniu nad głową nieszczęśnika (czytaj celu :-P) pojawiały by się liczby ;-DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie jesteśmy narażeni na promieniowanie. Dobrze by było zagrać "sobą" z widoku TPP w jakąś dobrą strzelankę w parku z innymi "graczami" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...coś takiego założyć na dwór ??? nieeee :P no chyba, że nikt by mnie nie widział :D ale powiem szczerze, że z chęcią bym to na 30 min. (lub dłużej, jeśli by mi się spodobało :D) założył, żeby zobaczyć "jak to działa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować