Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Avatar machine

59 postów w tym temacie

Nowa wizja ASG! :D wiecie jak cieżko by było kogoś trafić patrząc na siebie z tyłu..? jakbym się z kumplami zmówił to nawet bym sie nie wstydził :P jak to jeszcze troche obrobią i będe miał troche za dużo kasy to na pewno zainwestuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL, czego to nie wymyślę. Właśnie zacząlem robić prawo jazdy, może poczekam aż do każdego samochodu będą montować klawiaturę i model jazdy z Collina McRae?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom fajnie a zarazem śmiesznie to wygląda , niewyobrażam sobie ludz biegających w tym po parku xD. Wszyscy albo by sie z nich śmiali albo jakiś złodziej zaraz by podbiegł i zabrał to ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś komu nie chce się oderwać od kompa by pójść po mleko może to się przydać , ale jak by wyszedł z tym na ulice to od razu ludzie zadzwonili by po kogoś ze szpitala psychiatrycznego :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja... czujecie wyskoczyć w czymś takim na ulice :DD albo po parku biegać roft... o ale jest zaleta bardzo prawdopodobne ze jakiś pijoczek w parku może przestałby pić gdyby zobaczył kogoś w czyms takim, bo by sobie pewnie pomyślał ze "jednak naprawdę alkohol szkodzi", ale reszta ludzi to by juz na takim maniaku gier z widokiem TPP suchej nitki by nie zostawiła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, za kilka lat będziemy toczyć erteesowe potyczki za pomocą satelitarnych zdjęć globu :P

A sam kombinezon widziałem już całkiem dawno, żadna mi to nowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprzydatny wynalazek. Raczej... Co najwyżej dla osób "patrzących inaczej" :-D.
Ale przyznam, że ciekaw jestem, jak wyglądałbym z perspektywy trzeciej osoby ;-) (i również, jakby się mną sterowało :-D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować