Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shaq obwinia gry o otyłość

77 postów w tym temacie

Cóz nie do końca jestem przekonany czy gry są głównym powodem całego zła na świecie (i otyłośc) ale niewątpliwie są jednym z czynników tej (można chyba już to tak nazwać) "choroby cywilizacyjnej" no i oczywiście jeszcze są mało odpowiedzialni rodzice i babcie. (nie żebym miał coś do rodziców i babć ale jestem"chłop" ze śląska a tam tradycyjne jedzenie jest dość tuczące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pan się troche pomylił. Mój młodszy brat np. jest maniakiem gier i bardzo lubi grać w nogę na boisku, a WF to jego ulubiony przedmiot w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na grę i zajęcia sportowe przekładam dużo czasu, nie mniej jednak patrząc na społeczeństwo Ameryki, gdzie wiele produktów straciło już dawno swoją naturalność nie widzę sposobu oprócz poświęceniu się jakiejś dyscyplinie, aby wyglądać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby uchronić dzieci przed otyłością, Shaq - w czasach, kiedy ktoś go jeszcze kojarzył - użyczył swojego wizerunku grze "Shaq Fu", która była takim szajsem, że lepiej było wyjść z domu i przylać komuś naprawdę ;) Shaq, zarapuj nam coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gry jedzą za nas? Czy gry nie pozwalają nam uprawiać sportu? Kolejny atak w stylu "to broń zabija", nie ten kto pociąga za spust! Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wytrzymam, co oni wszyscy mają do gier, niedługo posiadanie płyt bedzie zabronione bo młodziez marnuje sobie zycie , ja gram codziennie a mimo to uprawiam większość sportów , z W-F''u mam 6 i mam niedowage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większych bzdur to ja nie słyszałem. Oczywiście gry samochodowe szkolą piratów drogowych, gry akcji przyszłych gangsterów ..., nie mieli się do czego przyczepić tylko jak zwykle do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować