Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Wyjasnienie

15 postów w tym temacie

W zwiazku z tym, ze w watku mnie szkalujacym nie mam szansy na wyjasnienia, a formuowicze wzieli mnie za oszusta jak to podaje uzytkownik own3d chcialbym zlozyc nastepujace oswiadczenie:

Nigdy nie wyludzilem od nikogo zadnych pieniedzy. Nie jest tez prawda, ze uzytkownik own3d nie dostal gry. Ja mam w zwyczaju przechowywac dowody nadania, w razie koniecznosci jestem w stanie udowodnic, ze paczka z gra zostala do wspomnianego uzytkownika wyslana. Po drugie nie jestem malolatem jak to sugeruje own3d. Mam 20 lat, jestem osoba odpowiedzialna. Po trzecie jezeli uzytkownik own3d nie przestanie mnie szkalowac podam go do sadu. Po czwarte nie jest prawda, ze nie nie odpowiadam na maile i telefony. Nie zawsze jestem w stanie odebrac telefonu, ale jezeli mam numer ZAWSZE oddzwaniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:08, Wojman napisał:

W zwiazku z tym, ze w watku mnie szkalujacym nie mam szansy na wyjasnienia, a formuowicze wzieli
mnie za oszusta jak to podaje uzytkownik own3d chcialbym zlozyc nastepujace oswiadczenie:

Nigdy nie wyludzilem od nikogo zadnych pieniedzy. Nie jest tez prawda, ze uzytkownik own3d
nie dostal gry. Ja mam w zwyczaju przechowywac dowody nadania, w razie koniecznosci jestem
w stanie udowodnic, ze paczka z gra zostala do wspomnianego uzytkownika wyslana. Po drugie
nie jestem malolatem jak to sugeruje own3d. Mam 20 lat, jestem osoba odpowiedzialna. Po trzecie
jezeli uzytkownik own3d nie przestanie mnie szkalowac podam go do sadu. Po czwarte nie jest
prawda, ze nie nie odpowiadam na maile i telefony. Nie zawsze jestem w stanie odebrac telefonu,
ale jezeli mam numer ZAWSZE oddzwaniam.

miałes wysłac do mnie potwierdzenie nadania i dziwnym trafem tez nie doszły co??
Załosny małolat jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:14, HumanGhost napisał:

To się nazywa zniesławienie i podlega odpowiedzialności karnej. Też bym kolesia pozwał, mając
dowody na poparcie swoich racji.

no własnie majac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:25, own3d napisał:

no własnie majac!


Mnie się czepiasz? Napisał, że ma dowody na to, ze jest uczciwy, więc nie mam podstaw by mu nie wierzyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:26, HumanGhost napisał:

> no własnie majac!

Mnie się czepiasz? Napisał, że ma dowody na to, ze jest uczciwy, więc nie mam podstaw by mu
nie wierzyć. :-)

nie czepiam sie tylko pisze ze majac.
a jak niema to ma problem po po zapewnianiu ze wysłał ja dwa razy bo mu ja raz poczta zwruciła ja jej dalej niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:25, own3d napisał:

no własnie majac!


A akurat tak sie sklada, ze mam dowody. Tylko ty jestes takim jeleniem, ktory nie potrafi podac poprawnych danych. Ul. Kolbego (którą ty podałeś w mailu) i Św. M. Kolbe (ulica z informacji o wpłacie) dla poczty nie musi być tą samą ulicą. Więc zamiast szukać mnie po całym internecie naucz się dwóch rzeczy:

1. Pisać poprawnie
2. Podawać poprawne dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:50, Wojman napisał:

> no własnie majac!

A akurat tak sie sklada, ze mam dowody. Tylko ty jestes takim jeleniem, ktory nie potrafi podac
poprawnych danych. Ul. Kolbego (którą ty podałeś w mailu) i Św. M. Kolbe (ulica z informacji
o wpłacie) dla poczty nie musi być tą samą ulicą. Więc zamiast szukać mnie po całym internecie
naucz się dwóch rzeczy:

1. Pisać poprawnie
2. Podawać poprawne dane

ponad 100paczek na kolbego i wszystkie doszły a ta jedna nie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:56, own3d napisał:

ponad 100paczek na kolbego i wszystkie doszły a ta jedna nie szok


Ech... Za nic w świecie nie przyznasz się do błędu. Podałeś błedną nazwę ulicy, nic dziwnego zatem, że paczka nie doszła. Ale ty nie powiesz "przepraszam, pomyliłem się" tylko idziesz w zaparte. I wymyślasz sobie, że 100 paczek doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:24, own3d napisał:

Załosny małolat jestes



Wiesz co, nei znam żadnego z was, w zyciu nawet nie czytałem żadnych waszych wątków (prócz tego) czy wypowiedzi na forum. Ale jeśli chodzi o poziom to raczej prędzej Ciebie niż kogokolwiek innego posądziłbym a gówniarstwo, rzucanie takmi frazesami naprawdę nei świadczy o wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 10:03, Wojman napisał:

> ponad 100paczek na kolbego i wszystkie doszły a ta jedna nie szok

Ech... Za nic w świecie nie przyznasz się do błędu. Podałeś błedną nazwę ulicy, nic dziwnego
zatem, że paczka nie doszła. Ale ty nie powiesz "przepraszam, pomyliłem się" tylko idziesz
w zaparte. I wymyślasz sobie, że 100 paczek doszło.
posłuchj

nie przyznam sie bo gry nie otrzymałem
kolbego jest prawidłowym adresem-wszystkie paczki dochodza
kontakt z toba tylko z mojej strony
wpłate otrzymałes
widzisz jakis cel w tym
pozatym człowieku idziesz na poczte i tam otrzymasz odpowiedz czy ja otrzymałem paczke czy nie
pisałem ci idz i sie dowiedz gzie jesli wysłałes utkneła
nie mam zaco przepraszac bo nie ja jestem tu strona winna.
miałes przelac mi zwrot kasy skoro twierdzisz ze poczta ci zwrociła paczke ,tez nie przelałes człowieku i kto tu kreci?
ja koncze bo naprawde robi sie to zenujace i chyba nic nie osagniemy,przynamiej ja
a co do sadu to idzi bo niemoge sie tego doczekac
wesołych swiet,kup sobie prezent odemnie za te 27zł
pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować