Zaloguj się, aby obserwować  
Jammin69

Johnny Depp - TEMAT OGÓLNY !!!

36 postów w tym temacie

Za jaką rolę lubicie najbardziej Johnny''ego Depp''a ?? :) Ja na przykład uwielbiam go za film "Piraci z Karaibów" (Jack Sparrow), "Rozpustnik" (hrabia Rochester), "Sekretne okno" (Mort Rainey) oraz za najnowszy film "Swenney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street" (Swenney Todd). Ogólnie rzecz biorąc każda rola Depp''a jest inna od pozostałych. Moim zdaniem to naprawdę znakomity aktor, który potrafi zagrać wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 22:24, Ferg15 napisał:

Za jaką rolę lubicie najbardziej Johnny''ego Depp''a ?? :) Ja na przykład uwielbiam go
za film "Piraci z Karaibów" (Jack Sparrow), "Rozpustnik" (hrabia Rochester), "Sekretne
okno" (Mort Rainey) oraz za najnowszy film "Swenney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet
Street" (Swenney Todd). Ogólnie rzecz biorąc każda rola Depp''a jest inna od pozostałych.
Moim zdaniem to naprawdę znakomity aktor, który potrafi zagrać wszystko. ;)


Ja tylko go znam z Piratów z Karaibów :) Swietny aktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:55, Jacobek92 napisał:

> Za jaką rolę lubicie najbardziej Johnny''ego Depp''a ?? :) Ja na przykład uwielbiam
go
> za film "Piraci z Karaibów" (Jack Sparrow), "Rozpustnik" (hrabia Rochester), "Sekretne

> okno" (Mort Rainey) oraz za najnowszy film "Swenney Todd: Demoniczny golibroda z
Fleet
> Street" (Swenney Todd). Ogólnie rzecz biorąc każda rola Depp''a jest inna od pozostałych.

> Moim zdaniem to naprawdę znakomity aktor, który potrafi zagrać wszystko. ;)

Ja tylko go znam z Piratów z Karaibów :) Swietny aktor :)


Też go tylko znam z tego filmu piraci z karaibów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no...widzę, że większość zna Johnny''ego Depp''a tylko z "Piratów z Karaibów"...

Inne obowiązkowe pozycje z tym aktorem to:
- "Koszmar z ulicy Wiązów"
- "Pluton"
- "Edward Nożycoręki"
- "Donnie Brasco"
- "Las Vegas parano"
- "Jeździec bez głowy"
- "Dziewiąte wrota"
- "Charlie i fabryka czekolady"
- "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street"

Ostatnio krąży też plotka, mówiąca o tym iż Johnny Depp miałby zagrać Człowieka-Zagadkę, w kolejnej części Batmana - mam nadzieję, że tak będzie naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 23:26, balduran2 napisał:

Nie no...widzę, że większość zna Johnny''ego Depp''a tylko z "Piratów z Karaibów"...

Inne obowiązkowe pozycje z tym aktorem to:
- "Koszmar z ulicy Wiązów"
- "Pluton"
- "Edward Nożycoręki"
- "Donnie Brasco"
- "Las Vegas parano"
- "Jeździec bez głowy"
- "Dziewiąte wrota"
- "Charlie i fabryka czekolady"
- "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street"

Ostatnio krąży też plotka, mówiąca o tym iż Johnny Depp miałby zagrać Człowieka-Zagadkę,
w kolejnej części Batmana - mam nadzieję, że tak będzie naprawdę!



W Charlie i fabryka czekolady on grał ? widziałem ten film ale jakoś sobie nie przypominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 23:37, Jacobek92 napisał:

W Charlie i fabryka czekolady on grał ? widziałem ten film ale jakoś sobie nie przypominam

W filmie "Charlie i fabryka czekolady" z 2005 roku i owszem - grał...
W sumie nawet jedną z ważniejszych postaci - właściciela fabryki, który się zwał Willy Wonka.
Dla potwierdzenia - wrzucam screen z filmu.

20080827005606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 23:26, balduran2 napisał:

Nie no...widzę, że większość zna Johnny''ego Depp''a tylko z "Piratów z Karaibów"...

Inne obowiązkowe pozycje z tym aktorem to:
- "Koszmar z ulicy Wiązów"
- "Pluton"
- "Edward Nożycoręki"
- "Donnie Brasco"
- "Las Vegas parano"
- "Jeździec bez głowy"
- "Dziewiąte wrota"
- "Charlie i fabryka czekolady"
- "Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street"


"Edward Nożycoręki" oraz "Charlie i fabryka czekolady" to moje ulubione filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 00:56, balduran2 napisał:

> W Charlie i fabryka czekolady on grał ? widziałem ten film ale jakoś sobie nie przypominam

W filmie "Charlie i fabryka czekolady" z 2005 roku i owszem - grał...
W sumie nawet jedną z ważniejszych postaci - właściciela fabryki, który się zwał Willy
Wonka.
Dla potwierdzenia - wrzucam screen z filmu.


No patrz ale wcale nie wygląda jak on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

balduran2@
Też słyszałam o tym, że ma zagrać w następnej części Batman''a, ale to może się jeszcze zmienić. ;) Podobno Johnny chciałby zagrać w tym filmie właśnie jako Człowiek-Zagadka, ale od chęci do czynów daleka droga. ;P
Jacobek@
Na początku (kiedy go jeszcze za bardzo nie lubiłam) to nie zwróciłam uwagi kto gra Wonkę. Potem, gdy już został moim ulubionym aktorem i po obejrzeniu jeszcze raz filmu ''Charlie i fabryka czekolady'' patrzę na napisy, a tu co widzę, napis ''Willy Wonka - Johnny Depp''. ;)

******************************************************************************** *********
Trochę mi szkoda tego, że filmy z Johnny Depp''em nie są tak popularne u nas w kraju jak bym chciała i przez to ludzie znają go tylko z filmu ''Piraci z Karaibów''. :( Jest to niby jedna z jego najlepszych kreacji, ale są też moim zdaniem inne role warte uwagi. Balduran2 już wymienił kilka tytułów z Depp''em, ale ja jeszcze dodam kilka filmów od siebie. ;) O to one:

* "Co gryzie Gilberta Grape''a" jako Gilbert Grape film z świętną rolą DiCaprio jako upośledzonego chłopca
* "Benny i Joon" jako Sam film (moim zdaniem) uroczy ;)
* "Don Juan DeMarco" jako Don Juan DeMarco w tym filmie wystąpił Marloon Brando jako lekarz
* "Na żywo" jako Gene Watson film trzymający w napięciu ;)
* "Żona Astronauty" jako komandor Spencer Armacost (dla mnie) dziwny film
* "Blow" jako George Jung film na podstawie prawdziwych wydarzeń
* "Z piekła rodem" jako Frederick Abberline film o Kubie Rozpruwaczu
* "Sekretne okno" jako Mort Rainey film na podstawie książki Stephen''a King''a
* "Marzyciel" jako Sir James Matthew Barrie film o pisarzu, twórcy ''Piotrusia Pana''
* "Rozpustnik" jako Rochester nie trzeba nic wyjaśniać xD, w tytułowej roli Johnny Depp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "Charlie i fabryka czekolady" miał nieziemski, cudowny śmiech. Mogłabym go słuchać godzinami. Marzy mi się taki dzwonek w telefonie :>
Widzę, że mało osób zna go z kontrowersyjnego "Rozpustnika", tam to dopiero było ostro... ale genialnie zagrał. Mimo to nadwrażliwym nie polecam ;P

Jest to chyba zresztą mój ulubiony aktor. Cenię go bardzo za to, że starannie dobiera role. Gra tylko w porządnych, dobrych filmach. I ma niesamowity talent. Każda kreacja i film z Depp''em zapada mi głęboko w pamięci. W duecie z Timem Burtonem tworzą prawie że arcydzieła. Uwielbiam faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 19:25, Justyna0987654 napisał:

Johnny Depp najlepiej gra w piratach z Karaibów.


Trudno sie nei zgodzić,ale dla mnie najbardziej podobała się jego rola w Dziewiątych wrotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z nim filmów oglądałem, oprócz standardowo " Piraci z Karaibów"(taaa), to jeszcze wyżej wyhmienione "Blow", "Sekretne Okno" i... wstyd. Nawet nie pamiętam, ale coś mi wciąż chodzi po głowie, to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować