Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zrób film na bazie gry Assassin's Creed i zgarnij 10 kawałków

36 postów w tym temacie

pepsi

Ubisoft oraz Independent Film Channel łączą siły i zapraszają wszystkich chętnych do udziału w konkursie, polegającym na nagraniu krótkiego filmu na bazie gry Assassin's Creed. Zwycięski klip zostanie umieszczony w limitowanej edycji tego tytułu, przewidziano też inne nagrody.

Przeczytaj cały tekst "Zrób film na bazie gry Assassin's Creed i zgarnij 10 kawałków" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... tak sie składa ze moim życiowym marzeniem jest zostać rezyserem... xD moze spróbuje cos nakręcić...ehehe...zostane moze jeszcze sławny..xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak ci pomysłów co wrzucić do limitowanej edycji twojej gry? Twój zespół jest mało kreatywny i nie ma pomysłów na tą edycję? Nie masz zamiaru męczyć się, i szukać młodych talentów? Rozwiązanie proste: ogłoś konkurs, co by cię inni wyręczyli od tej roboty:)

Ale zapłata za harówkę faktycznie nie mała... 10 kawałków, Xbox360 i gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeHe właśnie na taki konkurs czekałem. Można sprobowac choć i tak szanse moje są niewielkie, ale lepiej sprobować niz olać może choć raz szcześcię mi będzie sprzyjać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ROZCZARUJĘ WSZYSTKICH
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z REGULAMINU:

DO NOT ENTER THIS CONTEST IF YOU ARE NOT LOCATED IN THE 50 UNITED STATES OR DISTRICT OF COLUMBIA.
czyli: Nie bierz udziału jeśli jesteś spoza USA
-----------------------------------------------------
Short films may only be submitted (...) by legal residents of the fifty (50) United States and District of Columbia who are at least 18 years of age at the time of submission
czyli: To samo co wyżej.
-----------------------------------------------------
Nie ma dla nas nagród? Proponuję bojkot gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować