Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GoW na PSP coraz ładniejszy

25 postów w tym temacie

A co z tym, którzy mają storą wersje nie chce dokupować dodatkowej baterii bo 1. Nie bede grał w futerale, a bez niego konsola strasznie się zakurzy mam czraną, 2. Rozwale część futerału i będe grał w rozwalonym. A kiedy wyjdzie w przyszłe wakacje ob tak bo za rok mam 3 kl gim nic przez ten czes nie kupię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God of War i GTA LCT i VCS to te 3 gry które kuszą mnie do zakupu PSP , ale co wybrać nowy komputer czy konsolke. Jednak pozostane przy komputerze , a jak konsolka stanieje do 500 zł to wtedy zaczne sie zastanwiać nad jej kupnem. A God of War to super produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nowe PSP wyjdzie, czy nie? Przydała by się większa bateria, i jakieś kilka megabajtów wbudowanych, żeby była szansa egzystować bez Memorki ;)
olki -> Mnie też te gry kuszą...nie tylko te ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God of War, The Elder Scrolls Travels: Oblivion i Gran Turismo 4 Mobile to w tym momencie trzy tytuły, na które najbardziej czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi. Już sie nie moge doczekac. Poza Oblivionem (o ktorym ostatnio nic nie slychac) to dla mnie drugi must-have

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto rozumie jakim genialnym emulatorem jest devhook, wie także na ile wystarcza bateria jak się gra na 333/166 :D Psp z devhookiem i zemulowaną wersją nowego firmeware wymiata!

I na dodatek ma się okazję sprawdzić każdą nową grę na psp. Tak szczerze gram w taką ilość gier na psp, że chyba żadnej do końca nie przeszedłem lol. Chyba po 2-3 gry na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować