Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziedzictwo Królów Złota Edycja - premiera już w czwartek!

21 postów w tym temacie

CD Projekt

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom o opóźnieniu premiery, The Settlers: Dziedzictwo Królów Złota Edycja ukaże się w Platynowej Kolekcji zgodnie z planem wydawniczym. Gra trafi do sklepów w najbliższy czwartek wraz z dwiema pozostałymi nowościami w serii - grami Company of Heroes: Kompania Braci i Neverwinter Nights 2.

Przeczytaj cały tekst "Dziedzictwo Królów Złota Edycja - premiera już w czwartek!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na gram.pl mozna bylo kupic 5 czesc plus dodatki za niewielkie pieniadze - dobrze ze teraz bedzie to wydane jako jeden pakiet - zawsze to mniej pudelek ;) a i taniej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to do czwartu już 2 dni ale i tak bym wolał Neverwinter Night 2 a pózniej company of Heros a dopiero na 3 miejscu jest Setlers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlersi kuszą, ale pieniędzy nie ma, CoH zamówione (Poczta Polska czekam :)) , a NWN2 jakoś za bardzo nie kręci. Więc na razie odkładam pieniądze na Settlersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, grałem w piątą część Settlersów i bardzo mi się podobała. W ogóle cała seria Settlers jest zajefajna, napewno jest to klasyka gier komputerowych, podobnie jak Heroes. ;)
Oby tak dalej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Settlers to oczywiście gra kultowa, niezależnie od odsłony, ale i tak mam ciekawsze rzeczy do kupienia. Zbieram na Witchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie do Settlersów tez nigdy nie ciągnęło, ale akurat najnowsza cześć bardzo mi się podobała -
może dlatego że nie przypomina tych starszych Osadników, przez też jest przez fanów opluwana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak gra będzie wydana w terminie ;) Na settlersów chętnie bym się skusił, bo grałem ale w podstawkę pożyczoną od kolegi. Niestety na razie kasy brak i inne gry też czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować