Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Reklamy w MTV... AoE III

5 postów w tym temacie

Nie wiedziałem do jakiej kategorii to dać, też nie mam pojęcia czy ktoś tego gdzieś nie napisał, gdyż przez 2 tygodnie nie miałem kompa i nie śledziłem forum, a wyszukiwarce nie znalazłem. No więc dziś mam już nowego kompa i zamierzam napisać o reklamach, a raczej reklamie AoE III na MTV jaką można było zobaczyć przed paroma tygodniami. No wiec trafiając do sedna… reklama była tak denna, że aż mnie odtrąciło. Za dużo gadania, a i jeszcze ten wspaniały ton mówiącego Age of Empire III normalnie, zenada. Reklamy powinny być chwytliwe, takie jak reklamy serwisu GRAM.pl to samo się tyczy reklam TV. Reklamy takich iPod’ów w sumie nic specjalnego, ale jest wręcz przeciwnie przyciąga uwagę i zachęca, choć wcale prawie nie ma tam nic ciekawego. Normalnie oglądając ta reklamę czułem się zażenowany… wiec podsumowując na przyszłość róbcie chwytliwsze reklamy, bo jak będą takie jak teraz to żal kasę na nie wykładać. Cóż mam nadzieję, ze reszta reklam będzie lepsza…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:45, Night Elf napisał:

róbcie chwytliwsze reklamy, bo jak będą takie jak teraz to żal kasę na nie wykładać. Cóż mam
nadzieję, ze reszta reklam będzie lepsza…


że jak my mamy robic lepsze reklamy? a ten temat jest o reklamach czy o MTV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - jeśli ktoś zna źródło w sieci, z którego można by pobrać spoty reklamowe o Age of Empires III, to byłbym wdzięczny, gdyby podał. Nie mam w domu ani MTV, ani TVN24, a reklam nie oglądam specjalnie często, ale jako że nie widziałem jeszcze polskiej reklamy o grze w TV jestem ciekaw, jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:55, Vilmar napisał:

Mam prośbę - jeśli ktoś zna źródło w sieci, z którego można by pobrać spoty reklamowe o Age
of Empires III, to byłbym wdzięczny, gdyby podał. Nie mam w domu ani MTV, ani TVN24, a reklam
nie oglądam specjalnie często, ale jako że nie widziałem jeszcze polskiej reklamy o grze w
TV jestem ciekaw, jak to wygląda :)


Vilmar możesz mi wierzyć nic specjalnego. Według mnie nie warto sobie nawet głowy tym zaprzątać, jedyną fajną reklamą gry, która naprawdę zasługuje na obejrzenie jest 3 razy wyemitowana reklama The Godfather. Były one wyświetlane w TVN przed każdą cześcią ów filmu (czyli w wakacje). Oczywiście znalezienie tej reklamy w necie jest niemożliwe. A wszystko inne to po prostu wielkie g... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 23:50, Unpredictable napisał:

Vilmar możesz mi wierzyć nic specjalnego. Według mnie nie warto sobie nawet głowy tym zaprzątać,
jedyną fajną reklamą gry, która naprawdę zasługuje na obejrzenie jest 3 razy wyemitowana reklama
The Godfather. Były one wyświetlane w TVN przed każdą cześcią ów filmu (czyli w wakacje).
Oczywiście znalezienie tej reklamy w necie jest niemożliwe. A wszystko inne to po prostu wielkie
g... :)


Mówisz o jednym z możliwych downloadów np. na tej stronie :] ?
http://www.gamershell.com/search/index.html?q=godfather&x=0&y=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować