Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trylogia Grand Theft Auto - okiem Zaixa

49 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 22:02, Havoc666 napisał:

Trylogia GTA? Chyba trylogia GTA3. :/
Az odechcialo mi sie czytac artykul. Tutaj ludzie zapominaja o GTA1 i GTA2 -_- Hanba...


możesz jaśniej... bo tak mam troche wrażenie że nie wiesz o czym mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:03, Wieśniakoo napisał:

CDP! Odebrać Cenedze prawo do wydawania serii GTA i pod swoimi skrzydłami wydać GTA VI! Do
boju! :-)


Zgłupiałeś? Chcesz nachalne tłumaczenia gry, która w j.polskim nie brzmi zbyt dobrze. Zależy Ci na całkowitym braku klimatu? Dopóki Cenega nie tłumaczy nowych GTA, dopóty jest dobrze. I niech tak zostanie.
I skąd to GTA VI?

BTW:
Skąd recenzent wziął GTA: London 1696? Też chcę to mieć! Możliwość pozabijania kilku Angoli z XVII wieku za pomocą ogromnego arsenału! Mmmmm... gdzie to można dostać? Chcę też postrzelać do króla GB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepszym sposobem na wydanie gry jest zrobienie patcha polonizującego tak, by można było grać po polsku lub po angielsku. Jednakże czytałem, że takie zagranie może uniemożliwić wydanie gry w "polskiej" (niższej) cenie. Ale jak widać przy GTA3 to nie zaszkodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria GTA ma u mnie szczególne miejsce... wśród gier, których nienawidzę :D
Do końca życia będę się dziwić, za co zdobyła takie uznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:55, Zaix... napisał:

> To najwyraźniej problem techniczny recenzenta.

Nie to nie mój problem, a moja opinia.


Tylko gdzie te kwadraty (cyt. z recenzji "Wszystkie rzeczy wyraźnie składają się z kwadratów.")? W załączniku screenshot z GTA London "The way it''s meant to be played. Ale to nie nVidia, a 3dfx na karcie Ati ;)
Na statycznym obrazku wprawdzie nie byłem w stanie uchwycić animacji ruchu postaci/pojazdów, ale ta przecież kompletnie nie odbiega od tego, co znamy z GTA1...

20070627113312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 15:14, ProChaoS napisał:

Minusy
- Typowy złodziej czasu

To chyba można powiedzieć o każdej grze. ;f


O "Maluch Racer" też? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować