Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

CD Projekt

W odpowiedzi na liczne prośby graczy, firma CD Projekt zdecydowała się już dzisiaj, na dzień przed startem zamówień przedpremierowych, podać wymagania sprzętowe gry Wiedźmin i ceny obu jej edycji. Sugerowana cena detaliczna edycji podstawowej to 99,90 PLN, zaś Edycji Kolekcjonerskiej - 199,90 PLN.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:21, qjin23 napisał:

Moglibyście dać możliwośc użycia wPLNów w przypadku EK...



Właśnie jestem za { niestety raczej nie ma szans na zmianę ;( }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181 - czytaj ze zrozumieniem - "z możliwością opłacenia kosztów wysyłki Wirtualnymi Pieniędzmi" odnosi sie wylacznie do wysylki...

I qjin przez "q"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:23, Darkstar181 napisał:

Wreszcie...
gjin23: Przecież pisze jak wół "z możliwością wykorzystania wPLN"

Ah, sorry, to jednak chodzi o wysyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dogrzali z tą ceną :/ W zasadzie to gadżety kuszą oko a jak już przyjdą na chate to pójdą w kąt :) Narazie troche mnie denerwuje ta strzępkowa informacja o wymaganiach gry. Nie wiadomo czy to są zalecane czy minimalne i co z tym zoptymalizownym sinikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziękował. Szczerze mówiąc wymagania mnie odstraszyły. Jeśli grafika wygląda tak jak wyglądała kiedyś znaczy sie na ostatnim dostępnym filmiku no to gratuluje optymalizacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...wymagania w miarę...mogą być, choć na pewno będą większe.
Za to na cenie się zawiodłem...z nas Polaków zżerać kasę..heh wiem ze 99 zł to nie tak dużo, ale spodziewałem sie max 59 zł...ehhh ja nie kupie, ale kolega na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować