Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 17:24, milten6 napisał:

Mogliby podać minimalne, a nie średnie :P.


No nie możemy dać minimalnych :)
Tak jak jest w newsie optymalizacja gry trwa ... wiec dajemy informacje o wymaganiach "środka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest w porządku, a że bez wPLN? CDP to nie instytucja charytatywna, musi zarobić. Ktoś nie ma 200 zł, pozostaje zwykła edycja, która też przecież jest wypasiona. Dobrze, że można zapłacić wPLN za przesyłkę.

Wymagania - w porządku, spodziewałem się takich. W sumie to nawet lepiej, nie będę musiał teraz robić niepotrzebnego upgrade''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja zwykła tania strasznie. A skąd wiedziałem że EK będzie za 2 stówki to sam nie wiem :P Zwykła jest dobra, ale kupuje EK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YY dwie stówy i bez wplnów ? yy to ja chyba kupie edycje podstawową... i minimum w platynowej kolekcji po optymalizacji silnika i usunięciu większych bugów... Nie będę kupował edycji premierowej i to EK skoro gra mi nawet nie pójdzie.Jestem fanem wiedźmina ale nie aż takim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:26, Kermit 13 napisał:

/.../
ale spodziewałem sie max 59 zł...ehhh ja nie kupie, ale kolega na pewno :)


What? 59 złotych za grę nówkę? Edycję premierową? Nie żartuj :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam procek 2.4 a nie 2.8. 1GB Ramu jest nawet troche więcej 1,25. Karta też niezbyt dobra Radeon 9600 256 MB Ram. Wymagania większe niż do Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Edycja Kolekcjonerska, w cenie 199,90 PLN (z możliwością opłacenia kosztów wysyłki Wirtualnymi Pieniędzmi)

Ej no ten nadmiar hojności wręcz mnie przytłacza, też mi łaska, przy takiej cenie to już naprawdę przesyłka powinna być całkiem darmowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie położyłbym ręce na Edycji Kolekcjonerskiej, ale ta cena jest raczej odpychająca (chociaż zrozumiała w przypadku TAKIEJ ilości dodatków). Zapewne pozostanie mi edycja zwykła (tu cena jest całkiem przyjemna, a i obecność soundtracku w zestawie cieszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupic EK... ale jak zobaczyłem te 2 stówki... to... dalej ja kupuję! :P
Dla wiedźmina zrobie wszystko, bylem go tylko miał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:30, Kocis1524 napisał:

Kurde mam procek 2.4 a nie 2.8. 1GB Ramu jest nawet troche więcej 1,25. Karta też niezbyt
dobra Radeon 9600 256 MB Ram. Wymagania większe niż do Gothic 3.


to nie są minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować