Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Ludzie, nie żartujcie sobie z ceną EK! Przecież od początku wiadomo było, że cena nie będzie "standardowa", wszyscy gadali o tym jaka to EK będzie "wypasiona", a wszystko kosztuje. A zresztą EK sprzeda się jak świeże bułeczki, najwyżej wszyscy, co chcieli, jej nie dostaną, a CD - Projectowi mało zależy kto ja kupi, byle żeby się sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ronx - kurde ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Napisali jak byk, że podany komp pozwoli na uruchomienie gry na detalach medium. Czyli to reasumujac nie są MINIMALNE wymagnaia... a rozsądne.

Kermit 13 - chyba zartujesz z ceną, nie? Max 59 zł, teraz to walnales jak dzik w sosne...-_-''

Qbli - z opłaceniem wysyłki to praktycznie wyjdzie prawie 99 zł... wiec bez roznicy... a jest ogolnie przepasc miedzy cena zwyklej a EK i teraz porzadnie sie zastanawiam, ktora wziac, mimo ze dodatkow jest sporo, to jednak i tak glownie liczy sie gra, tamtymi sie troche "pobawie" i rzucę w kąt. A jednak niecala stówka a 2 stówki to dość DUŻA róznica.

Najwyżej zamowię EK, jedynie potem anuluję, gdy się zdecyduję (bo nie mam zamiaru wywalac 200 zł w błoto, jesli gra okaze sie slaba ;)). A nawet jesli Wiedźmin - na co liczę - będzie wyśmienitym tytułem, to i tak 200 zł to spory wydatek. Myślałem, że bydzie podobnie jak w przypadku EK NWN 2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch... no to kolekcjonerka odpada :( Liczyłem na ceny jak z pozostałych EK - góra do 159 zł (z wPLN). Wymagania, pomimo tego, że mój sprzęt spełnia, też mnie dosyć nieprzyjemnie zaskoczyły - grafika prezentowana na screenach nawet nie umywa sie do Obliviona, a wymagania są takiej same - jak nie wyższe. Tym bardziej, że w Obku była jeszcze zaawansowana fizyka i (prawie) brak wczytywania. Naprawę nie wiem skąd to się wzięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja jestem ciekawy jak sie bedzie tlumaczyl Mike :] w koncu cena EK miala byc na poziomie CDPowym ;]
Juz nie mowie o moim zdrowiu psychicznym jeden z Szefow na forum mnie oklamal ile ja wydam na psychologa ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed tym newsem było tak pięknie :) Dużo ludzi się napaliło na EK a tu taki psikus: 200zł i wymagania ala G3 :/ Chyba nie będzie takiego szału na serwerach gdy się zacznie sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:29, Magwisienka napisał:

O kurczę, dwie stówki...
Tu mnie zaskoczyliście, muszę powiedzieć, negatywnie.
Trzeba będzie jeszcze raz przemyśleć zakup EK...

Wiesz, wersja podstawowa wcale nie jest uboga w dodatki... a różnica w cenie spora. Sam się teraz zastanawiam czy nie lepiej kupić po prostu zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, jesli brac pod uwagę, że wywalajac na gram ponad 150 zł za produkty, to i tak mozna wykupic zetonik na opłate wysylki, wiec zaden mi - przy Wiedźminie EK - bonus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za te posty wyżej ale co mi sie sypneła Opera :(

A wracając do tematu to cena EK chyba wielu ostudzi. Trzeba się bezie zastanowić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:34, qjin23 napisał:

Ronx - kurde ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Napisali jak byk, że podany komp pozwoli na
uruchomienie gry na detalach medium. Czyli to reasumujac nie są MINIMALNE wymagnaia... a rozsądne.



Naprawdę szczerze w to wierzysz? Od "wieków" twórcy podają zaniżone wymagania tylko po to by gra się lepiej sprzedała. Ja te wymagania traktuje jak minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja poczekam na nowy komputer;> A co do ceny to jest moim zdaniem niska. Fakt EK jest "trochę" za wysoka ale jakie ma bajery!! CD PROJEKT a będzie można kupić EK za jakiś roczek?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania lekko wysokie, ale ujdą. Zresztą Wiedźmin powinien pójść mi na High bez problemu, a cena standardowa, bo i tak zamówię wersję podstawową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No grubo, bez wPLN''ów za EK jest troszkę za drogo, wcześniej było warto, a teraz trzeba sprawę przemyśleć, a wirtualna kasa znowu będzie się niemiłosiernie potęgować. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:37, tarar napisał:

To ja poczekam na nowy komputer;> A co do ceny to jest moim zdaniem niska. Fakt EK jest
"trochę" za wysoka ale jakie ma bajery!! CD PROJEKT a będzie można kupić EK za jakiś roczek?;>

No co ty, po miesiącu to już nie będzie EK, a ty rok byś chciał czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valkanis - Nie, nie wierzę, bo (ja) NIGDY nie sugeruje sie wymaganiami podanymi przez producenta.

Dopiero jak zagram, wtedy stwierdzę, bo nigdy sie one nie sprawdzaja (a przynajmniej rzadko kiedy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:37, tarar napisał:

CD PROJEKT a będzie można kupić EK za jakiś roczek?;>


EK jest edycja unikatową więc za rok jej nie dostaniesz no chyba że odkupisz od osoby, która takową sobie kupi teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować