Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 17:36, qjin23 napisał:

Ronx - jakie wymagania jak Gothic III, w ogole umiesz czytać ze zrozumieniem?

LOL. Chyba to ty nie umiesz czytać...? Wiesz w ogóle co to znaczy "ala" ? To wcale nie znaczy jak. Poza tym nawet gdyby się kłócić to Wiedźmin takie ma. Może tylko ciut gorszy proc trza mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wcześniejszą opinią, że przy tej cenie EK mogliście już darować te koszty przesyłki.
Co do samej ceny... no cóż, spodziewałem się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psst: w obecnych czasach wartałoby podać więcej informacji dot. wymaganego procesora, niż dla jednego, co by nie mówić, nieco leciwego już PIV. Przecież każdy chyba już wie, że przy procesorach herc hercowi nierówny, a na ogólną wydajność ma wpływ seria innych czynników.

Szybki quiz: dlaczego konwersja muzyki z formatu do formatu na Core 2 Duo 2,0 GHz przebiega ponad dwukrotnie szybciej, niż na Celeronie 2,4 Ghz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się spodziewałem że za EK wyjdzie ze 200zł. To ja jednak z edycji sobie podziękuje zarazie aż tak powalony nie jestem by tyle dać za kilka godzina zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsie jest napisane, że
"Twórcy Wiedźmina podali również wstępne wymagania sprzętowe gry, pozwalające na uruchomienie rozgrywki na średnich detalach."
I tak się zastanawiam co to w praktyce oznacza. Czy na takim sprzęcie (P4 2,8GHz, 1GB RAM, GF6600) gra będzie działała płynnie, lekko się zacinała, czy może da się tylko dosłownie uruchomić na niej grę, a potem pokaz slajdów?
Bo jak dobrze pójdzie to sobie za miesiąc (urodziny :D) zamówię Wiedźmina, tylko nie wiem, czy będę mógł płynnie grać, a mam Intel Core 2 Duo E6300, GeForce 6600 256mb, 1GB RAM DDR2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań, to ja bym sobie odpuścił. Poczekam z rok, na wymianę karty graficznej [czekam aż stanieje GeForce 8800 xD] i następnych 512 RAM-u, bo rozgrywka w stylu Gothic 3, jakoś nie za bardzo mi się uśmiecha. W G3 grałem, bo jestem fanem, ale momentami było naprawdę ciężko, czasami się dziwię jakim cudem przeszedłem tą grę xD? A dla Wiedźmina się tak nie poświęcę ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za EK tyle... zapłacę ;) Ale irytujące jest to, że nie ma możliwości płacenia wPLN, w końcu właśnie dla takich wydań warto je zbierać. Jakoś to jednak przeżyję, w końcu zawartość jest niezwykła jeśli chodzi o dodatki. Oby gra i taka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne... o ile 80 zł za edycję "standard" jest ceną bardzo OK, to 200 zeta za EK jest stanowczo zbyt wysoką ceną. sorki ekipo gram.pl, ale tym razem daliście ciała. śmiało mogę powiedzieć, że sporo egzemplarzy zostanie Wam w magazynie. przynajmniej odpada zmartwienie ludzików, że nie zdążą zamówić EK :P ja grą byłem średnio zainteresowany, ale liczyłem na koszulkę i książki (brelok i karcianka mnie nie interesują). niestety 120 zł za te gadżety to nie jest przystępna cena. gdyby była możliwość wykorzystania wPLN to inaczej by to wyglądało. tak jak wspomniałem w którymś z postów dotyczących EK tyle kasy nie zapłacę i myślę, że nie tylko ja w tym momencie rezygnuję z zamówienia
brak możliwości wykorzystania wPLN przy EK to żenada. tak właściwie to jaki jest sens ich zbierania skoro nie można ich wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:30, Kocis1524 napisał:

Kurde mam procek 2.4 a nie 2.8.

Ohh ale straszne..Ja cioram w Dark Mesiah ze średnimi detalami na procku 1.2 Ghz i nie ma źle, a w wymaganiach jest 2.6...A co do Wiedźmina...EK trochę za droga, zwłaszcza przy cenie podstawowej edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej ceny podstawowej edycji się spodziewałem, EK nie. I trochę jestem w szoku, trzeba będzie się poważnie zastanowić nad zakupem. Swoją drogą ciekaw jestem czemu przy EK nie można wykorzystać wPLN poza samą wysyłką.
Po wymaganiach myślę, że będę mógł sobie spokojnie pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super!
Na moim kompie pójdzie na max grafie. A cena jakoś ujdzie.

Core 2 Duo E6600 2,4 Ghz -> 3,0 Ghz
2 gb ram
Asus P5B Deluxe
GeForce 7950 GT

I jeszcze pytanko - czy Wiedźmin wspiera 2 rdzeniowe procesory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:42, Beliar-13 napisał:

No to super!
Na moim kompie pójdzie na max grafie. A cena jakoś ujdzie.

Core 2 Duo E6600 2,4 Ghz -> 3,0 Ghz
2 gb ram
Asus P5B Deluxe
GeForce 7950 GT

I jeszcze pytanko - czy Wiedźmin wspiera 2 rdzeniowe procesory?


Lol... każdy pretekst jest dobry by pochwalić się swoim sprzętem prawda? ;)

Ale tak, ja też się dołączam do pytania o dwurdzeniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:42, Daimon_Frey napisał:

Takiej ceny podstawowej edycji się spodziewałem, EK nie. I trochę jestem w szoku, trzeba będzie
się poważnie zastanowić nad zakupem. Swoją drogą ciekaw jestem czemu przy EK nie można wykorzystać
wPLN poza samą wysyłką.

W dodatku że zwykle za przesyłkę przy EK wcale nie trzeba było płacić wPLN, były one po prostu darmowe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:39, Renchar napisał:

Tego się spodziewałem że za EK wyjdzie ze 200zł. To ja jednak z edycji sobie podziękuje zarazie
aż tak powalony nie jestem by tyle dać za kilka godzina zabawy.


Chyba kilkadziesiąt :], żaden szanujący się producent nie zrobił by takiego badziewia :D. Nie dziw się, że EK jest taka droga. Przy takiej ilości dodatków nie było dla mnie zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować