Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dwie stówy?! No kurczę, rozumiem, nowy dobry tytuł, rozreklamowany ale ponad dwa razy więcej za edycję kolekcjonerską to "lekka" przesada. A już się ucieszyłem widząc wymagania że jednak pogram :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:44, Sephirath napisał:

Kurna 199 zł :/

Może po odjęciu wPLNów będzie jakoś taniej...

Niestety, wPLN można wykorzystać tylko do opłacenia przesyłki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówię kolekcjonerskiego, to mi nie starczy na modernizację komputera i sobie nie pogram. Zamówię podstawowego, to niby też fajnie, ale to nie kolekcjonerski... Eh. Trzeba będzie sięzadowolić tym zwyczajnym, który i tak się fajnie prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w koncu sie doczekalem premiery tej gry ;D
oby moje oczekiwania zostaly spelnione :>
zycze tego nie tylko sobie, ale wszystkim, ktorzy ta gre kupia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena EK nie jest na standardowym CDP-owym poziomie. Jest wyższa. Spodziewałem się bardziej czegoś w stylu 199,90 z możliwością odliczenia 20-30 wPLN-ów, a tu co? Nie dość, że 200 PLN bez możliwości zniżki, to jeszcze przesyłkę trza se opłacić z wPLN-ów :/
Niestety minus dla CDP za kłamstwo na temat ceny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUHAHAH za bestariusz jakis tam breloczek, koszuleczke i artbook i jakies karty mam zaplacic STO ZLOTYCH?! rozumie jeszcze te 60 zl czyli 159,99 razem czyli cena standardowa ale nie az tyle LOL CDP BAAARDZO NAS ZASKOCZYLISCIE TAK OBIECALISCIE NIEWIADOMO CO ALE OCZYWISCIE SE LADNIE POLICZYLISCIE EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HALO. Czy mnie oczy nie mylą czy przy zamówieniu EK, nie można wykorzystać nawet 20 marnych wPLN? Jeśli tak to jest to całkowity upadek ideii wPLN :/. Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:47, Sido15 napisał:

Tak jak myślałem 199zł .... czy to jest ostateczna cena ?? czy można obniżyć ją dzięki wPLN
??



ludzie czytajcie ze zrozumieniem. NIe można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować