Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

O lol koleś, rozśmieszyłeś mnie tym postem ;D. Spójrz sobie na EK dowolnej gry, pod względem dodatków "prawie takie same" co w Wiedźminie, a cena różna!

PS. Pamiętaj, że "prawie" robi wielką różnicę xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EE to troche dziwne zeby ek byla o ponad 100% drozsza niz zwykla jest wypasiona ale bez przesady se wole juz kupic 2 inne gry lol nawet 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań - to zbyt wygurowane one nie są. Co do grafikii i sprzętu. Grafikii takiej jak w Gothic 3 napewno nie uświadczymy, więc bynajmniej jak narazie nie mamy sie czym martwić. Sądząc po tutejszych wymaganiach "średnich" - grafika 128MB to będzie napewno zbliżona do grafikii z Obliviona. Znając życie wszystko może się jeszcze zmienić, wymagania które są aktualne mogą się przerodzic w wymagania minimalne:| i wtedy może być podobnie jak z Gothic3. Jak narazie to poczekam sobie... i wstrzymam sie z zakupem Wiedzmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy spodziewali się, że jutro o 15.00 będzie ogromny ruch na serwerach CDProjektu, bo wszyscy fani Wiedźmina rzucą się na EK. Zdaje się że jednak znalazło się rozwiązanie tego problemu: cena 200zł skutecznie odstraszy sporą część potencjalnych nabywców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za duże wymagania jak na to co prezentują filmiki czy screeny :( słabo to widzę.. dla sportu zapoluje na numerek 1 EK:) a ogólnie to już mi ostudzono zapał do kupna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:50, milten6 napisał:

O lol koleś, rozśmieszyłeś mnie tym postem ;D. Spójrz sobie na EK dowolnej gry, pod względem
dodatków "prawie takie same" co w Wiedźminie, a cena różna!

PS. Pamiętaj, że "prawie" robi wielką różnicę xD.


no bestariusz (czyli to co ejst w normalnym artbooku) koszulka ktora byla jzu w nwn2 i ta karcianka to rzeczywiscie wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:46, gVrV napisał:

BUHAHAH za bestariusz jakis tam breloczek, koszuleczke i artbook i jakies karty mam zaplacic
STO ZLOTYCH?! rozumie jeszcze te 60 zl czyli 159,99 razem czyli cena standardowa ale nie az
tyle LOL CDP BAAARDZO NAS ZASKOCZYLISCIE TAK OBIECALISCIE NIEWIADOMO CO ALE OCZYWISCIE SE
LADNIE POLICZYLISCIE EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH


Chłopak przesadził, ale ma troche Racji. Jeszcze brak możliwości wykorzystania wPLN. Nigdy nie chciałem tego mówić, ale widze, że CDP poczuło się jak "pany" i teraz będzie ściągać jak może, bo wie, że to i tak się sprzeda. Ja jestem znismaczony, ale i tak kupie, bo przecież jestem skazany na łaske i niełaske CDP. CDP ma u mnie dzisiaj duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:48, Sob-styl napisał:

Ale wymagania...

Na szczęście u mnie na średnich pójdzie na loozie, ale szkoda, mi innych graczy, którzy zobaczyli
wymogi tej gry.


Ale za to grafika. Gra wygląda jak Gothic 3 na maksymalnych ustawieniach (Przynajmniej ten screen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:51, Kafar napisał:

a ogólnie to już mi ostudzono zapał do kupna:)


Masz rację ;) Ja sie zastanawiam nad edycją zwykłą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:46, d7 napisał:

zycze tego nie tylko sobie, ale wszystkim, ktorzy ta gre kupia ;]


Aby być pewnym tego, że oczekiwania zostały spełnione, trzeba grę lepiej poznać. Póki co nam to jeszcze nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ekipy CDP. Skoro zamieniliście digipacka na zwykłe boxy, to czy będzie także dodatkowe etui takie jakie jest w EP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zauważ, że ta "Zwykła wypasiona" staje się mniej "wypasiona" w porównaniu z EK. A tak dla tych co narzekają - Ludzie, dla prawdziwych fanów Wiedźmina cena nie jest żadną przeszkodą. A widząc po tych co narzekają - dla Was przeznaczona jest standardowa edycja :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj... mój procesor może trochę pojękiwać, ale wszystko powinno płynnie działać. Zaskakuje mnie tylko cena EK (spodziewałem się, że wersja podstawowa z wykorzystaniem wPLN będzie kosztować 79,90 PLN), bo 199,90 zł to trochę dużo, jak na to, co zawiera EK. Może nietylko możliwość opłacenia kosztów wysyłki Wirtualnymi Pieniędzmi, tylko obniżenie kosztów EK na 159,90 zł, jak w przypadku EK NWN 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"CD Projekt zdecydował się również przychylić do próśb graczy i zmienić pudełko na płyty z digipacka na pojedyncze opakowania we wspólnym etui, takie same jak w podstawowej edycji gry."

I mnie się to podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:52, Be-Yacz napisał:

> BUHAHAH za bestariusz jakis tam breloczek, koszuleczke i artbook i jakies karty mam zaplacic

> STO ZLOTYCH?! rozumie jeszcze te 60 zl czyli 159,99 razem czyli cena standardowa ale nie
az
> tyle LOL CDP BAAARDZO NAS ZASKOCZYLISCIE TAK OBIECALISCIE NIEWIADOMO CO ALE OCZYWISCIE
SE
> LADNIE POLICZYLISCIE EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Chłopak przesadził, ale ma troche Racji. Jeszcze brak możliwości wykorzystania wPLN. Nigdy
nie chciałem tego mówić, ale widze, że CDP poczuło się jak "pany" i teraz będzie ściągać jak
może, bo wie, że to i tak się sprzeda. Ja jestem znismaczony, ale i tak kupie, bo przecież
jestem skazany na łaske i niełaske CDP. CDP ma u mnie dzisiaj duży minus.


KOMERCHA i IDA W STRONE czystego zysku bo wiedza ze produkt juz mial taka REKLAME no nawet sie chwalili ze pare milionow pewnie ok polowy poszlo na reklamy to se teraz musza zwrocic a taki fan jak ja sapkowskiego ktory ma ksiazki w EK malo tego! ksiakzi byly za 199,99 7 TOMOW to tyle mam dac za gre tez? niech obsadza pudelko brylantami to moze kupie za swoja kase nigdy bym tego nie kupil ale mysle ze jak cos to juz jako jakis prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:53, Sob-styl napisał:

> a ogólnie to już mi ostudzono zapał do kupna:)

Masz rację ;) Ja sie zastanawiam nad edycją zwykłą :P


Tzn. mi ogólnie ostudzono zapał do gry po przez wymagania.. cena jak cena.. akurat nie o kasę tu chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:52, Be-Yacz napisał:

Chłopak przesadził, ale ma troche Racji. Jeszcze brak możliwości wykorzystania wPLN. Nigdy
nie chciałem tego mówić, ale widze, że CDP poczuło się jak "pany" i teraz będzie ściągać jak
może, bo wie, że to i tak się sprzeda. Ja jestem znismaczony, ale i tak kupie, bo przecież
jestem skazany na łaske i niełaske CDP. CDP ma u mnie dzisiaj duży minus.


Wczoraj ludzie z CDP chętnie wypowiadali się. Dzisiaj licze na to samo, bo ciekawi mnie z jakiego powodu, tak reklamowane wPLN, które widnieją na każdym pudełku krzycząc "35zł w środku gratis!" nie będą zdolne do użycia? Ciekawi mnie jaką dostane odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować