Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie


W końcu nie co rok udaje się zdać sesje nie ?:P:P:P oczywiście w terminie :P ja sobie przedwczesny prezent robie bo egzamin mnie jeszcze czeka ale.. CO TAM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekacie na cenę EK,a pomyśleliście jakie są koszty produkcji takiego zestawu, to niesą małe pieniądze produkcja artboka czy bestiariusza oraz innych gadzetów jak te z EK,to wcale nie tak małe pieniądze jak to określił Arqadius wszystko kosztuje niestety.Te 200PLN to rozsądna cena za którą opłaca się wydawcy wydac tą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120 PLN za dodatki, z których większość będzie się kurzyć na półce... Jakiś absurd. Za to mogę kupić porządną, firmową koszulkę i książkę, z której będę czerpał konkretną wiedzę. Obstawiałem 60 PLN za dodatki, ale to?

A co jak gra okaże się mierna? Będzie tak jak z Białym Krukiem i Świątynią Pierwotnego Zła - genialne opakowanie kiepskiej produkcji.

Bez wPLN - dzięki, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:28, Be-Yacz napisał:

Gdzie ten problem?


Koszulki, które są w Edycjach Kolekcjonerskich CDP są bardzo dobrej jakości, więc ja nie widzę problemu w tym, żeby je nosić. A to, że nie chcesz ich wykorzystać, to już Twoja decyzja, i Twoje pieniądze. Do tego nie będę się wtrącał.

Dnia 26.06.2007 o 18:28, Be-Yacz napisał:

Chodze w lepszych.


Chodzisz w jedwabnych koszulach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:28, roos- napisał:

Moim zdaniem w Polsce nie bylo jeszcze EK majacej taki wysoki stosunek jakosci do ceny.


Nu, szmata do podłogi i tani badziew z Tajwanu w kształcie ryja wilka. A to wszystko za 199,90zł! Tylko na gram.pl! Bez żadnej wirtualnej ściemy :]

Ludzie! Ja nawołuje was! Walczcie o usunięcie digipacka z EK Wiedźmina! Może to obniży cene o 20zł? Potem wywalimy koszulke. 20zł mniej. Na koniec breloczek będący medalionem czy medalion będący breloczkiem. Sam się gubie... Ale to kolejne 30zł mniej! Cena spadnie do 129,90! Bez żadnej wirtualnej ściemy! Walczcie (bo mi sie nie chce :P ), wyjmijcie widly z obór, wsiadajcie na koń i do atakuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe wydaje mi sie, ze cena kolekcjonerki to dla niektorych kubel zimnej wody ;) Anyway chyba sie skusze :) Ja zrobilem swoje - sesja za mna (no prawie :P) i moge sie pokusic na odrobine szalenstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co te narzekania. przecież nie ma musu kupowania EK. zwykła edycja ma dobrą cenę. ja zakupię EK, jednak nie interesuje mnie elitarność.może być jej i 10 tys. po prostu lubię dostać pudełko z wieloma prezentami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie....
Panie........

CDP stworzyło grę. CDP Red, aby być dokładniejszym. CDP ją wydaje.
Jako iż jest to ich gra - mają pełne prawo, aby wziąść za nią sumę jaką oczekują.
Te 3k egzemplaży i tak się rozejdzie. *Ty* nie kupisz - kupi inny.

Edycja Kolekcjonerska jak sama nazwa wskazuje jest dla KOLEKCJONERÓW. Za kolekcjonowanie żeczy trzeba płacić. Tak samo jak monety stare potrafią kosztować 10k PLN i znajdą się kolekcjonerzy, którzy je kupią - tak samo edycja gry może kosztować dużo. Gdyby cena była przystępna dla wszystkich - ni cholerę nie przypominałoby to edycji tylko dla kolekcjonerów. Trudno. Nie możecie wypisywać takich głupot na CDP, że chowają głowę w piasek itd.

Czego się strasznie obawiam to, że CDP wystraszy się i obniży cenę EK kosztem jakości materiałów do np. koszulki, kosztem wyglądu art-book''a i bestiariusza itd.
Jako KOLEKCJONER gier, który kupuje każdą EK dobrych gier, a niektóre nawet sprowadzam z Anglii, żal by mi było gdyby obiżyli cenę i obniżyli jakość dodatków kolekcjonerskich.

Tyle ode mnie. Zejdźcie z CDP. [tak.. dajcie im odetchnąć... teraz skoczcie na mnie, że jak mam kasę to żebym sobie płacił im kilka tysięcy, a może żebym wszystkim za darmo kupił, itd. itd.. -> no co? Często takie żeczy się słyszy w naszym kraju]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:34, zolw-bojowy napisał:

>jednym słowem CDP każe nam dopłacić 35 zł kartonik i pieczątkę z numerkiem :P

Zwróć uwagę na to, że gry się robi by zarobić.

nie wiem czy zauważyłeś, ale zarobek za grę jest ukryty już w edycji podstawowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 18:39, marcins napisał:

A co jak gra okaże się mierna? Będzie tak jak z Białym Krukiem i Świątynią Pierwotnego Zła
- genialne opakowanie kiepskiej produkcji.


Bez przesady kiepska produkcja nie była ale za droga na to co dawała.. (parę godzin gry a ukończyć ją można było w paręnaście minut:)

Dnia 26.06.2007 o 18:39, marcins napisał:

Bez wPLN - dzięki, postoję.


Stój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:28, roos- napisał:


Moim zdaniem w Polsce nie bylo jeszcze EK majacej taki wysoki stosunek jakosci do ceny.


Polemizowałbym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:39, Mistic napisał:



Nu, szmata do podłogi i tani badziew z Tajwanu w kształcie ryja wilka. A to wszystko za 199,90zł!
Tylko na gram.pl! Bez żadnej wirtualnej ściemy :]

Ludzie! Ja nawołuje was! Walczcie o usunięcie digipacka z EK Wiedźmina! Może to obniży cene
o 20zł? Potem wywalimy koszulke. 20zł mniej. Na koniec breloczek będący medalionem czy medalion
będący breloczkiem. Sam się gubie... Ale to kolejne 30zł mniej! Cena spadnie do 129,90! Bez
żadnej wirtualnej ściemy! Walczcie (bo mi sie nie chce :P ), wyjmijcie widly z obór, wsiadajcie
na koń i do atakuuuu....


Co ty gadasz? xD Przecież digipacka ma nie być już. Zrezygnowali z niego. A cena się i tak nie obniżyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to. To najdroższe EK jakie wydało CDP (WoWa, GW nie wydawało). Mało tego nie da się wykorzystać wPLN, które przecież CDP tak reklamuje. O to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - jak wam nie odpowiada to nie kupujcie. Znajdą się tacy którym nie szkoda będzie zapłącić 200 zł, a pewnie by byli i tacy co i za 300 mogli sobie kupić.
Sam chciałem nabyć EK, ale stówa za parę gadżetów to dla mnie za dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaniżacie ceny, kto widział jakiekolwiek artbooki w twardej okładce na kredowym papierze za 25 złotych? o.0 doliczcie pare złotych albo przejdźcie się po empikach i popatrzcie na ceny, poza tym, płacicie również za markę ;p a to w końcu Wiedźmin, który ma być (!) naszym towarem eksportowym :} nie narzekajcie, tanio macie, kiedyś zwykła podstawka Baldur''s Gate kosztowała 150 złotych nie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam wypowiedzi wielu analfabetów (bez urazy reszta).
Wielbiciele nie wiedzą jakie ich ''guru'' ma nazwisko (no może jeden baran nie wie).

Dzieciaki, nie grzejcie się.
Masz pieniadze, kupujesz.
Ta produkcja kosztowała ileś tam milionów czegoś tam (nie podaję, żeby nie ściemniać).

A całe podniecanie się ''Wiedźminem'' (jakiś poliglota posunął się do ''Witchera'')?

No siądźcie na brzegu rzeki i czekajcie aż trup tej gry spłynie.

A teraz moje proroctwo:
Jakaś tam gierka, na nośnym motywie.
Liniowe wywijanie mieczykiem w ładnej (może) scenerii.
I tyle!!!

Już sama morda tego wiedźmina mi się nie podoba (ale nie mam 15 lat i już mnie to nie kręci).

Grzejecie się dzieci grą niepotrzebnie.
A bulwersowanie się ceną EK całkiem nie na miejscu.

Gry, to sport dla ludzi, którzy mają dochody/ pieniądze.
I tak zacznie się dla Was rok szkolny, za naukę czegokolwiek się weźcie.

A Ci co zechcą, to kupią EK- stare single, bogate dzieci, kto jeszcze?

I tako rzecze Zaratustra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:43, Elanor111 napisał:

Co ty gadasz? xD Przecież digipacka ma nie być już. Zrezygnowali z niego. A cena się i tak
nie obniżyła...


Już nie ma? Omg! To oznacza.... że cena przed usunięciem digipacka miała być jeszcze wyższa. Nieeeeem jak oni nam to moga robić :-(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować