Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 19:06, roos- napisał:

Kolekcjonerka jest najwyzszej jakosci, a jakosc kosztuje.
Zdradze jeszcze, ze to nie na EK zarabia wydawca - ona ma raczej promowac tytul. Ale zwykle
staramy sie na nich nie tracic, bo by nas z pracy wyrzucono.


hmm najwyzsza jakos? pudlo jak pudlo mowiliscie ze bedzie ze skory jak w gothic 3 a jest ze zwyklego kartonu to wielka mi jakos i pozatym jak mowilem za duzo egzemplarzy jak na taka cene zmiencie na 1000 gora 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 19:52, hehe napisał:

Od samego początku nastawiałem się na podstawkę. Mało mnie interesują te rzeczy w EK ( albo
jestem za stary :)). Po prostu dziwi mnie trochę ta cena, szczególnie po szumnych zapowiedziach
że miała być przeciętna. Okazuję się że jest dość wygórowana i jakoś nie widze uzasadnienia
w zawartości w porównaniu do podstawki :P
No ale w sumie to nie mój problem skoro nie kupuje EK :)


Nie jestem za stary :P ale masz racje. Mi EP naprawdę wystarczy, tym bardziej ze i tak jest wypaśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:51, YarpenZirgin napisał:

mam wrażenie że cena ostudziła zapał więc wydaje mi się że tak szybko się nie rozejdzie te
3k...

Dlatego jest tyle czasu na zamawianie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:48, Ploza napisał:

slabo u was z ekonomia, nizsza cena wieksza
sprzedaz itd itp - szczegolnie iz jest to Wasza 1 gra!! PROMOCJA PROMOCJAAAAA


Właśnie bardzo dobrze u nich z ekonomią :)
Niższa cena - wyższa sprzedaż to teoria, jednak rzeczywistość ją totalnie odwraca. Sam się temu dziwię... to nawet jest dość głupie, ale jednak tak jest: wyższa cena - większa sprzedaż. Głupie? Tak, ale prawdziwe...


Be-Yacz -> Weź już wyluzuj :) Ciesz się, że w ogóle masz możliwość pogrania w tę grę za 79 zł, a nie jak w przypadku WoW, jedyna opcja to 199 zł (w dniu premiery).
Wiem, bo też się często takimi rzeczami frustrowałem, ale teraz... teraz... teraz odkryłem o wiele istotniejsze rzeczy, i już takie szczegóły jak jakaś edycja kolekcjonerska naprawdę mnie nie obchodzą :)
To tylko gra :) Owszem, świetna zapewne, ale to gra... a są ciekawsze rzeczy od gier :P
Także cieszmy się, że za 79 zł dostaniemy i tak atrakcyjne wydanie.
Ja się bardzo z tego cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak czytam te wasze komentarze i sie dziwie.
co wam sie nie podoba w tym ze Ek kosztowac bedzie 200zl?
nie stac was to kupcie wersje podstawową.
wedlug mnie 200 zl za EK to bardzo malo, biorac pod uwage ze EK chociazby wow''a kosztowala okolo 400zl

polecam stronke www.żal.pl <<tam mozecie sobie pisac komentarze tego typu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:44, Meketh napisał:

No właśnie nieznasz materiału z którego są zrobione poszczególne elementy EK .


Nie znam, ale raczej wiem ile takie rzeczy powinny kosztować przy zachowaniu odpowiedniej jakości.

Dnia 26.06.2007 o 19:44, Meketh napisał:

niż kiedyś,pozatym wyrosłem z takiego zachowania dawno temu.Więc ty także uważaj czasami jak
dobierasz słowa.


Zwolnij, zwolnij i pokaż mi gdzie Cie uraziłem/obraziłem? Chyba że lekkie przewrażliwienie wystąpiło u Ciebie z powodu braku czasu, o którym piszesz :) Proponuje tydzień urlopu :)

Sorki za offtopa. Odnośnie EK to zamówić pewnie zamówię, a zastanawiać się będę przez pozostałem dwa miesiące czy warto :) Najwyżej koszulkę i medalion/breloczek syn będzie nosił :)

Tylko szkoda digipacka, wolę takie coś niż zwykłe dvd-box :( Swoją droga to ciekawe jak niewiele głosów na forum wpłynęło na tą zmianę, 50-100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:52, roos- napisał:

Tobie tez sie nie dziwie. Zastanawiam sie przy tym, czy problemem jest zaoszczedzenie 20zl
w kwartal? Oczywiscie przey zalozeniu, ze CDP Was nie oszukuje albo chce na was zarabiac na
nowy samochod dla Szacha, ale tego niestety nie bede w stanie udowodnic....


Tu nie chodzi o to, że ja tych 200zł niemam. Bo mam i je wydam na tą gre. Tu chodzi o to, że będe to robił ze świadomością, że zostałem przez CDP (przepraszam za słownictwo) troszke wydymany. Bo ta edycja jest warta MAX 179zł. Ale chce ją mieć i jestem w stanie PRZEPŁACIĆ te 20zł. O to chodzi, że CDP ustawiło zbyt wysoką cene. Czemu? Bo wiedziało, że im to zejdzie więc postanowili OSKUBAĆ graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:50, DonKluseczka napisał:

Nie przesadzaj, na polskie standardy to górne granice. Chyba że naprawdę nie masz czego z kasa
robić :)

A widziałeś ile kosztowała EK WoWa: BC?? I poza tym nie napisałem, że kupuje. Ja tylko biedny pustelnik na zimno kalkuluje i walę posta dla ochłody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiedzialem ze az taka droga bedzie EK Wiedzmina :( No cóż bede musial to przemyslec bardzo dokladnie czy zamówic sobie zwykla cz EK Wiedzmina :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:57, Lucas016 napisał:

> Nie przesadzaj, na polskie standardy to górne granice. Chyba że naprawdę nie masz czego
z kasa
> robić :)
A widziałeś ile kosztowała EK WoWa: BC?? I poza tym nie napisałem, że kupuje. Ja tylko biedny
pustelnik na zimno kalkuluje i walę posta dla ochłody ;-)


A co ma WoW do Wiedźmina? Przytocz przykład gry której wydawcą był CDP. (EK WoWa nie składało CDP, więc cena była odgórna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania przyzwoite do zaakceptowania.
Cena dość wysoka nawet na edycją Kolekcjinerską ( biorąc pod uwagę to, żr nie jest ona aż tak powalająca). Ale cóż dlatego jest to EK i ilość ograniczona. Kto chce mieć taki egzemplarz to musi wysupłać trochę kasy. Prawo rynku obecne jest wszędzie i z tym trzeba się pogodzić. Ja zbieram kasę na EK ( mam nadzieję, że się załapię).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:54, gVrV napisał:

> Kolekcjonerka jest najwyzszej jakosci, a jakosc kosztuje.
> Zdradze jeszcze, ze to nie na EK zarabia wydawca - ona ma raczej promowac tytul. Ale zwykle

> staramy sie na nich nie tracic, bo by nas z pracy wyrzucono.



hmm najwyzsza jakos? pudlo jak pudlo mowiliscie ze bedzie ze skory jak w gothic 3 a jest
ze zwyklego kartonu to wielka mi jakos i pozatym jak mowilem za duzo egzemplarzy jak na taka
cene zmiencie na 1000 gora 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:50, Be-Yacz napisał:


No bardzo bardzo. W Galerii Mokotów są takie fajne buciki ze skórki za 1500zł. PRZECIEŻ TO
BARDZO NISKA CENA JAK ZA BUTY Z TAKIEJ SKÓRY.



No widzisz... Jak bardzo Ci się takie buty niepodobają to możesz je sobie kupić. To nie jest w końcu przymus. Do chodzenia wystarczą ci buty za 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin od 18 lat?? To połowa z was powinna zrezygnować z tej. Ciekawe jak CDPROJEKT rozwiąże ten problem, bo sprzedawanie gry dla dorosłych nieletnim jest nie na miejscu (i być może niezgodne z prawem)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:27, SzaacH napisał:

> Mogliby podać minimalne, a nie średnie :P.

No nie możemy dać minimalnych :)
Tak jak jest w newsie optymalizacja gry trwa ... wiec dajemy informacje o wymaganiach "środka"


I ostatecznie stanie na tym, że tyle ile podano wystarczy, by zagrać z najwyższą jakością grafiki?
Not that I care - RPG jest nudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koło sierpnia będe maił w kompie 768Mb Ram i wtedy będzie można myśleć o ewentualnym zamówieniu :) Ale na pre order na pewno sie nie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:52, roos- napisał:

Tobie tez sie nie dziwie. Zastanawiam sie przy tym, czy problemem jest zaoszczedzenie 20zl
w kwartal? Oczywiscie przey zalozeniu, ze CDP Was nie oszukuje albo chce na was zarabiac na
nowy samochod dla Szacha, ale tego niestety nie bede w stanie udowodnic....


Dodam jeszcze, że te 20zł to naprawde nie problem bo kilka razy więcej wydaje się na każdej imprezie. Dam taki przykład.

Pod twoim blokiem Cola kosztuje 2 zł.
Ale jesteś na zakupach i chce ci się pić. Musisz się napić, a w tym sklepie cola kosztuje 5zł. Kupujesz ją bo chce ci się pić, ale jednocześnie masz świadomość, że zostałeś naciągnięty, a przecież te 3zł to PESTKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:57, Be-Yacz napisał:

Tu nie chodzi o to, że ja tych 200zł niemam. Bo mam i je wydam na tą gre. Tu chodzi o to, że
będe to robił ze świadomością, że zostałem przez CDP (przepraszam za słownictwo) troszke wydymany.
Bo ta edycja jest warta MAX 179zł. Ale chce ją mieć i jestem w stanie PRZEPŁACIĆ te 20zł. O
to chodzi, że CDP ustawiło zbyt wysoką cene. Czemu? Bo wiedziało, że im to zejdzie więc postanowili
OSKUBAĆ graczy.


Rozumiem. Mam nadzieje, ze nie oczekujesz komentarza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować