Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 20:03, gVrV napisał:

no to dadza 260 i mozesz wykorzystac wpln to wolisz?


Gdybyś był na bieżąco przez całą dyskusje wiedział byś co o tym myśle (pisałem o tym wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Dnia 26.06.2007 o 20:05, Bobo napisał:

Ludzie są "dymani" wszędzie, absolutnie wszędzie i na każdym kroku. W każdym sklepie.


rozumiem ze lubisz to slowo???ale na serio przeciez taki jest poprostu biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Dnia 26.06.2007 o 20:05, Bobo napisał:

Ludzie są "dymani" wszędzie, absolutnie wszędzie i na każdym kroku. W każdym sklepie.


rozumiem ze lubisz to slowo???ale na serio przeciez taki jest poprostu biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>medalionu nie bede nosil,

Dnia 26.06.2007 o 20:01, walmar napisał:

artbook i bestariusz, przejrzę i poczytam i odłożę na półkę ,a co do gry niewiaodmo czy produkcja
okaże się hitem? A wogóle gra nie ma MP ,więc pójdzie na półkę i co tak sobie będzie leżeć
200 zl na półce?? a koszulka i tak się zniszczy po pewnym czasie


Rozumiem zatem, ze jestes bardzo zadowolony z niziutkiej ceny standardowej edycji, ktor ajes tpozbawiona wiekszosci tych wad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:07, Gall historyk napisał:

rozumiem ze lubisz to slowo???ale na serio przeciez taki jest poprostu biznes


Tylko, że Mike mówił w wywiadze co innego. Zawiodłem się na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 pytanka do CDP:

1. Skoro zapadła decyzja żeby wymienić digipack na pudełka z edycji podstawowe, to rozumiem, że osoby zamawiające EK również dostaną to "specjalne etui", które ma być dostępne tylko na gram.pl?

2. Czy wiadomo już coś na temat autografów A. Sapkowskiego i kogoś z ekipy CDP RED (oprócz standardowego podpisu kogoś z CDP). Dałoby je radę załatwić do EK? Byłby to naprawdę fajny "gadżet" podwyższający wartość EK i z pewnością większość będzie miała mniejsze opory przed jej zakupem.

3. Wczoraj napisaliście, że tylko na gram.pl będzie można dostać "dodatkowe etui oraz podwyższonej jakości instrukcję i poradnik" (dotyczy EP). Na czym ma polegać to "podwyższenie jakości" i czy też znajdzie się to w EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh podejrzewam, że 200zl to dla Was za dużo, bo porównujecie to wydanie z wersją podstawową, która jest PIEKIELNIE tania. Tak naprawdę to EK jest warta każdego złotego na nią wydanego, a CDP zrobił wielki ukłon w stronę całej społecznosci kupującej zwykła wersję i dało ąa po naprawdę maksymalnie zoptymalizowanej cenie. Patrząc na jej skład sam się dziwię, że to jest mozliwe za taką cenę. Więc nie jest problemem, że EK jest za droga, tylko EP zbyt tania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:03, gVrV napisał:

no to dadza 260 i mozesz wykorzystac wpln to wolisz?

Zauważ, że standardy cedepowe to 170-200 zł, a po odliczeniu wPLN-ów 150-180. Mówię tak średnio. Tutaj natomiast mamy zabulić 200 zeta bez możliwości jakiegokolwiek upustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:02, Vilmar napisał:

Wybacz, jako przyszły ekonomista nie potrafię nie zareagować. O ile mi wiadomo, wyższa cena
dająca wyższą sprzedaż wciąż w ekonomii uznaje się za *nietypową* reakcję popytu na zmianę
ceny. Coś się w tej materii zmieniło, że piszesz o "totalnym odwróceniu" tej sytuacji przez
rzeczywistość? :)

Chyba, że miałeś na myśli bardzo wąską grupę produktów, ale z Twojego posta wcale to nie wynika
:)


Czy NFS (i ogólnie gry EA) to nie doskonały przykład? Wydanie bardzo mizerne, cena 159 zł i co? Idzie jak świeże bułki.
Albo Simsy - stosunek jakość/cena bardzo malutki, bo każdy dodatek wnosi... prawie nic nie wnosi (można by rzec tekstury zmienia), a kosztuje solidnie. I co? Najwyższa sprzedaż jaka może być.
A WoW? Najdroższa gra jaką widziałem, 199 zł na start, potem co miesiąc kupę kasy, i jak? Poszła w miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostane przy standardowym wydaniu. Nie trza mi tych pierdolek. Chociaz ta koszulka.... :) Tylko jeszcze przydaloby sie wywiedziec co do wymagan minimalnych, bo bylaby bieda, jakby mi nie poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tylko, że Mike mówił w wywiadze co innego. Zawiodłem się na nim.
I tak jedziecie po ludziach tylko dlatego że cena EK jest 20 zł większa niż wam się wydawało że będzie? OMG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:06, Sashh napisał:

Tanio i przystępnie, jutro zamówię wersję standardową. A kolekcjonerska w takiej cenie to wręcz
okazja jakich mało. Brawo CDP za rozsądne ceny i wymagania (akurat mam podane w newsie).


nie próbuj być oryginalny bo trochę ci to nie wyszło ;/ to moze i jest okazja...okazja do przepłacenia i stracenia 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roos- ze standardowej edycji jestem zachwycony, jak i z innych gier kupionych w sklepie gram EK np.Gothic 3 lub Company of Heroes:)) ,a wogole sam nie wykluczam Wiedźmina EK ponieważ może być warta swojej ceny po ukazaniu demka,bo to gra czyni ,że się ma na nią chęć ,a nie dodatki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gory przepraszam ze nie odpowiem na szczegolowe pytania dotyczace zawartosci poszczegolnych pudelek i innych szczegolow - nie zajmuje sie bezposrednia Wiedzminem, co wiem to powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:06, Sashh napisał:

Tanio i przystępnie, jutro zamówię wersję standardową. A kolekcjonerska w takiej cenie to wręcz
okazja jakich mało. Brawo CDP za rozsądne ceny i wymagania (akurat mam podane w newsie).

A dzieci - uczyć się do szkółki we wrześniu i przyciskać rodziców, a nie narzekać, że drogo.


Brao za takie myślenie EP... a co reszty posta to mnie niewpieniaj:P.... szkołę mam za 2 miechy z hakiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 20:10, Bobo napisał:

Czy NFS (i ogólnie gry EA) to nie doskonały przykład? Wydanie bardzo mizerne, cena 159 zł i
co? Idzie jak świeże bułki.
Albo Simsy - stosunek jakość/cena bardzo malutki, bo każdy dodatek wnosi... prawie nic nie
wnosi (można by rzec tekstury zmienia), a kosztuje solidnie. I co? Najwyższa sprzedaż jaka
może być.
A WoW? Najdroższa gra jaką widziałem, 199 zł na start, potem co miesiąc kupę kasy, i jak? Poszła
w miliony.

Człowieku, zapomniasz o najważniejszej kwestii...
Mówisz o popycie w Polsce, czy na ŚWIECIE?
Aa... jest różnica, nie? Szczególnie w Ameryce, gdzie abonament na WoWa kosztuje tyle, co przeciętny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 20:08, Inuki napisał:

2. Czy wiadomo już coś na temat autografów A. Sapkowskiego i kogoś z ekipy CDP RED (oprócz
standardowego podpisu kogoś z CDP). Dałoby je radę załatwić do EK? Byłby to naprawdę fajny
"gadżet" podwyższający wartość EK i z pewnością większość będzie miała mniejsze opory przed
jej zakupem.


O, też się podpisuję pod tą prośbą. Raczej nie poniesiecie żadnych kosztów z tym związanych, a taki autograf Sapkowskiego to zawsze dodatkowy bajer, świetnie pasujący do EK gry wydanej na podstawie książki ASa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:09, michał26 napisał:

heh podejrzewam, że 200zl to dla Was za dużo, bo porównujecie to wydanie z wersją podstawową,
która jest PIEKIELNIE tania. Tak naprawdę to EK jest warta każdego złotego na nią wydanego,
a CDP zrobił wielki ukłon w stronę całej społecznosci kupującej zwykła wersję i dało ąa po
naprawdę maksymalnie zoptymalizowanej cenie. Patrząc na jej skład sam się dziwię, że to jest
mozliwe za taką cenę. Więc nie jest problemem, że EK jest za droga, tylko EP zbyt tania ;)


Zgadzam się, EP jest wyważona pod każdym względem - pełno bajerów i dobrze zapowiadająca się gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:10, zolw-bojowy napisał:

I tak jedziecie po ludziach tylko dlatego że cena EK jest 20 zł większa niż wam się wydawało
że będzie? OMG!


Nie dlatego, że jest większa niż mi sięwydawało, a dlatego że jestwiększa niż mówiono i niż się należy. Mike mówił, że będzie to górny pułap. Nie przypominam sobie żeby któraś z gier, w EK kosztowała powyżej 180zł (WoW się nie liczy bo pakietu nie składał CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować