Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Ehh w końcu szczegóły. No cóż. Co do ceny podstawowego wydania to ko. Cena jest jaka być powinna tj. nie przekracza ''stówki'', ale z kolekcjonerką trochę rpzegięcliście. Wiem, że w całym tym biznesie chodzi o zarobek, ale użytkownicy GRAM powinni być chyba bardziej rozpieszczani. Proponowałbym np. tak jak jest plus obniżka przy użyciu WP do np 189 pln. Nie wiem czy to realne, ale pomarzyć można.
Czasami macie na prawdę ciekawe oferty, ale czasami to lepiej wstukać alle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:21, Łukasz007 napisał:

lol , ale teraz dałeś do pieca, wystarczy zarabiać samemu pieniądze, a taka przyjemność stoi
przed tobą otworem ;)
oczywiście sens tej gry pozostawiam bez oceny.


No może trochę przesadziłem. Chodziło mi o to, że nie rozumiem fenomenu tej gry. Jak to jest, że wydaje się na grę te 200 zł (tyle ten WoW kosztuje tak?) i co miesiąc wrzuca się w nią kolejną kasę? Poza tym powiedzmy sobie szczerze, że większość graczy jest w wieku poniżej 20 lat i sępią kasę od rodziców. Pociąga to za sobą zwiększanie kieszonkowego, a mało jest dzieciaków dostających 300 zeta kieszonkowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:17, roos- napisał:

> A wiesz jak wyglądają te podstawowe pudełka?? chodzi oto czy stwoerdzenie "lepszej jakości"

> jest prawdziwe cz tylko "pic na wodę"?:)

Niestety EP nie ogladalem, moje teksty odnosnie jakosci dotycza kolekcjonerki.


... ale będę Bardzo wdzięczny jeśli spróbujesz wydusic od któregoś z kolegów z pracy to jak wygląda jakość EP... Bracia zamawiający tę edycję napewno będą radzi usłyszeć co i jak wygląda:)
PS. Dzięki za odpowiedź:D... taką szybką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasunęła mi się zabawna myśl: najbardziej kalkuluje się zakup EP w Media Markt :) Zwykle mają niższe ceny od nominalnych, czasem całkiem sporo. Wyjdzie taniej, niż na gram z przesyłką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli olać EK, byłby spokój...
Nie zawracajcie im tyłków takimi duperelami, niech się na jakości gry skupią. Jak cena EK będzie taka jaka jest (choć imo jest ok) każdy o tym zapomni, jak gra będzie do d... to nawet EK za zeta niewiele pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,GRA+HIT=CENA :) '''' już tak się nie szpiesz Quan19 nazywać grę hitem bo narazie wszystko ładnie wygląda,a czy gra jest Hitem czy będzie to okaże się po wydaniu gry i recenzji jej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:25, goros napisał:

Ehh w końcu szczegóły. No cóż. Co do ceny podstawowego wydania to ko. Cena jest jaka być powinna
tj. nie przekracza ''stówki'', ale z kolekcjonerką trochę rpzegięcliście. Wiem, że w całym
tym biznesie chodzi o zarobek, ale użytkownicy GRAM powinni być chyba bardziej rozpieszczani.
Proponowałbym np. tak jak jest plus obniżka przy użyciu WP do np 189 pln. Nie wiem czy to realne,
ale pomarzyć można.
Czasami macie na prawdę ciekawe oferty, ale czasami to lepiej wstukać alle...


Tak, a jeśli obniżą o 10zł zaraz odezwą się tacy mądrzy co napiszą, że skoro spuścili cenę o 10zł to mogli ją obniżyć o 15, a w ogóle skoro cenę obniżyli to przyznają się do tego, że przedtem chcieli okraść kupujących na te 10zł. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem żę cena EK po wykorzystaniu wPLNów będzie oscylować koło 160zł, a tu 200zł. Widać że CDP chce zrobic na kolekcjonerce. Ale raczej Ek kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to EP będzie trzeba dopłacać za przesyłkę??... bo jak mam żetony na wysyłkę to mam jeszcze płacić??:(... i co my mamy zrobić z tymi WPln-ami?? zjeść??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:30, walmar napisał:

,,GRA+HIT=CENA :) '''' już tak się nie szpiesz Quan19 nazywać grę hitem bo narazie wszystko
ładnie wygląda,a czy gra jest Hitem czy będzie to okaże się po wydaniu gry i recenzji jej!!!


To jest wylącznie moja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam by CDP chciało zarobić na EK. Kosztuje jakieś dwa razy więcej niż EP, więc można uznać, że zyski będą jak za sprzedanie dwóch EP. Uważacie że te kilka tysięcy coś zmieni, gdy oni planują sprzedać ilość egzemplarzy rzędu milionów by inwestycja się zwróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem zadowolony, po 1 Wiedźmin będzie mi hulał na największych wymaganiach, a po 2 w EK są fajne rzeczy, no i cena, 200zł, myślałem że będzie więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:32, sekundo napisał:

a tak wogóle to EP będzie trzeba dopłacać za przesyłkę??... bo jak mam żetony na wysyłkę to
mam jeszcze płacić??:(... i co my mamy zrobić z tymi WPln-ami?? zjeść??:)

Tak to się chwilo przedstawia :) Generalnie taka EP za 80 PLN to wypas, ale... pozostaje blokada psychologiczna: dlaczego mam płacić za przesyłkę, która do tej pory była darmowa w takich okolicznościach? Mam nadzieję, że odstąpią od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować