Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 20:31, stanlee napisał:

Sądziłem żę cena EK po wykorzystaniu wPLNów będzie oscylować koło 160zł, a tu 200zł. Widać
że CDP chce zrobic na kolekcjonerce.


Co zrobić? Chyba kupę, bo na 3000 egzemplarzy specjalnie zarobić się nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 20:27, heyboy napisał:

No może trochę przesadziłem. Chodziło mi o to, że nie rozumiem fenomenu tej gry. Jak to jest,
że wydaje się na grę te 200 zł (tyle ten WoW kosztuje tak?) i co miesiąc wrzuca się w nią kolejną
kasę? Poza tym powiedzmy sobie szczerze, że większość graczy jest w wieku poniżej 20 lat i
sępią kasę od rodziców. Pociąga to za sobą zwiększanie kieszonkowego, a mało jest dzieciaków
dostających 300 zeta kieszonkowego :D


Co racja to racja kupno gry można przeboleć bo masz średnio długi czas zbierania pieniędzy. Wowa masz za 100zł + abonament co dwa miesiące 100zł , to tak na prawdę nie jest dużo ;) więc w czym tkwi problem do premiery jest dużo czasy by uzbierać te 200zł, zawsze masz możliwość rezygnacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:35, walmar napisał:

Cóż jak nie stać was to nie kupujcie,ludzie ruszcie tyłki do pracy jak chcecie mieć tą edycję
panowie i panie;))


nie chodzi o to czy nie stać czy stać. jak bym chciał to bym to kupił ( na jedną z płyt rammstein wydałem niecałe 400pln). chodzi o to czy warto za tyle to kupić i czy to nie jest rzeczywiście za drogo. Po za tym powtórze się - kupując bezpośrednio od dystrybutora i pomijając koszty pośredniczących sklepów można by tą grę kupić tu jakieś 10 - 20% taniej za wykorzystaniem wPLN''ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marcins - w sumie tak,, ale ktoś z ekipy CDP pisał, że tym razem EK idą tylko do klientów wirtualnych, sklepy nie dostaną lub dostaną max. 1 pudełko na oddział. Może dlatego wywindowano cenę EK, bo w sklepie już nie wyrwiesz tego taniej? No ale to są teorie spiskowe, ja i tak zamawiam EK tylko muszę zrobić jakieś nadgodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:37, roos- napisał:

Skoro juz tyle stron o cenach, to dla rozluznienia patrzcie na to:

http://www.amazon.com/GOAT-Tribute-Muhammad-Benedikt-Taschen/dp/3822816272/ref=pd_bbs_1/002-2870983-6378422?ie=UTF8&s=
books&qid=1182882883&sr=8-1


roos- a co z wysyłką w EP?? czy trzeba płacić za nią czy żetony wystarczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:41, walmar napisał:

Ale chłopaki jak chcecie grę to ja kupicie tak czy inaczej,nie?? Dla chcącego nic trudnego,racja??:))


Ale wojna się toczy o Edycję Kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:39, Vangel napisał:

marcins - w sumie tak,, ale ktoś z ekipy CDP pisał, że tym razem EK idą tylko do klientów wirtualnych,
sklepy nie dostaną lub dostaną max. 1 pudełko na oddział. Może dlatego wywindowano cenę EK,
bo w sklepie już nie wyrwiesz tego taniej? No ale to są teorie spiskowe, ja i tak zamawiam
EK tylko muszę zrobić jakieś nadgodziny :P

Ale ja pisałem o EP. EK nie spodziewam się znaleźć w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:40, sekundo napisał:

roos- a co z wysyłką w EP?? czy trzeba płacić za nią czy żetony wystarczą??


Jak tylko Szachu przebije sie przez pierwsze 25 stron i nie przeoczy tego posta, to na pewno Ci odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:43, roos- napisał:

> roos- a co z wysyłką w EP?? czy trzeba płacić za nią czy żetony wystarczą??

Jak tylko Szachu przebije sie przez pierwsze 25 stron i nie przeoczy tego posta, to na pewno
Ci odpowie :)


Oooo to troche mu zejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:45, Mistrz Jang napisał:

Jak czytam niektóre komenty to mi sie niedobrze robi! ludzie jak wam szkoda wydać te 10/20
zyta na EK to kupcie se tańszą EPodstawową, a nie truciecie dupsko!!!


Po tym komentarzu watpie zebys byl dosc dorosly aby legalnie kupic wiedzmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że o EK możecie krzyczeć jak te pielęgniarki od tygodnia i wałka zapewne dostaną od premiera i tu tak samo bedzie po co liczycie na upust? cena nie jest warta tych dodatków?? Może 180 zl to wtedy warta jest swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować