Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

EK kupię, tylko później upgrade kompa ;(((
Czy planujecie sprzedawać poszczególne elementy z EK ?
Z chęcią dokupiłbym 2 brelok (a stary jestem ;))) i karciankę (będzie w co grać w pracy)
chyba, że dacie wieczystą gwarancję ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:00, Gall historyk napisał:

jednak nie spam aczkolwiek sry wiem ze i tak mi nie uwierzysz;/


A ja w odpowiedzi cichaczem zasugeruję byś sprawdził do kogo mój post był skierowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:06, strajker napisał:

No tak ale ja niem mam czasu na czytanie tylu postów:) - choć jestem już w domu to jeszcze
pracuję:P

Wystarczy odizolować wypowiedzi pracowników CDP i będziesz wiedział ;)
W skrócie - udają że nic na ten temat nie wiedzą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:06, Clawpek napisał:

A, czyli dobrze myślałem:) Mam u siebie digi ev i dobrze się spisuje bo jest mniejszy, ale
ten od Heroesów już trochę gorzej (płytki jednak wypadają). W każdym razie i tak wolę digipacka
od zwykłych boxów, jak już napisałeś o niebo lepiej się przezentują i są bardziej funkcjonalne.
Oszsz ukatrupię, jakieś lolki psują mi kolekcjonerkę! A może dałoby jednak radę wybrać pomiędzy
digi a badziewiem


My chcemy DigiPak''a!!! :D

Dnia 26.06.2007 o 23:06, Clawpek napisał:

coo smerfki? :)


Pewnie Gargamel ich nastraszył, musimy znaleźć dziada i się go pozbyć i kota też na wszelki wypadek xD

Dnia 26.06.2007 o 23:06, Clawpek napisał:

PS Przed chwilą dostałem awans:D Pozbyłem się piętna nijakiego przodownika;P


Witam w gronie Brygadzistów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że digipacki są badziewne, bo są z tektury, szybko się niszczą, a do tego z NWN2 trudno włożyć płytki tak aby nie wypadały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie od kogoś z CDP:
1. Czy nie byłoby takiej opcji, że DVD Box-y byłyby przezroczyste i obrazek (czyli "okładka" z logo gry) byłby dwustronne i wewnątrz (pod miejscami na płyty) znajdowałyby się screeny z gry lub jakiś obrazek Wiedźminaczy coś w tym stylu albo najlepiej obrazek tego drzewka, które miało być na digipack''u, gdyż naprawdę przypadło mi do gustu? ;) (takie coś jest choćby w polskiej edycji Guild Wars)
2. No i czym się różni mapka EP od tej z EK?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:56, boogie85 napisał:

Ten post widzę co najmniej trzeci raz, ja wiem forum dziś sprawia figle, dubluje wypowiedzi
itd. Jednak u Ciebie to raczej nie błąd a spamowanie, czy naprawdę muszę bawić się panelem
moderatorskim?


Pśeplaśam! Jeden ze smerfów już odpowiedział na moje pytanka, więc obiecuję, ze od teraz będę grzeczny. Po prostu nie chciałem, żeby ktoś z ekipy je CDP pominął. Jeszcze raz sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko czy maila potwierdzającego zamówienie dostaniemy na 2 dni przed realizacją (czyli mniej więcej jak zwykle) czy wcześniejj tj 2 tygodnie przed??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sprzedawanie poszczególnych elementów EK byłoby niezbyt ok w stosunku do tych co EK kupili, nieprawdaż? Po to właśnie ludzie wybierają EK - bo jest coś niepowtarzalnego, coś, czego inni nie mogą "od tak" kupić. Karcianka jest przewidziana na dwie osoby, więc nie wiem do czego jest Ci potrzebna druga talia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:11, heyboy napisał:

A ja uważam, że digipacki są badziewne, bo są z tektury, szybko się niszczą, a do tego z NWN2
trudno włożyć płytki tak aby nie wypadały :D


Eeee to co ty robisz z tymi opakowaniami? Ja mam wszystkie DigiPak''i w idealnym stanie, nic nie zniszczone, nic nie połamane, żadnych zagiętych rogów, poprostu jak nowe, i w żadnym DigiPak''u nie wypada mi płytka, wręcz odwrotnie bardzo mocno trzymają zaczepy, że trzeba troche mocniej pociągnąć, aby wyjąć płytę, jak dla mnie wielki plus, a tekturki DigiPak''a wyglądają cudownie, a jeszcze lepiej wyglądają DigiPak''i w wydaniach takich jak GW daje filmy w kolekcjach, czy Dziennik muzykę, czyli książeczka w twardej oprawie i z tyłu DigiPak, może by tak Wiedźmina wydać? Instrukcja w twardej oprawie i z tyłu DigiPak... Mmmmmm cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:20, Arclight napisał:

Cóż, sprzedawanie poszczególnych elementów EK byłoby niezbyt ok w stosunku do tych co EK kupili,
nieprawdaż?

To zajrzyj do gadżetów w sklepie gram.pl. Bez trudu odnajdziesz tam album z EK Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go już dawno. Cóż, jak dla mnie jest to postępowanie nie fair (choć samego EK Gothica nie mam). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jakieś gadżety z Wiedźmina pojawią się w wolnej sprzedaży za wPLN, mam jednak nadzieję, że nie będą to wszystkie elementy pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:20, Arclight napisał:

Cóż, sprzedawanie poszczególnych elementów EK byłoby niezbyt ok w stosunku do tych co EK kupili,
nieprawdaż? Po to właśnie ludzie wybierają EK - bo jest coś niepowtarzalnego, coś, czego inni
nie mogą "od tak" kupić. Karcianka jest przewidziana na dwie osoby, więc nie wiem do czego
jest Ci potrzebna druga talia.


Karty niestety się zużywają, mogłoby to być tak zrobione,
że kupią tylko ci co mają zarejestrowane EK. Nie chciałbym tylko
żeby pojawił się album i bestiariusz w osobnej sprzedaży, a kluczy mam kilkanaście ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo konsol, sam mialem konsole ("siedze" w branzy latne kika lat) i
a) wiem ze pordudenci (przynajmniej na początku "zywota" konsoli do niej doplacaja ( do PS3 podajze 100$ do kazdej [moge sie my;ic])

b) tez nie zaluje zadnej zlotuwki przeznaczonej na gry (te emocjie jak przyjdzie tak wyczekiwana gra [na PC jakos tak nie mam takich odczuc]) a gry faktycznie sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:28, kiper602 napisał:

b) tez nie zaluje zadnej zlotuwki przeznaczonej na gry (te emocjie jak przyjdzie tak wyczekiwana
gra [na PC jakos tak nie mam takich odczuc]) a gry faktycznie sa super


Bo gra na PC nie kosztuje 200 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować