Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Słuchajcie. Pamiętajcie, że to jest Edycja Kolekcjonerska Dlatego też jest droższa! Uważacie, że inne EK są tańsze? A guzik! Popatrzcie np. na Edycję Kolekcjonerską Guild Wars: Nightfall .. Nie ma niczego konkretnego. nie ma koszulki, nie ma artbooków, nie ma medaliona ... A kosztuje 249zł .... Myślę, że nie warto teraz się awanturować, bo jeszcze nie wiecie jakie to EK będzie. A może faktycznie będzie świetnej jakości tak jak Smerfy zapowiadają? :-) Wierzę w to, a Wam radzę trochę wrzucić na luz :-) Przecież to ma być zabawa, a nie nerwy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niszczą się przez normalne użytkowanie. Otwierasz, wyjmujesz płytę, zamykasz. Po załóżmy stu takich manewrach jest trochę zużyte, że się tak wyrażę. A jak upadnie przez przypadek na podłogę, to rogi się zaginają...
Digipackom stanowcze nie. Takie jest moje zdanie, ale o gustach się nie dyskutuje (najwidoczniej więcej głosów było żeby digipacka wywalić). Trudno. Np. w takiej edycji Jade Empire nie było etui na digipacka i pozostał taki niedosyt, że w podstawce był... I jak to potem postawić na półkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:31, Be-Yacz napisał:

> b) tez nie zaluje zadnej zlotuwki przeznaczonej na gry (te emocjie jak przyjdzie tak wyczekiwana

> gra [na PC jakos tak nie mam takich odczuc]) a gry faktycznie sa super

Bo gra na PC nie kosztuje 200 zł :D


Spać przez tą cenę nie możesz ?
Normalna cena za taką edycję, nie chcesz nie kupuj - proste
Nikt nie będzie dopłacał bo TY chcesz kupić 20 zł taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:52, roos- napisał:

> A nie wydaje ci się dziwne, żę 90% użytkowników jest wręcz obużona ceną?

Nie, to calkowicie normalna reakcja na cene nieco wyzsza niz oczekuja ludzie.

> Ja mam większość EK jakie CDP dotąd wydało. Stalkera, Gothica, Heroesa, Jade Empire itp.
itd.
> Nigdy nie miałem pretensji i zawsze byłem zadowolony. Teraz mam pretensje. To nie może
być
> przypadek

Tobie tez sie nie dziwie. Zastanawiam sie przy tym, czy problemem jest zaoszczedzenie 20zl
w kwartal? Oczywiscie przey zalozeniu, ze CDP Was nie oszukuje albo chce na was zarabiac na
nowy samochod dla Szacha, ale tego niestety nie bede w stanie udowodnic....


Też mam te edycje EK i chciałbym otrzymać odpowiedź na pytanie. Dlaczego zrezygnowaliście z digipacka? Z tego co czytałem forum CDP to głosów za i przeciw było tyle samo (po dwa)? Z tego co pamiętam to jeden z kadry CDP zareagował na szczególnie głośny post przeciwko. Osoby która pewnie i tak kupi podstawkę.

Co do braku rabatu to wasz dział zaspał. Powinniście dać cenę 219zł i 20zł rabatu i by nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK, będzie świetne jak przywrócą DigiPak''a :P Normalnym DVD-Box''om mówimy NIE (parówkom skrytożercom tyż :P) Dam za EK nawet 220, pod warunkiem, że przywrócą DigiPak''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:11, mtwarog napisał:

My chcemy DigiPak''a!!! :D


Amen! Kurka My chcemy! Reszta się nie zna.. A część się wypowiada że nie chce digi a EK i tak nie kupi.. Bueh co za pech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja przy HoMM V wykonałem conajmniej 200 takich manewrów i stan jest jak nowy, płyty trzymają się mocno, nic mi nie wypada, to trza chyba naprawdę jakoś o to nie dbać by nie trzymało płyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:35, HMRpG_MODED napisał:

> > b) tez nie zaluje zadnej zlotuwki przeznaczonej na gry (te emocjie jak przyjdzie
tak wyczekiwana
>
> > gra [na PC jakos tak nie mam takich odczuc]) a gry faktycznie sa super
>
> Bo gra na PC nie kosztuje 200 zł :D

Spać przez tą cenę nie możesz ?
Normalna cena za taką edycję, nie chcesz nie kupuj - proste
Nikt nie będzie dopłacał bo TY chcesz kupić 20 zł taniej


Niewiem jak mam skomentować twoją wypowiedź, gdyż jest bez sensu.

PS. Specjalnie zostawiłem całe przypomnienie wcześniejszego posta by ktoś mnie oświecił o co temu panu chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra nie kosztuje 200 zł. Kosztuje 100, po odjęciu wPLN nawet 80 zł...
A to, że jej edycja tyle kosztuje to inna sprawa. Ale sama nazwa wskazuje - Edycja Kolekcjonerska.
Zastanawia mnie jedno - skoro napisałeś, że i tak kupisz to po co narzekasz? Dla samego narzekania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:35, logray napisał:

/ciach/
Dlaczego zrezygnowaliście z
digipacka? Z tego co czytałem forum CDP to głosów za i przeciw było tyle samo (po dwa)? Z tego
co pamiętam to jeden z kadry CDP zareagował na szczególnie głośny post przeciwko. Osoby która
pewnie i tak kupi podstawkę.
/ciach/


A skąd takie informacje? Skąd wiesz, że nie były one zbierane z for thewitcher i gram.pl? Śledzisz je przez cały czas słowo w słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:44, Arclight napisał:

Ale ta gra nie kosztuje 200 zł. Kosztuje 100, po odjęciu wPLN nawet 80 zł...
A to, że jej edycja tyle kosztuje to inna sprawa. Ale sama nazwa wskazuje - Edycja Kolekcjonerska.
Zastanawia mnie jedno - skoro napisałeś, że i tak kupisz to po co narzekasz? Dla samego narzekania?


A kto mówił, że ta gra kosztuje 200zł? Ja mówiłem o grach na konsole!!! Ludzie przeczytajcie o co biega, bo potem takie kwiatki wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sądziłem...Sempron ma taktowanie 2.8 iwęc uniesie, RADEON nie najnowszy ale się nieźle trzyma, najgorzej z RAMem...kupie gre za 200, i skombinuje jeszcze 512 RAM i na 1 GB już pójdzie... chodziło mi o to czy by wogóle odpaliło, bo napisali że 1 GB potrzea na średnie detale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie cena nie wydaje się zbyt wygórowana w stosunku do tego co otrzymujemy. Ale mam co do niej inne odczucia. Boje się wydać w ciemno 200 zł na produkt który jest świetnie rozreklamowany, ale którego tak naprawdę nie widziałem w szerszym działaniu. To co że jest to na podstawie powieści Sapkowskiego (które bardzo lubię), ale gra to nie powieść tu liczą się także i inne aspekty. A patrząc na dzisiejszy rynek gier, wielu wydawców mimo wspaniałej kampanii marketingowej wydaje ogromne buble, które bądź są ogromnie zabugowane, bądź bardzo krótkie itp.
Wiara w zapewnienia sprzedawcy nie zawsze się sprawdza. Wię tak naprawdę tego się obawiam, że wydam 200 zł na tak naprawdę bardzo dobrą kampanie marketingową, ale na bardzo kiepski produkt. Więc mam taką propozycję może się jednak wstrzymać z pre-orderem i wydać nawet 15 minutowego triala tak, by można było samemu sprawdzić grafikę i mechanikę gry, a nie oglądać to na filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać źle zrozumiałem kontekst zdania. Myślałem, że cały czas chodzi Ci o Wiedźmina i cenę EK. Wręcz uważałem, że podałeś przykład - "to nienormalne, żeby gra na PC tyle kosztowała!".
Tak to zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wszyscy się spodziewali, że EK będzie kosztować w okolicach 200zl, ale jak się w końcu pojawiła informacja o cenie i domysły okazały się trafne, to wszyscy zaczęli narzekać na tą cenę. Chociaż, przyznam szczerze, że sam po cichu liczyłem na trochę niższą cenę. No cóż mam jeszcze trochę czasu, żeby sobie przekalkulować wszystkie za i przeciw kupna edycji kolekcjonerskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sobie nigdy nie kupiłem edycji kolekcjonerskiej, ale za takie wydanie jak najbardziej się skuszę, szczególnie, że polskie gry coraz bardziej mnie do siebie przekonują, oczywiście te wybrane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było tak. Typek mówi:

-Gdy dostaje gre na konsole (na PC nie mam tego uczucia) to sie ekscytuje.

A ja powiedziałem, że dlatego czuje takie podniecenie tylko w grach na konsole, bo gry na PC nie kosztują 200zł. Z postu jasno to wynika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować