Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 13:34, Pantera-Michał napisał:

po co nabijasz posty takimi głupimi pytaniami?
Pomyśl zanim coś napiszesz...


A po co ja niby miałbym nabijać posty, co? Przez ponad pół roku mnie nie było na tym forum (od września 2006 do końca kwietnia 2007) z własnej woli. Jak by mi zależało na nabijaniu postów to bym nie robił sobie przerwy. Popatrz sobie też na ilość postów, które piszę dziennie. Jak taka liczba wskazuje na nabijanie postów, to co powiesz o tych, co mają po 100 dziennie? Zapewniam Cię, że wypowiadam się tylko tam, gdzie mam coś do powiedzenia. Poza tym i tak nie masz żadnych podstaw aby twierdzić po jednym poście, że ktoś je sobie nabija. A zdanie, które zacytowałem nie jest jednoznaczne. Jest sformułowane w taki sposób, jakby gra na takim sprzęcie pozwalała się jedynie uruchomić na średnich detalach, ale o płynnej grze nie ma mowy, stąd też usiłuje to sprecyzować. A tak na marginesie to widzę, że się czepiasz wszystkich po kolei... "weteranie" forumowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:33, Cofalik napisał:

lol, ludzie nie żartujcie, że wolicie zwykły Digpack jakich macie już pewnie kilka, zamiast
ekstra zrobionego/wykończonego pudełka :O.


No tak, a zwykłych DVD-Box''ów mam ponad 100 i uważam, że ten DVD-Box to jest największa tandeta jaką kiedykolwiek wymyślono :P Ja chcę ankiety, neich większość zdecyduje, a nie 4 osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:41, Gracz 23 napisał:


No trailery były.
Więc mogę śmiało powiedzieć.
Jeśli nie wierzysz to już nie moja sprawa


Trailer nie jest równy gdzie, a co komp to inna konfiguracja. W jakiej jakości były "kręcone" trailery, tego nie wiemy. Poczekajmy do premiery, zanim zaczniemy zachwycać się/rzucać bluzgi/whatever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeez, ja to jak już dostanę swoją EK to nie wyjmę tej płytki z napędu aż do przejscia gry... :D Mi tam obojętne, ale rzeczywiście bardziej mi sie podoba ten dvd-box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:35, Quan19 napisał:

> > MI sie tam podobala dick-pack
>
> po pierwsze... DIGI-PACK
> po drugie... Digi-pack nie jest w liczbie żeńskiej tylko męskiej - ten Digi-pack, a nie
,,ta
> dick-pack"
> Lol gościu, co ty piłeś?

Tak to jest jak sie chce szybko posta napisac ;) a później to widac efekty :p


A ja chciałem zauważyć, że to była wyczuwalna ironia (Dick = Wacek, takie imię ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej się cieszę że gra mi pójdzie.
Ta gra to będzie jedna z nielicznych która nie będzie miała kosmicznych wymagań i będzie dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:41, Gracz 23 napisał:

No trailery były.
Więc mogę śmiało powiedzieć.
Jeśli nie wierzysz to już nie moja sprawa


Ekhem... Trailer to był chyba jeden i w dodatku nie przedstawiający samej rozgrywki a fragmenty filmików... A co do gameplay''ów to zdaje się, że one były robione w najwyższych detalach, więc nie wiadomo jak gra będzie wyglądała na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:48, Gracz 23 napisał:

Ja tam najbardziej się cieszę że gra mi pójdzie.
Ta gra to będzie jedna z nielicznych która nie będzie miała kosmicznych wymagań i będzie dopracowana.


Każda gra jest dopracowana.. do czasu aż następuje jej premiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, np. na screenach grafa wyglądało bardzo dobrze, ale nie wiemy na jakich detalach grali. jak tam mają kompy z dwurzeniami i 8 GB ramu a grafe np. Geforce 880GTX to to im nawet na max detalach płyneło., a wtedy screeny extra wyglądają, taki chwyt marketingowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno male pytank. Czy gra wymaga SM 3.0?? Mam X800 GTO, ktore jest zblizone wydajnoscia do GF6600, ale karta obsluguje tylko SM 2.0. Czy ktos moze mi odpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:33, Pantera-Michał napisał:

> MI sie tam podobala dick-pack

po pierwsze... DIGI-PACK
po drugie... Digi-pack nie jest w liczbie żeńskiej tylko męskiej - ten Digi-pack, a nie ,,ta
dick-pack"
Lol gościu, co ty piłeś?


Wersja specjalna dla samotnych kobiet ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 13:51, Kafar napisał:

Każda gra jest dopracowana.. do czasu aż następuje jej premiera :)

No może każda oprócz jednej......Gothic3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:52, Kalten80 napisał:

Mam tylko jedno male pytank. Czy gra wymaga SM 3.0?? Mam X800 GTO, ktore jest zblizone wydajnoscia
do GF6600, ale karta obsluguje tylko SM 2.0. Czy ktos moze mi odpowiedziec?


Z tego co czytałem to 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 13:03, Bartek 93 napisał:

>
> A jaki jest ten twój staruszek na dzień dzisiejszy?
nie taki zły :) Athlon XP 2000+ 1.8Ghz, GF 5200FX 128mb, 512 RAM, (płyta główna) Abit NF-7,
no i to chyba wszystko



Ojojoj... tak karcioszka z marszu sie kwalifikuje do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak. Najwięcej za edycję kolekcjonerską zaplaciłem 280PLN - za Perfect Dark Zero. W edycji kolekcjonerskiej znajduje się meatalowe pudełko, płyta z kilkoma raczej średnimi dodatkami, kolorowy kartonik, komiks i... to by było na tyle. Ale dałbym i 300, i 320 - byle by mieć. Wyszło 280? Fair enough.

Najbardziej ekskluzywna natomiast, którą mam, ale którą dostałem, a nie płaciłem z własnej kiesy, jest zapewne limitowana edycja Gran Turismo 4. W zestawie kalendarz, płyta z dodatkami, koszulka na paszport, 176-stronicowy GIGANTYCZNY album, i certyfikat - to numer 1401 z 4000 wyprodukowanych. Kiedyś widziałem drugą sztukę na Allegro, za jakieś 900PLN, ale wątpię, czy ktoś się skusił. Dziś GT4 można dostać za 50 złotych pewnie. Ale moja kolekcjonerka jest jedyna w swoim rodzaju - jej wartość nie spadła. Nie wiem - może ze 20 jest w Polsce? Może mniej? Nieważne - ja mam jedną z nich.

Analogicznie będzie z Wiedźminem. Jako fan wiedźmina kupuję w ciemno kolekcjonerską. Tylko że ta jest nieporównwalnie lepiej wyposażona. 200PLN? Bardzo przyzwoicie. Dałbym i więcej, bo pewne rzeczy są bezcenne, a za inne zapłacisz kartą MasterCard.

To jest edycja KOLEKCJONERSKA. Dla KOLEKCJONERÓW. ELITARNA w swojej KOLEKCJONERSKOŚCI. Więc nie dziwne, że i cena temu odpowiada. Nie stać cię na tę edycję? Zostaje ci podstawowa - tania, a bardzo dobrze wyposażona. Nikt nie mówił, że granie to tanie hobby, a już na pewno nie mówił, że kolekcjonowanie jest tanie.

A na smaczek - kolekcjonerka GT4 o której pisałem. Nie mój egzemplarz co prawda, ale znalazłem w sieci :)

20070627135538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:48, Sarafan_Knight napisał:

A co do gameplay''ów to zdaje się, że one były robione w najwyższych detalach, więc nie wiadomo jak gra będzie wyglądała na średnich.


Jak dla mnie to gameplay byl robiony w taki sposob zeby wygladal najplynniej i najladniej jak sie da :P ale sadzac po niektorych screenach i filmach toto najwyzsze detale nie byly (bo spora czesc textur byla rozmyta jak nie powiem co :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 26.06.2007 o 19:56, Arqadius napisał:

Zwolnij, zwolnij i pokaż mi gdzie Cie uraziłem/obraziłem? Chyba że lekkie przewrażliwienie
wystąpiło u Ciebie z powodu braku czasu, o którym piszesz :) Proponuje tydzień urlopu :)


Przewrażliwienie z braku wolnego czasu też:), ale tekst który napisałeś na początku jednego z posta żebym wyrwał nos z książek i o tych bucikach, brzmiał tak jakbyś mnie potraktował jak dziecko, a ja już z tego wieku dawno wyrosłem.Koniec offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować