Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 13:48, otc napisał:

A ja chciałem zauważyć, że to była wyczuwalna ironia (Dick = Wacek, takie imię ;])


Aaaa oto chodzi heheh patrz ze nie zauwarzylem, no coż tez sie tak zdarza :). Kurcze juz za nie dlugo bedzie mozna zamawiac Wiedzmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:57, Morfieusz napisał:

Jak dla mnie to gameplay byl robiony w taki sposob zeby wygladal najplynniej i najladniej jak
sie da :P ale sadzac po niektorych screenach i filmach toto najwyzsze detale nie byly (bo spora
czesc textur byla rozmyta jak nie powiem co :P)


Ale możliwe jest też, że screeny są nieco podtuningowane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:57, Morfieusz napisał:

Jak dla mnie to gameplay byl robiony w taki sposob zeby wygladal najplynniej i najladniej jak
sie da :P ale sadzac po niektorych screenach i filmach toto najwyzsze detale nie byly (bo spora
czesc textur byla rozmyta jak nie powiem co :P)


Ale możliwe jest też, że screeny są nieco podtuningowane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:00, Sarafan_Knight napisał:

Ale możliwe jest też, że screeny są nieco podtuningowane. ;)


Hehehe czyzby Piranha Bytes maczala w nich paluchy ?? ;-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:02, Morfieusz napisał:

Hehehe czyzby Piranha Bytes maczala w nich paluchy ?? ;-) :D


Niekoniecznie. ;) Niemniej jednak sztuczne podwyższanie jakości screenów, nie jest wcale czymś rzadkim. :)

Sorry za podwójnego posta, ale coś mi nawaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz chciałbym (<proszę>) uzyskać oficjalne odpowiedzi na moje pytania od CD PROJEKTU. Ale zacznę od początku, a mianowicie od tego, że EK jest bardzo wypasiona, a digipack, czy DVD-BOX - to mi nie robi różnicy. Jedyny szkopuł to cena... ale nie można mieć przecież wszystkiego, więc i tak się cieszę :)

A teraz pytania:
1. EK prawdopodobnie zamówię, więc chciałbym wiedzieć, czy zamawiając ją dzisiaj zarezerwuję swój egzemplarz, a zapłacę dopiero przed wysyłką we wrześniu czy już dzisiaj muszę płacić?
2. Jeżeli zdarzyłaby się taka sytuacja, że nie będę mógł kupić tej gry we wrześniu, ale dzisiaj ją zamówię to będę mógł anulować zamówienie przed wysyłką (we wrześniu)?

Proszę o rzetelne odpowiedzi na te pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz chciałbym (<proszę>) uzyskać oficjalne odpowiedzi na moje pytania od CD PROJEKTU. Ale zacznę od początku, a mianowicie od tego, że EK jest bardzo wypasiona, a digipack, czy DVD-BOX - to mi nie robi różnicy. Jedyny szkopuł to cena... ale nie można mieć przecież wszystkiego, więc i tak się cieszę :)

A teraz pytania:
1. EK prawdopodobnie zamówię, więc chciałbym wiedzieć, czy zamawiając ją dzisiaj zarezerwuję swój egzemplarz, a zapłacę dopiero przed wysyłką we wrześniu czy już dzisiaj muszę płacić?
2. Jeżeli zdarzyłaby się taka sytuacja, że nie będę mógł kupić tej gry we wrześniu, ale dzisiaj ją zamówię to będę mógł anulować zamówienie przed wysyłką (we wrześniu)?

Proszę o rzetelne odpowiedzi na te pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:05, tomas92 napisał:

A teraz pytania:
1. EK prawdopodobnie zamówię, więc chciałbym wiedzieć, czy zamawiając ją dzisiaj zarezerwuję
swój egzemplarz, a zapłacę dopiero przed wysyłką we wrześniu czy już dzisiaj muszę płacić?


Zawsze placi sie na 5-0 dni przed wysylka (jak dostaniesz maila zeby potwierdzic zamowienie)

Dnia 27.06.2007 o 14:05, tomas92 napisał:

2. Jeżeli zdarzyłaby się taka sytuacja, że nie będę mógł kupić tej gry we wrześniu, ale dzisiaj
ją zamówię to będę mógł anulować zamówienie przed wysyłką (we wrześniu)?


Jasne

Dnia 27.06.2007 o 14:05, tomas92 napisał:

Proszę o rzetelne odpowiedzi na te pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja odpowiem. :)

Dnia 27.06.2007 o 14:05, tomas92 napisał:

1. EK prawdopodobnie zamówię, więc chciałbym wiedzieć, czy zamawiając ją dzisiaj zarezerwuję
swój egzemplarz, a zapłacę dopiero przed wysyłką we wrześniu czy już dzisiaj muszę płacić?


Płaci się dopiero przed wysyłką.

Dnia 27.06.2007 o 14:05, tomas92 napisał:

2. Jeżeli zdarzyłaby się taka sytuacja, że nie będę mógł kupić tej gry we wrześniu, ale dzisiaj
ją zamówię to będę mógł anulować zamówienie przed wysyłką (we wrześniu)?


Tak, będziesz mógł anulować zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:05, tomas92 napisał:

Teraz chciałbym (<proszę>) uzyskać oficjalne odpowiedzi na moje pytania od CD PROJEKTU.
Ale zacznę od początku, a mianowicie od tego, że EK jest bardzo wypasiona, a digipack, czy
DVD-BOX - to mi nie robi różnicy. Jedyny szkopuł to cena... ale nie można mieć przecież wszystkiego,
więc i tak się cieszę :)

A teraz pytania:
1. EK prawdopodobnie zamówię, więc chciałbym wiedzieć, czy zamawiając ją dzisiaj zarezerwuję
swój egzemplarz, a zapłacę dopiero przed wysyłką we wrześniu czy już dzisiaj muszę płacić?
2. Jeżeli zdarzyłaby się taka sytuacja, że nie będę mógł kupić tej gry we wrześniu, ale dzisiaj
ją zamówię to będę mógł anulować zamówienie przed wysyłką (we wrześniu)?


Na te pytania nie musi ci CDP odpowiadać.
1. Jeśli potwierdzisz zamówienie zarezerwujesz swój egzemplasz, a e mail z prośbą o wpłatę na konto CDP przyjdzie ci tydzień przed wysyłką
2. Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:43, Sarafan_Knight napisał:

> po co nabijasz posty takimi głupimi pytaniami?
> Pomyśl zanim coś napiszesz...

A po co ja niby miałbym nabijać posty, co? Przez ponad pół roku mnie nie było na tym forum
(od września 2006 do końca kwietnia 2007) z własnej woli. Jak by mi zależało na nabijaniu postów
to bym nie robił sobie przerwy. Popatrz sobie też na ilość postów, które piszę dziennie. Jak
taka liczba wskazuje na nabijanie postów, to co powiesz o tych, co mają po 100 dziennie? Zapewniam
Cię, że wypowiadam się tylko tam, gdzie mam coś do powiedzenia. Poza tym i tak nie masz żadnych
podstaw aby twierdzić po jednym poście, że ktoś je sobie nabija. A zdanie, które zacytowałem
nie jest jednoznaczne. Jest sformułowane w taki sposób, jakby gra na takim sprzęcie pozwalała
się jedynie uruchomić na średnich detalach, ale o płynnej grze nie ma mowy, stąd też usiłuje
to sprecyzować. A tak na marginesie to widzę, że się czepiasz wszystkich po kolei... "weteranie"
forumowy...


sorry - poniosło mnie... wybacz, nie chodziło mi akurat, że jesteś nabijaczem postów tylko ten post był dla nabicia licznika ;)
Nie jestem weteranem forumowym, bo pisuję tu rzadziej niż Ty pewnie, jeno w komentarzach czasem coś napiszę i to wszystko. Jeszcze raz wybacz, ale z początku wydawało mi się to pytanie tak głupie, że nie mogłem się powstrzymać, teraz jestem w lepszym nastroju =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:51, Bartek 93 napisał:

> Pod jedną grę wymieniasz kompa? To trochę głupie według mnie :/
Dziękuję za komplement... ale staruszek ostatnio w ogóle odmawia posłuszeństwa (CMR Dirt Demo
nie chciał mi ruszyc ;( ) i coraz wiecej gier na nim nie idzie, a wiedźmina tak czy siak będę
miał, więc powód jest :)


U mnie też DiRT nie chodził, Lost Planet też nie i co? Nic. Nie zmienię tego, bo nie mam za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są STRASZNE.Nie wiadomo czy na tak wypaśnym sprzęcie nie będzie zgrzytów :D Panowie wakacji nie mają...optymalizują kod :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...coś ta możliwość zamówienia Wiedźmina się nie pojawie, planowałem wyjść wcześniej z biura, a tak muszę czekać aż pojawi się opcja zamówienia aby na pewno być jednym ze szczęśliwych posiadaczy EK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 14:12, Pantera-Michał napisał:

sorry - poniosło mnie... wybacz, nie chodziło mi akurat, że jesteś nabijaczem postów tylko
ten post był dla nabicia licznika ;)
Nie jestem weteranem forumowym, bo pisuję tu rzadziej niż Ty pewnie, jeno w komentarzach czasem
coś napiszę i to wszystko. Jeszcze raz wybacz, ale z początku wydawało mi się to pytanie tak
głupie, że nie mogłem się powstrzymać, teraz jestem w lepszym nastroju =)


OK, w sumie nic się nie stało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować