Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia cenę i wymagania sprzętowe gry Wiedźmin!

1186 postów w tym temacie

Mam 256 mb ram. Czy jeżeli dokupię sobię 512 (będzie 768) czy wiedźmin pójdzie? Czy to jaką mam płytę główną wpływa na to jaką mogę sobie dokupić"kostkę"? (np: 512 DDR 400Mhz lub 512 DDR 400 Mhz GOODRAM?
proszę o odpowiedź @!! zamówiłem wiedźmina i chcę żeby chodził chociaż na minimalnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:31, W.S.A.D napisał:

Mam 256 mb ram. Czy jeżeli dokupię sobię 512 (będzie 768) czy wiedźmin pójdzie? Czy to jaką
mam płytę główną wpływa na to jaką mogę sobie dokupić"kostkę"? (np: 512 DDR 400Mhz lub 512
DDR 400 Mhz GOODRAM?
proszę o odpowiedź @!! zamówiłem wiedźmina i chcę żeby chodził chociaż na minimalnych!


jaki masz procesor i grafike ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:31, W.S.A.D napisał:

Mam 256 mb ram. Czy jeżeli dokupię sobię 512 (będzie 768) czy wiedźmin pójdzie? Czy to jaką
mam płytę główną wpływa na to jaką mogę sobie dokupić"kostkę"? (np: 512 DDR 400Mhz lub 512
DDR 400 Mhz GOODRAM?
proszę o odpowiedź @!! zamówiłem wiedźmina i chcę żeby chodził chociaż na minimalnych!



po pierwsze po co piszesz to samo w dwóch tematach? a po drugie model płyty ma znaczenie z tego co wiem. Bo jak masz 256 SDRAM to o DDR zapomnij. zresztą najlepiej mieć dwie takie same kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:31, W.S.A.D napisał:

Mam 256 mb ram. Czy jeżeli dokupię sobię 512 (będzie 768) czy wiedźmin pójdzie? Czy to jaką
mam płytę główną wpływa na to jaką mogę sobie dokupić"kostkę"? (np: 512 DDR 400Mhz lub 512
DDR 400 Mhz GOODRAM?
proszę o odpowiedź @!! zamówiłem wiedźmina i chcę żeby chodził chociaż na minimalnych!


A jaką masz kartę graficzną, jeżeli będziesz miał 768 Ramu może na minimalnych pójdzie, ale na 100% nie możemy nic powiedzieć, ze względu na to że nie znamy minimalnych wymagań, jedynie średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:31, W.S.A.D napisał:

Mam 256 mb ram. Czy jeżeli dokupię sobię 512 (będzie 768) czy wiedźmin pójdzie? Czy to jaką
mam płytę główną wpływa na to jaką mogę sobie dokupić"kostkę"? (np: 512 DDR 400Mhz lub 512
DDR 400 Mhz GOODRAM?
proszę o odpowiedź @!! zamówiłem wiedźmina i chcę żeby chodził chociaż na minimalnych!


jaki masz procesor i grafike ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:59, W.S.A.D napisał:

Mam kasę tylko na 512! chyba że starzy dołorzą mi50 zł. a co to znaczy 512 DDR-2 ? znaczy
że dwa razy po 512


Nie pisz w obu tematach jednego i tego samego, bo w końcu bana dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:59, W.S.A.D napisał:

Mam kasę tylko na 512! chyba że starzy dołorzą mi50 zł. a co to znaczy 512 DDR-2 ? znaczy
że dwa razy po 512

nie kupoj tych ram do 1gb i tak wiedźmin nawet na minimum bedzie cią masz zaslabą grafike rozumiesz nic nieda dokupienie do 1 gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 14:02, heyboy napisał:

Nie pisz w obu tematach jednego i tego samego, bo w końcu bana dostaniesz.


Nie wiem czy wiesz, ale od upominania uzytkownikow sa moderatorzy. I jesli bedziemy uwazac, ze ktos zasluguje na ostrzezenie/degradacje/bana z pewnoscia damy rade sobie z tym poradzic. Prosze o tym pamietac na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:49, Wojman napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale od upominania uzytkownikow sa moderatorzy. I jesli bedziemy uwazac,
ze ktos zasluguje na ostrzezenie/degradacje/bana z pewnoscia damy rade sobie z tym poradzic.
Prosze o tym pamietac na przyszlosc.


Wiem. Dobrze. Będę pamiętał, ale to trochę denerwujące jak ktoś pisze jedno i to samo w kilku tematach na raz nieprawdaż? A! I przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... ciekawe. Mógłby ktoś bardziej pro powiedzieć, czy pójdzie to na konfigu:
AMD Athlon 3+GHz, Radeon X1600 PRO 256MB i pamięć Kingstona DDR 2X512MB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka mi nie pomogła, więć zadam to pytanie (jeśli dubluję, to przepraszam). Na jakim sprzęcie Wiedźmin, będzie chodził troszkę optymalnie (bez jakiś przestojów, grafika średnia). Kupuję nowego kompa, nie wiem ile muszę kasy jeszcze zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:55, W.S.A.D napisał:

Mam GeForca FX 5200

zapomnij...
odpalić to się odpali, ale będziesz miał raczej klatkowanie
wymień kartę graficzną przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 17:09, lothar-mb napisał:

> Mam GeForca FX 5200
zapomnij...
odpalić to się odpali, ale będziesz miał raczej klatkowanie
wymień kartę graficzną przede wszystkim

Na minimalne pójdzie. a procesor podkręciłem na 2.4(z"drobną"pomocą wujka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować